8.3.2021 | Svátek má Gabriela


Diskuse k článku

BTW: Slivovice

Jak vznikají manželské hádky a krize? Kdy se dá hrozící hádka a výstup udusit bez toho, že by si zúčastnění navzájem vletěli do vlasů? Šťastný člověk, který by to věděl! Přestože obecné řešení problému je v nedohlednu, můj muž přímo na Štědrý den dokázal uhasit nastávající požár. Světe div se, protože hasil slivovicí...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Heduš 27.12.2005 10:32

Vave

dost často jsem si na tebe a malou Abbie Kačírkovou vzpomněla!! Jak lumpačí? Nesmutnila moc po Andule a Kačerovi?? Skamarádila se s Ankou hned? Nezvrhla stromeček? Nepřecpala se cukrovím?? :-)))
Vave 27.12.2005 11:00

Re: Vave

Ebíšek smutní malounko, protože nemá čas. S Ankou si první dva tři dny nepřetržitě okusovaly hlavy, teď trošku polevily, protože Abbie je ukrutný silák a bojovník a to Anku už moc nebaví. Taky  jsou obě z toho dost utahané. :o) Svatvečer strávily honěním po bytě, ale stromeček nakonec všechny nárazy do stolku ustál. :o) Určitě u nás malounko přibere, protože je ukrutný žebrák žebravý dojemný a kouzelný. :o) Musím se hodně krotit. Heduš, dnes a zítra jsem v práci, ale pak už doma. Můžeš se pak stavit pro svou vestičku a podívat se na Abbie. :o)
Heduš 27.12.2005 11:37

Re: Re: Vave

jejda, tak to já se pak určitě zastavím a dám dopředu vědět!!!!!!!!!!!!!!!!! Uvidím Mrňavku, huráááááááááááááá :-))))))))))))))))))))))))))
Vave 27.12.2005 12:18

Re: Re: Re: Vave

JJ! Budeme se těšit!
Heduš 27.12.2005 10:31

Přeji krásný den!!!!

jsem v kanceláři, místo obvyklých 25 zmateně pobíhajících lidí je nás tu jen 5. Všichni klienti se válí na horách, nikdo nic nechce, pohoda, klid (nechci to tedy zakřiknout, ale zatím to tak je :-)). My jsme z různých důvodů slavili Vánoce už 23., přičemž jsem zařizovala vše nezbytné já a večer z 22.na 23. jsem absolvovala vánoční večírek, ze kterého jsem se vracela ve tři ráno.... :-))) ale všechno jsem stihla, salát byl skvělý a řízečky se taky povedly :-))
Lída Š. 27.12.2005 11:02

Re: Přeji krásný den!!!!

A zbylo něco? My včera chodili smutně po kuchyni, každý v ruce jeden řízek a se lžící posledního salátku...Eliška byla vánocema nadšená  Papala všechno, všechno jí moc chutnalo, povídala, že kapřík je lepší než nějaké grancle  Taky našla zalíbený v tom sladkém co visí na stromečku a moc chtěla ochutnat i koule a hrozně se divila, že tuto lahůdku před ní tak chráním.
Heduš 27.12.2005 11:39

Re: Re: Přeji krásný den!!!!

Lído, nezbylo. Cukroví jsme všechno rozdali, vajling salátu se sežral (zbyla jedna porce tátovi na 24.) a o řízcích ani nemluvě :-)) Já se držela, dokonce jsem zhubla nějaký to kilčo. Včera jsme byli s přítelem v posilovně a v sauně, a to se to moje sádýlko hezky škvířilo!! :-)))))))
Vave 27.12.2005 9:41

OPRAVA

Omlouvám se, jak jsem upravovala větu, tak jsem jí kus snědla. Správně to má být takhle:
...Anka? Nebo je to proto, že se to tak obecně žádá? Nebo je to jen moje umanutost, že to tak má být a tak to bude?
 
Vave 27.12.2005 9:39

Abbie

Tak máme doma malého Kačeřího skřítka a je to úžasné! Abbie je nesmírně milá a krásná; pošlu pár fotek Hele S., abyste se na ni mohli také podívat.
Heduš 27.12.2005 10:33

Re: Abbie

Vave, prosíííím!!! Mrňavkových fotek není nikdy dost :-)))
Hela S. 27.12.2005 13:25

Re: Abbie

Fotky jsou na webu :-))
Vave 27.12.2005 9:37

Povánočně zdravím

a přidávám svou zkušenost, která jde ale použít jen tehdy, máte-li rodinku jako já.
Když propadám panice jako paní Dé, snažím se odpovědět si na to otázku, jestli to, co v mých očích hoří, chce doopravdy můj muž? syn? dcera? Anka? další umanutost, že to tak má být a tak to bude?
Můj muž se mnou a mými dětmi žije taky dvacet let a za tu dobu jsem přišla na to, že důležitější pro nás všechny je být spolu, byť by to bylo v nedoleštěném bytě. Je prima, že tohle mě naučila má rodina, ne já ji. :o)
 
Eva B. 27.12.2005 13:36

Re: Povánočně zdravím

Vave - to je taková pravda!!! to by měli učit v  rodinné  výchově :-) my jsme v rámci malování kompletně vysmejčili byt / na podzim/, vyházeli jsme všechno, co zavánělo veteší. najednou je tam spousta místa, najednou se lehce uklízí, během půl hodinky tance se smetákem a hadrem je čisto... zvířátka jsou spokojenější, staré věci udělaly radost jinde a dýchá se lehčeji... když přicházejí křeče a zmatky, otevřu okno / na škvírku, aby kočky neexpandovaly na vyhlídku/ a dýchám a dýchám... " jde snad o život? nejde" v momentě, kdy nejspolehlivější ruka je jen na konci vlastní paže, se prostě nesmíte nechat zblbnout čímkoliv :-))) ale proč to sakra tak dlouho trvá, než se tohle člověk naučí? :-)))) 
Lída Š. 27.12.2005 9:16

S vánoční depresí

jsem se letos poprala docela úspěšně a netradičně  Koupila jsem si sešit s osmisměrovkama a když jsem začala šílet, šla jsem luštit, fakt dobrý - doporučuju
Fallowa 27.12.2005 7:26

Vánoční

depresi léčím vaječným koňakem,nemaje slivovici,po které bych stejně nejspíš přestala být schopná jakékoliv rozumné činnosti.Syna jsem před časem naučila dělat řízky takže během smažení ještě doháním to,co jsem nezvládla,ale i tak vždycky zapomenu na něco,co jsem chtěla udělat.Mimochodem;vejce se líp oloupou,když je po uvaření nakřápneme kolem dokola a dáme na chvíli do studené vody.Neříkám,že když jsou příliš čerstvá,že je to bez problémů,ale přece jen to jde líp.
Rpuť 27.12.2005 6:59

Ano, Vánoce jsou časem depresí a tekoucích nervů.

Zaplať pánbůh za slivovici a za ty, kteří nám jí umí včas nalít.