16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

KOČKY. Naše kočky (6) - Barbucha

Když už se něco sype, tak vždycky na větší hromadu. Poznali jsme to sami na vlastní kůži v létě roku 2012, kdy u nás vypukl kočičí boom.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Tora 27.7.2016 18:05

Re: Toro, to je báječné povídání!

To je pravda... to potěšil. A dá-li Velká kočka, třeba se zadaří... a potěší i další.

Z. Matylda 27.7.2016 9:15

Barbucha

je můj oblíbenec. Kocour, co navštěvuje úřady a svatby- no lepší zvíře pro seznámení s širokým okolím jste si nemohli přát :)

Z. Tora 27.7.2016 18:06

Re: Barbucha

No tak to máš pravdu, Matyldo :). Je známý v celý ulici, to je fakt.

E. Šusová 27.7.2016 8:45

Toro nezlob se prosím

Blanička usnula, děkuju všem, co jste jí drželi palce, bohužel to nebyl jen žlučník, byl to rozšířený jícen a to nemá řešení, kdy se pes netrápí. A pro mě bylo vždycky nejdůležitější, aby se netrápila. Tak jsem ji poprosila, ať pozdravuje Ešátora. Usnula, když se jí ulevilo.

Z. Rpuťová 27.7.2016 9:11

Re: Toro nezlob se prosím

Ach...

Petro, nemohlas jí dát, víc než jsi jí dala! Byl to šťastnej pes a odešla v klidu. R.I.P.

E. Žampachová 27.7.2016 9:12

Re: Toro nezlob se prosím

Petro, to je smutné. Ale měla s tebou nádherný život a skoro do konce byla zdravá a šťastná. Udělala jsi pro ni hodně, víc nešlo.

Z. Matylda 27.7.2016 9:12

Re: Toro nezlob se prosím

Petro, je mi to moc líto, ale babka důchodka u tebe měla super život, jaký asi dřív nezažila a to se počítá. Opatruj sebe i Rumíčka s Brtníkem.

Z. Lika 27.7.2016 9:33

Re: Toro nezlob se prosím

Ach bože, Bubiška. Ta mi byla vzorem, svým životním přístupem.

Z. Lída 27.7.2016 9:47

Re: Toro nezlob se prosím

Bubiško zlatá, pejsko krásná !! Je mi to moc líto.

Petro, drž se, udělala jsi pro ni všechno, co bylo v lidských silách a ještě kousek víc..

D. Ruščáková 27.7.2016 9:42

Re: Toro nezlob se prosím

Petro, to mě moc mrzí, ale opravdu jsi jí život rozjasnila neuvěřitelným způsobem - Bubi si užila jak se patří a vám oběma to vracela láskou a radostí.

Vždycky je to bolavé, vždycky je to brzy... ale zabránit se tomu nedá. Poplakej si, ale nenič se - do Bubího osudu jste dali samé zlaté hvězdy a tak je nech, ať ti teď pomůžou. Moc na vás myslím.

Z. Yga 27.7.2016 9:47

Re: Toro nezlob se prosím

Krásný podzim života u vás měla, Blanička-babička. Je mi to líto ... R.I.P.

O. Joklová 27.7.2016 9:50

Re: Toro nezlob se prosím

achjo... je to smutné Petro, je mi jasné jak moc tě teď bolí srdíčko, ale mezi námi - když sis Bubitku brala, ani tys nečekala, že prožije tolik šťastných a veleaktivních let...

teď se teda její dny naplnily, R.I.P. :-(((((((

Z. Xerxová 27.7.2016 9:56

Re: Toro nezlob se prosím

už jsem ti to psala - jste oba s Davidem úžasní, co jste pro tu psí babču dokázali udělat.

E. Šusová 27.7.2016 10:24

Re: Toro nezlob se prosím

Děkuju moc všem za hezký slova. Jsem ráda, že to v podstatě bylo fakt pro ni rychlé. V pondělí si prožila hezkou pohodovou procházku, ponosila trochu balonek, pobíhala si pěkně samostatně vpředu, vlezla si do vodičky. No a jen jeden den jí bylo opravdu špatně.

Z. Vave 28.7.2016 6:44

Re: Toro nezlob se prosím

Teprve teď čtu ... Je mi to moc líto, Petro, ale jak už tu zaznělo, díky Tobě a Brtníkovi měla Bubiška poslední roky svého života opravdu báječné, plné lásky a aktivit. Myslím, že jste se navzájem hodně obohatily a obohatily jste i nás, kteří jsme o Bubišce četli.

Hladím Tě po tlapce a objímám Tě.

T. Zana 27.7.2016 10:25

Re: Toro nezlob se prosím

Petro...

Bubiška se u vás měla nádherně, prodloužili jste jí život a nadělili spoustu radosti a štěstí...

Drž se!

Z. Dalmi 27.7.2016 10:38

Re: Toro nezlob se prosím

Petro! Objala bych tě a poděkovala za Blaňuli

A. Bytová 27.7.2016 10:46

Re: Toro nezlob se prosím

Petro!

Ž. Petrs01 27.7.2016 11:29

Re: Toro nezlob se prosím

Petro, Bubiška měla u vás ten nejkrásnější podzim života, jaký si psejk jen může přát. A na velkého psa i nezvykle dlouhý život, aktivní až do konce. Tohle si říkej, že to bylo krásné a když už to muselo skončit, tak jsi jí umožnila se netrápit. Držte se všichni tři.

M. Crossette 27.7.2016 16:41

Re: Toro nezlob se prosím

Ach Petro, tohle je moc smutná zpráva o Blaničce. Jen jsem přečetla "Bubiška usnula" a už mi tekly slzy (co se jí stalo jsem dočítala včera večer). Ale "splnili jste svůj úkol" - tedy hlavní důvod, proč jste si Bubi vzali. Dopřáli jste jí to nejlepší stáří, jaké si mohla přát a kdyby mohla mluvit, jistě by vám to opakovaně říkala. Tak vám to alespoň dokazovala "názorně" - svým omlazením a radostí s jakou si svoje krásné stáří užívala (a Štajn s ní). A když už musela staruška odejít, stalo se tak rychle, v klidu. A to vše jen a jen díky vám oběma. Bože, u kolika psů (a koček) je to přesně obráceně - začnou svůj život jako milovaní, roznazlovaní mazlíčci a umírají vyhození, opuštění, nemocní !! Je mi vás moc líto !!!!

Z. Tora 27.7.2016 18:07

Re: Toro nezlob se prosím

Jejda, to jsem netušila... to je mi líto. Ale užila si u tebe krásných pár let, ožila moc a důchod měla skvělý. Drž se, je to těžké a bolavé. Hladím na dálku....

Z. Kytka 27.7.2016 19:44

Re: Toro nezlob se prosím

Petro..... :o/ Na toto nejsme nikdy dost připraveni i když víme, že se čas chýlí. A Bubiška moc dobře věděla že se u vás má jak na kraji v nebi. Tak ať se jí za duhou lehce běhá s větrem o závod!

Z. Nítkovská 27.7.2016 20:05

Re: Toro nezlob se prosím

Petro, chtěla jsem věřit, že to Bubinka zvládne - aspon že měla rychlý odchod po kusu správňáckého psího života, ať už byl jeho začátek jakýkoliv. Hladím po tlapce...

Bubinko, poběhej si i s mojí Astou, ju? A počkejte na nás...

H. Williamson 27.7.2016 21:59

Re: Toro nezlob se prosím

Petro, poslala jsi ji za duhu stastnou a spokojenou, babusku s prodlouzenym a plnohodnotnym zivotem, ktery jsi ji mohla dat jenom ty. Tvoje a Bubisky story je neuveritelna.

Z. Jenny 28.7.2016 14:54

Re: Toro nezlob se prosím

Petro, já tu nebyla, je mi to všechno moc líto. Měla u Tebe krásnej život! Bubíšku, pozdravuj tam.

Z. Rpuťová 27.7.2016 7:27

A Barbucha je nádhernej kusanec kocoura!

A ta fotka vykuleného Barbuchy v okně je skvostná! To se tak někdy povede...

Ano, jsme zodpovědní za to, že sněží, občas pršíme nebo děláme bouřku. Ale oni nám to velkomyslně odpustí, když doma je sucho a teplíčko... :)))

Z. Tora 27.7.2016 18:09

Re: A Barbucha je nádhernej kusanec kocoura!

Ano ano, přesně tak :)

Z. Xerxová 27.7.2016 6:50

hezký den

hezkou středu všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

Krásný kočičák a evidentně šťastný. Má mnoho svých skorodoma, jedno pravédoma a vždy ruce na hlazení.

Z. Tora 27.7.2016 18:10

Re: hezký den

Tak tak. On tak suverénně předpokládá, že svět je tady jen pro něj... a ono jo!

Z. Rpuťová 27.7.2016 6:17

Jj, jsou takoví oprsklíci,

co se člověku prostě nastěhují do domu, ani se moc neptají! Barbucha.... Číčula .... :))))

Číčula včera ráno přinesla rejska a dala si ho k snídani ... a okamžitě vyzvracela (já věděla proč dávám na podlahu dlaždičky) a kvíčerou donesla slepejška - naštěstí nepoškozeného, takže byl okamžitě odebrán a vypuštěn. Měl měděnou barvu a několik tenounkých proužků od hlavičky k ocásku - moc krásné hádě!

Co se počtu kočičáků dotejčí, měla jsem jich, v dobách plodné Lízinky, taky víc než dost. Beda pamatuje - Líza s Poopíšem+2, 4 Plaváčci, Evelínek, Žofík, Cindy ... to je 11, snad jsem na nikoho nezapomněla... :)))))))