1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

ČLOVĚČINY: Ruce

Už jako malá jsem měla „staré“ ruce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Žampachová 16.12.2020 12:08

No ještě že tak, Po kousnutí kavkazáka by mohla přijít amputace. Jednou rozhodčé posuzoval opravdu nevychovaného a agresivního Moskeváka. Prohlídku zubů dělal z více než metrové vzdálenosti :-P Panička povykovala, že pes není agresivní, jen nervózní:-/ No, když procházeli do a z kruhu byli jediní, kdo měl pohodlnou uličku. Vyjížděli na feny, lidi, prostě vše, co měl v cestě. A paničce si nikdo netroufl odporovat:-P

Z. Yga 16.12.2020 11:39

I Brooke na své jediné výstavě vypadala v kruhu jako Rambo mezi liliputy ;-D... ty jejich rachiticke hrudničky se s jeji osvalenou hrudí se nedaly srovnat... inu, těch denních 10 kilometrů svižným tempem se na ni podepsala. Ale rozhodčímu se to nelíbilo...:-/;-D

E. Žampachová 16.12.2020 11:42

Jak to dopadlo si ani nepamatuju. Ája měla výstavu buď jako vítěz, nebo jako úplná lemra s velmi dobrou. Podle toho, jakou měla náladu. Jo z výstav i zkoušek by se dala psát humoristická kniha. I když někdy v tu chvíli se člověk (majitel) někdy moc nezasměje. Ale bývají i vtipní rozhodčí. Dcery tchán dělá v kruhu a má mraky historek. Mně se nejvíc líbila,jak řekl paní vystavovatelce, že nemá psa ve výstavní, ale jateční kondici. Pani neměla smysl pro humor a rozhodčí dostal na rok distanc za hrubost. I když měl pravdu;-)

J. Fialová 16.12.2020 11:49

No jo, jak si vzpomínám, rozhodčí si raději nikdy nedovolili napsat do posudku že ten či onen pes je tlustý. Takové případy ohodnotili slovy "v dobré výživové kondici" ;-D

L. Blaza 16.12.2020 7:15

Příjemný den přeju! Moji milí, budu ráda, když si uvaříte kávu a v tom shonu zde s mým zamyšlením chvilku spočinete. V

Z. Xerxová 16.12.2020 6:41

hezkou středu všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

Malé ruce, poměrně dlouhé prsty. Krátké nehty, neupravované, lak nikdy neviděly... Nenosím rukavice na práci - a je to vidět. Nekoukám na vzhled, koukám na to, co kdo umí. A moje tlapičky umí docela dost - takže je nevyměním ;-D

L. Blaza 16.12.2020 7:16

Posílám pozdrav Xerxiným (snad jsem to dobře vyskloňovala) tlapičkám! ;-D