Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PSI: Trolda a epulis

Epulis, nové latinské slovo, které jsem se s Vořechem pruhatým přiučila. Výrůstek, novotvar, výčnělek, zkrátka hnusanec na dásni, který tam být nemá, který může být různého charakteru.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
AZ

Tak tomu říkám úspěšná operace! Ufff, titulek mě vyděsil, ale konec dobrý, všechno dobrý. V Přeju Troldíkovi i tobě dlouhé měsíce a roky bez dalších strastí s chorobami. V

0 0
možnosti
Foto

Přeji psíkovi pevné zdraví, ať ho žádný další pucek netrápí!V

0 0
možnosti
ZH

Prima, že se věc vyřešila sama! To odpadl nejen epulis, ale jistě i kámen ze srdce paničky! V Tak ať tě štěstí neopouští i nadále, Troldíku!

0 0
možnosti
FI

F 91I26f33i61j56o17v62á

18. 1. 2023 17:44

Troldík všechny zdraví. Je báječné, že jsem místo operace plánované na dnešek mohla sepsat tenhle článek. Liko, perfektní načasování. :-)

Hnusanec epulanec se dle mého odloupnul díky prohmatání od paní doktorky. Kdybych se pro operaci nerozhodla, asi by do toho tak nedloubala. Děkuji tomu pánovi "samoseto", že to takhle vyřešil, kéž by tomu tak bylo se vším. :-)

0 0
možnosti
Foto

Troldo ! Výborně to dopadlo,kéž by i dál bylo všechno takto v pořádku,moc ti to přeji a paničce taky. Fajn! Jak jsem už psala, my jsme to prožili s Ájou I. a bylo to fůůj. V

0 0
možnosti
Foto

Necht vsechny epulisy, kdyz uz se holt musi vytvorit, odpadaji samy a driv nez pozdeji :-).

0 0
možnosti
ZJ

Kéž by takhle báječně dopadly všechny chirurgické zákroky! Utrhnout a šup domů! Trulda měl kliku a já mu ji přeju! Tak ať to dlouho vydrží, ono se tohleto vracívá. Huš!!

0 0
možnosti
FI

F 78I63f38i29j88o28v11á

18. 1. 2023 19:15

Trulda je krásné jméno, Trolda a Truhlík. Celý Vořechus, díky, už jsem mu tak dnes párkrát řekla. ;-D Jo a žádné návraty, děkujeme, stačilo!;-)

0 0
možnosti
Foto

Á tak to nakonec dobře dopadlo. Však Troldík má toho naloženo dost, tak aspoň že se tahle ošemetnost vyřešila prakticky sama.

I nadále držím palce, ať se má Trolda dobře. V

0 0
možnosti
Foto

Už jsem Troldíkovi gratulovalaR^R^,a to vyslovené přání šťastných konců asi budeme potřebovat.:-/ Golimu se opět, už počtvrté, začíná dělat kožní nádor.:-( V pondělí jsme si byli pro Bravecto, tak jsme útvar předvedli, s paní doktorkou jsme se dohodly, že se zákrokem ještě počkáme, ranka je maličká.

0 0
možnosti
Foto

No páni, takový šťastný konec !!V Každá dobrá zpráva se počítá - a takováhle obzvlášť, Trulda může vesele koukat do budoucna :-).

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz