1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

VíP aneb víkendový pokecník

Letní asociace

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Lika 23.7.2016 14:00

Re: To zas byla darda po ránu!

No, na mě po ránu vyskakují kočky. Ty jsou teda lepší než eféb ala Babiš.

O. Joklová 23.7.2016 11:43

Re: To zas byla darda po ránu!

velmi krátké odbarvené vlasy mám (jak jsi nedávno viděla) já taky - určitě to nebyla moje postava?????

pomoooooc, do hlavy né... :-DDDDD

Z. Rpuťová 23.7.2016 12:26

Re: To zas byla darda po ránu!

Jsi snad eféb .... tedy.... bez urážky, že ano...nebudu rozebírat.... :D

O. Joklová 23.7.2016 18:02

Re: To zas byla darda po ránu!

jelikož nevím co/kdo je eféb, zatím mne to neurazilo :-DDDDDDDDD

a mimochodem, taky jsem nepochopila, že se ti to reálně zobrazilo někde na netu - měla jsem za to, že to byla nějaká tvoje "vidina" nebo sen... zkrátka že to na tebe "vyskočilo" v tvé hlavě

Z. Rpuťová 23.7.2016 19:40

Re: To zas byla darda po ránu!

Zajímavé - zatímco nikdo tady neupadne v podezření na halucinogenní představy (téma bylo zadáno jasně - netové robotí asociace) - já popíšu, co vyskočilo na mne a okamžitě si někdo myslí, že mi zas straší v kotrbě.

Jediné, co mne uklidnilo, že Beda nechtěla vědět "jak to bylo dovopravdy"...

O. Joklová 23.7.2016 20:17

Re: To zas byla darda po ránu!

že Beda nechtěla vědět "jak to bylo dovopravdy"...

tyyyyyyyyy, potforo jedna!! to mám za to, že jsem od přirození pídivá a chci se dopátrat podstaty věci??? :-DDDDD

hm, ale přemýšlím o tom tvém "zas straší v kotrbě" - nakolik naše očekávání ovlivňuje tvá bohatá fantazie? ale asi hodně, prostě očekáváme nějakou Rpuťovinu, do kteréhož ranku rozhodně nespadá nějakej přízemní robot :-))))))))))

Z. Rpuťová 23.7.2016 20:30

Re: To zas byla darda po ránu!

Inu, každej sme ňákej!

Tys "od přirození pídivá", mně "straší v kotrbě" .... :))))))))))))

Z. Xerxová 23.7.2016 6:14

hezký den

hezkou sobotu všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp.

dnešní asociace: do lesa na houby nebo tabulka investic pro projekt :o) Musí se stihnout obé