Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VíP: Aneb Víkendový pokecník

Jaro pochoduje a POZOR na načasování!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
AZ

Zdravím z České Sibiře. Tuze myslím na Maričku, hledám, zda se neozvala.

0 0
možnosti
Foto

neděle večer, milá Vave, děkuji za starost. Ano měli jsme tu v noci z pátku na sobotu vskutku řádný lijavec, lilo i v noci ze soboty na neděli. Telefon nás varoval, naštěstí jen na bouři, ne tornada ale celý víkend průběžně tak zlobil internet, vypadával, i když už byla jen černá obloha. Tak jsme ho ani nepouštěli, bylo by to jen k zlosti . Znovu začalo zase řádně pršet kolem 4 odp. a lilo nejméně hodinu. Naštěstí už dopršelo :-).

Takže jsme zase měli štěstí, bohužel v Miss. už zdaleka ne. :-(.

0 0
možnosti
Foto

No páni, to je zase neděle nedělovitá.... Letní čas, už je jako po půl jedné a já se tak nějak teprve probírám z dopolední letargie. Včera byly u nás komunitní vepřové hody, dokonce jsem si dala jedno pivo,pak se mi nechtělo ani ven,naštěstí psice měly jiné mínění. Těm, co si dali něco teplého venku,tak těmto chladem ztuhlo,ti co si jídlo odnesli domů, udělali dobře.:-) Dnes chodí děvčata s Morenou,čekám na ně s výslužkou. Nemám ráda letní čas, všechno mne mate ! Přeji všem krásný zbytek neděle. Jdu se probrat nějakou nenáročnou manuální prací. R^V:-)

0 0
možnosti
Foto

L81e22n31k39a 16B74l30a68z85a

26. 3. 2023 11:29

Posun času mi vadí.

Pro potěšení posílám foto z darů naší zahrady: https://bit.ly/3K6Qdpg :-)

0 0
možnosti
ZL
ZM

Z40. 91M10a60t57y44l18d77a

26. 3. 2023 8:05

Jsem vzhůru a zvěř je nakrmená. Když si představím, v kolik budu vstávat zítra do práce... líhnutí je totiž na pátou, tak líhňaři vstávají ve čtyři, potažmo ve tři. Tak ti rozhodně netvrdí, že jim posun času nevadí.

Vanilčí bůček se hojí, i když část nekrotické kůže ještě drží. Atb prý už nemusí, nemělo by se tam nic zkomplikovat. Tak pilně máčíme v řepíku, ten funguje skvěle.

Včera jsme i se psima malovali rodičům obývák. Dámy se věnovaly babičce a chodily zírat do kuchyně, tak s nimi žádný problém nebyl, a my jsme nemuseli hlídat, v kolik musíme odjet a dodělali jsme to v klidu a pohodě.

0 0
možnosti
Foto

A44l19e31x 45L36e38x

26. 3. 2023 9:07

Jsem ráda, že se nekróza umravnila.

I když nemusím ráno vstávat, letní čas odjakživa nesnáším.

U nás v noci mrzlo, některé plochy pokryla jinovatka.

Odpoledne jedeme do Předklášteří u Tišnova, do Podhoráckého muzea na přednášku o malíři Vysočiny, Jamborovi. MLP ho jako dítě znal.

0 0
možnosti
Foto

hezkou neděli všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

už mám za sebou zmoklou procházku po ránu a taky přetočení všech hodin - a my ty "klasické" máme snad v každé místnosti... Psíček mi udělal radost - díky změně času vstával až ve čtvrt na sedm ;-D

0 0
možnosti
Foto

Chicht, to se ti ještě nestalo, aby někdo budil tebe ;-)

0 0
možnosti
Foto

A76l89e97x 57L55e13x

25. 3. 2023 17:14

Jaro je tady, poznávám to podle bolestí zad. Práce na zahradě je zničující pro moje bedra. Horší je, že nevím zda to všechno není zbytečné. Deště, které jsou stále předpovídány se už měsíce vyhýbají JM. A když přijde ojedinělý mrak, tak z něj vypadne jenom pět kapek, pěti řádky ;-(. Ošetřený trávník úspěšně osychá. Jezdím do kdysi blátivého lesa na kole po suchých cestách. Když jdu pěšky vracíme se s Ajvinkou zaprášené .

Stále sypu ptákům a už jsem jim přidala i koupadlo, přijali ho s nadšením a vedle s čvachtají. Je teplo, v týdnu jsem chodila v tričku. Ale muškáty ješte ven nepůjdou, ani do skleníku.

0 0
možnosti
ZL

Alex, ptačí koupadla jsou schůdky do nebe :-)

0 0
možnosti
Foto

Ty objekty na bastionu se mi líbí. Mám moc ráda věci od pana Sušky, trošku podobné, ale on používá rezavý (?) plech a je tak nějak zemitější nebo co. Každopádně tyhle kovové výkřiky můžu R^.

Přišla jsem z procházky - teda u nás na kopci fičí děsně, ale rozkvetlo "bílé chroští" a krásně lemuje cesty mezi poli (u blázince, furt jsme v Praze ;-)).

0 0
možnosti
ZL

Bílé chroští budou trnky, ty kvetou nejdřív. Rezavý plech je hodně oblíbený i u Zahradních proměn - bezúdržbový, vydrží.

Jinak tady i sprchlo...

0 0
možnosti
ZT

Z. Tečka

25. 3. 2023 9:48

Podobně rozkvetlý je dole na zahradě taky zlatý déšť, několik let nestříhaný, ale jede, a to už začíná opravdu jaro. Teď by se měl člověk zahradnický připravit na stříhání růží ,jenže ty jsou už pěkně narašené. To bude lítosti, moc to neumím. Čemeřice jede, i pár sněženek se objevilo. Můj velmi oblíbený chejr se přestěhoval z předzahrádky na kameny vyloženou cestičku a nešel vytahat, potvora jeden. Tak holt si tam odbude kvetení a budu doufat, že se vysemení i zpátky do záhonu.

O.T. Taky vám tak strašně pelichají kočky? Teď nastává doba přesrsťování a já mám chlupy úplně všude. Málem jsem vyhodila strouhanku, protože při obalování křidýlek mi připadalo, že je "nakažená", ale po podrobném zkoumání jsem se ujistila, že je v pořádku. Všechno to byly jen chlupy kočičí. Snad to brzo skončí. A od zítřka se zase začnou krásně natahovat večery. Těším se na to celou zimu.:-)

0 0
možnosti
Foto

Foto poznávám, jako malá jsem tam chodívala bobovat. Dole byly v zimě mantinely a led, kam se chodilo bruslit a v létě stávala pod kopcem taková mini Matějská, střelnice, houpačky, kolotoč a maringotky. :-)

0 0
možnosti
ZL

Teda to bobování muselo být něco, ale končili jste v Botiči?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz