3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

ČLOVĚČINY: Ježíšek existuje!

Mnohokrát jsem přemýšlela zda se člověk "žvížecím" už narodí nebo je-li to výchovou či jakýmsi zásadním "setkáním". Já to mám v každém případě po tatínkovi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zana 15.12.2006 13:51

Všem, co budou až za rok

taky všecko nejlepší a ať se jim splní všechno, co si přejí !!R^VV

Medvídek 15.12.2006 13:41

:o)))

Jakube S - Jsem rád že je nyní mezi námi jasno.;-D;-D;-D

Abyt - proužkovaný byl, rychlý taky. Jestli někde vyštrachám fotku, pošlu Ti jí. Burunduk - to zní nějak rusky. Oni jí prý měli z Ameriky.

Omlouvám se že reaguju až teď ale mám jen sporadický přístup k PC.:-)

terra 15.12.2006 14:29

Re: :o)))

Ten ruský přízvuk možná chytil burunduk cestou - udává se, že tahle zemní veverka je původní zhruba od východního Finska přes severní polovinu Eurasie až po Hokkaidó. Což je docela slušný areál rozšíření. V Americe má docela určitě příbuznou, ale u té prozměnu nevím, jak se jmenuje... Zdravím, Medvídku.

terra 15.12.2006 14:35

Re: Re: :o)))

Nevím, ale říká se jí čipmunk - možná od toho Čip a Dale, i když na místě rychlé roty bych se asi ohradil, chipendale je totiž označení jednoho typu nábytku...

Medvídek 15.12.2006 14:45

Re: Re: Re: :o)))

No vidíš, sám jsi to mezitím napsal. Potíž je v tom že chipmunk je nejspíš něco jiného - tzv. deňka.:-) Jo, není to jednoduchý.;-D

Medvídek 15.12.2006 14:49

Re: Re: Re: Re: :o)))

No ale koukám že google klade rovnítko mezi chipmunk=deňka sibiřská=burunduk. Tak je to možná všechno jedno zvíře.:-)

Medvídek 15.12.2006 14:40

Re: Re: :o)))

Ahoj. Asi ground squirrel, ale to je nějaký moc oficiální, kamarádka z Ameriky použila výraz "chipmunk" když viděla fotku.

Kačer 15.12.2006 13:34

Milí zvířetníci,

pádím pryč a budu až v lednu. Přeji všem hezké svátky a hodně zdraví, štěstí a lásky v Novém roce. A hlavně marodi, jak člověčí tak zvířátkový, ať domarodí :-)V

Medvídek 15.12.2006 13:45

Re: Milí zvířetníci,

Šmarjá já musím za týden z "pídrzubní" jak výstižně říká Vave.8-o Nenechávej mně v tom samotného.;-D Ech, no jo...já to nějak zvládnu.;-D;-D

zana 15.12.2006 13:50

Re: Re: Milí zvířetníci,

To chceš říct, že jdeš v pátek před Štědrým dnem k "pídrzubní"8-o? No, to je ale nadílkaRv.

Medvídek 15.12.2006 13:56

Re: Re: Re: Milí zvířetníci,

No jo, jdu, dřív to nešlo a později to nechci riskovat já.:-/

KláraS 15.12.2006 13:59

Re: Milí zvířetníci,

krásné Vánoce Kačírku - tobě i pitinkám VV:-)

PetraK 15.12.2006 13:25

Abyt!

takový hezký pochválení jsem napsala a ono se to neuložilo!!! Tak ještě jednou - díky za počteníR^

Kačer 15.12.2006 13:29

Re: Abyt!

Piptro? Hele? Choděj ti vůbec ode mne emaily?? Už jsem měla obavu jestli nejsi ztracená.

Alča 15.12.2006 13:21

Ahoj všichni Zvířetníci!

Loučím se s vám, neboť mi nastává čas dovolené a budu až po svátcích.;-D

Všem vám přeji, abyste Vánoce prožili podle svých představ a abyste byli zdraví, šťastní a spokojení nejen o svátcích, ale celý příští rok! VV

WWW 15.12.2006 13:18

Jeste k vcerejsku

Mila Hanco, Renato,Mys, Veram MaRi, Olcavo,dekuji za zatukani na stedry vecer pana Cemra. Chtel jsem se ozvat kazdemu zvlaste, alejako na potvoru , mel jsem v praci take fofr, zase jednou po dlouhem case a inernet tam jde blbe.

Tak diky a pekny viked, !!

Jakube S; cetl jsem to velmi pekne zatukani , potesilo mne !!

Jakub S. 15.12.2006 23:19

Re: Jeste k vcerejsku

Nátož snažím sa, jak to enem ide, no... tož negdy pámbů dá. A zadaří sa. Tož dá sa, né? Trošku téj radosti, pravda - dyž už néní vína. Šak než dondem do teho sklépku nahoře, mosíme vypit co je tady,a že teho eště je - !

Li 15.12.2006 12:09

Teda paní Dášo:-)

Dočetla jsem povídání s losem - špice, to nemá chybu !!R^VV;-)

Jakub S. 15.12.2006 13:36

Re: Teda paní Li

Hele, ale říká se  š p i c a , ne -  ? jedině tak je to špica!

Beda 15.12.2006 11:37

Abyt

to je ale milé povídání přesně pro tyto dny:-)R^VV ... díky za něj a - doufám,že ti to poznání,že Ježíšek existuje, vydrželo;-P

P.S. do Zoo chodím taky pravidelně a moc ráda:-) ... bohužel někdy bývá hodně lidí,ale to se nedá nic dělat - ani ta vcelku velká pražská není nafukovací

jo a z relativně poslední doby dva zážitky - ve Dvoře Králové jsme zastihli malinkou tygřátku, byla strašně roztomilá,dováděla s ošetřovatelkou, pak si hrála s pejskem (skamarádili je,aby měla i zvířecí společnost, máma ji totiž po těžkém porodu nechtěla:-() a potom se krmila z flašky... no,strávila jsem tam skoro dvě hodiny,ehm.... mám spoooustu fotekVV

no a potom v Ústí,tam se jm narodila vzácná samička levharta mandžuského, byla jsem tam,když jí byl necelý měsíc... psali,že pokud se jí zachce vylézt, je už k vidění... zachtělo:-) ... byla prťavá, krásná, roztomilá, takovej puntíkatej ťutíček ňuníček uzlíčekVV ... hrála si, hopkala,po mámě lozila - pro změnu mám super videoR^

abyt 15.12.2006 11:59

Re: Abyt

Milá Bedo, vydrželo, jéje. A důkazy běhají po Zoo mezi velbloudama.

PetraK 15.12.2006 13:19

Re: Abyt

a KDEEE NAJDEME TY FOTKY A VIDEOOO? SEM S TÍM HONEEEEM, PROSÍM, PROSÍM;-)

Beda 15.12.2006 14:59

Re: Re: Abyt

pravda, pravda:-), fotky bych mohla poslat tosceR^ ... ale video, to teda nevím (bývají obrovský):-/

Li 15.12.2006 11:32

Díky

tááák, školení hotovo a heč, test jsem udělala na plný počet bodů ;-P Tak aspoň něco ;-) Ještě tak mít na plný počet bodů dráčátka...:-/

LENKA S. 15.12.2006 11:41

LUI, BLAHOPŘEJU!! MRKNI NA EMILA. TAM NAJDEŠ, COS POTŘEBOVALA. MĚJ SE. DRŽÍM PĚSTI CELÉMU DRÁČKOVU

VÍŠ, MOJE BÁBRLÍNKA VŽDY JEN SMUTNĚ ŘÍKÁVALA: " ČERT VŽDYCKY SE..E NA TU NEJVĚTŠÍ HROMADU. VŠAK ONO SE TO BRZY ZLOMÍ A BUDE LÍP!"

Lucka V. 15.12.2006 11:54

Re: Díky

Přijmi gratulaci i od nás! Už jsi se pochlubila Dráčkům? Snad to ty jejich choroby vyděsí, až se k nim donese, jakou mají Dráčci chytrou paničku...R^VVV

Li 15.12.2006 12:07

Re: Re: Díky

;-D;-D;-D Mám obavu, že jim to bude naprosto fuk ;-D;-D;-D 

Jedu k nim za chvilinku a pak už dokončím dovolenou ;-P Nákupama ;-O 

Vave 15.12.2006 12:33

Re: Díky

Lídošku, blahopřeju, a hip hip hurrrrá a sláva!!!!!! A moc držím palce s chlupáčema, milovaného Dráčka objímám a drbu, a zlatou Boomi taky. Dík za sms, 21. prosinec je dobrý termín, to bude slunovrat a taky návrat síly a zdraví pro Boominku. R^R^R^R^VVVVVV:-)

Už jsem zpět ze semináře, ale přijede mi nevlastní dcerenka a já tu mám bordel jako v tanku, tak jen jedním vočkem kouknu a už jsem zase frrrrnk! :-P Na maily odpovím, až to půjde, a fejeton pošlu zájemcům v pondělí. papa.VV

zana 15.12.2006 13:37

Re: Díky

Jseš prostě chytrá ženská.R^  Teď ještě kousek štěstí ať ti Ježíšek nadělí a bude to dokonalý.V

WWW 15.12.2006 11:27

podekovani Jeziskovi

Mila abyt. Pri cteni tveho pekneho povidani, jsem si musel vzpomenout na sveho syna. Kdyz byl jeste predskolniho veku, nekdy snad tak na zacatku materske, vnavstivili jsme s nim ZOO v Praze.

Na skakajici opice se dival neduverive, lvi  mu nic nerikali, myslel ze jsou vycpany, ze to je velka hracka, ptaci ho nezajimali. Ale kdyz uvidel kone, tak od nich nemohl odtrhnout oci. A take, ac jindy poslechl na slovo, zvlaste pak mne, tak najednou se zacal vzpouzet a nechtel od koni pryc .  

Ucinil jsem neprozretelny slib a rekl, ze mu kone koupim . No reknu vam, nemohl jsem se z toho nijak vykroutit, zkousel jsem ho lakat na jine veci. Hele, tak si vyber, bud koupime toho kone a nebo :( a ted to bylo neco lakaveho ) Vyhral to pokazdy kun. Nakonec jsem se vymlouval na penize, na to, ze na to musi bejt zvlastni povoleni a zoufale cekal, az z toho vyroste. Povedlo s!.

Samosebou, ze Jezisek existuje. Jen snad v kratkem obdobi mezi patym a tricatym rokem tomu neverime. Ale pak, pak se k nemu pokorne vracime. Kdo jiny by zbusoboval, ze my previti na Vanoce zjihnem a shanime darky ??!!

 -Jezisku Dekuju Ti za vsechny previty, pravem previta nejvetsiho, jak mne tituluje Magda. -DEKUJI JEZISKU !!!!!