18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BTW: Namočeni v zeleni

Pokud bydlí Čech na předměstí Osla, bude nejspíš postrádat nějaké to náměstí, potoulání se po starých uličkách, koukání do výkladních skříní a posezení v cukrárně. Co však rozhodně postrádat nebude, to je příroda. Zeleně a vody tu je všude tolik, že nepřestáváte žasnout.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zana 25.10.2006 21:21

Re: Kardiaku!

TákR^VR^

WWW 25.10.2006 20:38

hergot

tady bylo navecer zivo ! JoVo, vitam do sluzby !!

Kardiak 25.10.2006 20:49

Re: hergot

Ahoj WWW.Dej tu pozor na ty děvčata krásný,co budu mimo.Ať jim tu nikdo neubližuje,jo?Díky!;-D;-D;-D

WWW 25.10.2006 21:16

Re: Re: hergot

Skoda, ze jsem tu pohadku nenapsal,Treba bys nemusel nikam. Princezna Vakandi, samou radosti, ze nebyla sezrana namalovala panaka na skakani ( hergot, znaji to jeste deti ? a kral, kdyz to vsechno usnulo, tak si sundal korunu a skakal. Hazel si prstenem.

Panak od Vakandi mel modrou hlavu, cervenej krk, jednu ruku zelenou a druhou zlutou, spodek oranzovej. Kardiak I skakal a protoze vypil moc caje tak najednou musel, ale to byl fofr. A jak tak si pekne cura, tak to do misi dvakrat cinklo a ty zatraceny kameny byly venku. Kardiak si vzpomenul, ze slibil abdikovat a vyhlasit republiku. Stoupnul si na misu otevrel okenko a radostne zarval "Vive la republique "

Ochocenej drak se vzbudil a udelal nadhernej ohnostroj ze vsech sedmasedmdesati hlav !!

Dlouho si o nem lidi vyparveli !!

WWW 25.10.2006 21:17

Re: Re: Re: hergot

Jezuskote, takova hrubka - misy !!!!

RenataE 25.10.2006 21:39

Ťuky ťuk i s hrubkou, milý WWW.

Miluju ohňostroje a viděla jsem jeden, kde spermie putovaly k vajíčku (za doprovodu hudby).  Spermie byly malé "vodopádky" připoutané k balónkům a jak balónky pomalu houpavě stoupaly k nebi, kde zářila obrovská ohnivá koule, opravdu to vypadalo, jako že mrskají ocásky. Bylo to na festivalu ohňostrojů v Brně a autoři byli - no kdo asi? Francouzi:-)

WWW 26.10.2006 0:32

Mila Renato, zase jsem byl bez spojeni. Az ted mam tak slabou hodinku a pul a to jeste jen takhle. No, frantici ohnostroje umi, to je fakt !!.

zana 25.10.2006 21:18

Re: Re: Re: hergot

Tak a to je Kardiakova pohádka pro štěstí.R^

WWW 25.10.2006 21:24

Re: Re: Re: Re: hergot

Ahoj zano, sef nezamknul pocitac, a ani, kancelar a tak pekne pres google, co tam ma nastavenj pisu; Ten muj pujde po poulnoci a blbe !

zana 25.10.2006 21:42

Re: Re: Re: Re: Re: hergot

no vida, pak že šéfové nejsou k ničemu !

WWW 26.10.2006 0:37

Mila zsano, to kralovstvi lezelo za temi kopci, so jsi posledne s prednostou presla. Uz tam neni, Kardiak vyhlasil republiku !

Kardiak 25.10.2006 21:23

Re: Re: Re: hergot

Díky,žes to ještě stihnul.;-)To by se mi líbilo.Panáka jsem už neskákal nejmíň čtyřicet let.Možná jsem to měl zkusit,třeba by to pomohloR^;-D

RenataE 25.10.2006 21:30

Držím palce, Kardiaku a toho panáka skákacího

mají - zřejmě v rámci prevence nejrůznějších kamenů - děti ve školce vetkaného do koberce! A skáčou.

Myš od Drsný čuby 25.10.2006 22:07

Re: Re: Re: hergot

Milé WWWéčko,to víš, že děti panáka znají.My jich máme ve škole na chodbách hned několik a občas si je skáču s dětma nebo po vyučování sama, ale to už mě mají za úplného trotla.No,25let ve škole s člověkem udělá své. Jinak moc se těším na další povídání.Jen už si dávám pozor, abych se něčím zrovna nekrmila,to pak špatně dopadá. Přeju moc krásný den.

WWW 26.10.2006 0:41

Jen skakej, skakej panaka mila Mys ! Chranme se kozene dustojnosti ! Az budeme ve stari detinstet, budeme na to pripraveni. Ty dustojne to trapne zaskoci !!

Mirka - Houston 25.10.2006 20:36

Kardiaku....

Jeste jednou! Hodne stesti a hlavne relax, budu vzpominat zitra cely den! Dej vedet VV! Ja uz musim jit neco uvarit, dnes nemame co dojidat... Zase se nekdy rada zastavim. Verim, ze te zpatky uvidim z lazni, co nejdrive ! OPATRUJ SE !! 

Kardiak 25.10.2006 20:53

Re: Kardiaku....

Budu,ze fšech sil!Slibuju!;-D

Medvídek 25.10.2006 19:32

Re: že se se zámořskými Zvířetníky často míjím(e).

Jo, je to tak. Máme někdy problém se mailově či telefonicky "sejít" s kamarádkou Carole...většinou jeden z nás spí.;-D

Mirka - Houston 25.10.2006 19:25

Ahoj Kastane!

Pro mne se nemusis podepisovat, davno jsem postrehla tve PC - ID. Tvuj prispevek 2X POTESIL ;-DCo popisujes -   / lasku k domovu /, mam stejne pocity. Nekdy to tak je, ze nas zivot zavane daleko od rodne hroudy, mame mozna zivot snadnejsi, ale jsme opravdu stastni...? Smekam pred tebou, jsi asi silna. Musim ti napsat, ze ja bych v Nemecku trpela a opravdu prezivala... Pokud si chces nekdy  "popovidat ", napis na Hodopasy. org - Hela - Tosca ti da muj mail. Preji ti moc pekny podvecer a prestan byt smutna !    ;-D   VV 

Medvídek 25.10.2006 19:28

Re: Ahoj Kastane!

Kdopak je Kaštan ?:-)

Rákšasí 25.10.2006 19:30

Re: Re: Ahoj Kastane!

Ahoj Kaštan se tu už dlouho neukázala, ale sem tam se objevila tady v hospodě a je v Německu s WWWčkem si vyměňovali receptíky na bavorský koláče No a zase se ukázala, akorát to popletla a do autora napsala Mirko...;-)

tosca 25.10.2006 19:33

Re: Re: Re: Ahoj Kastane!

A hned v dalším příspěvku se "odhalila" ;-)

Ačkoliv, my jsme ji stejně poznali :-D

Medvídek 25.10.2006 19:40

Re: Re: Re: Re: Ahoj Kastane!

Zvířetníci se poznají,  to ví každý.:-)

Medvídek 25.10.2006 19:35

Re: Re: Re: Ahoj Kastane!

Ach tak...

Ty už jsi vzpamatovaná z ušního šoku ? Děcka neví čím by lidem zpestřili život...

Rákšasí 25.10.2006 20:10

Re: Re: Re: Re: Ahoj Kastane!

Jooo, ono mě "lehce" polekalo, když jsem zahlídla blikat na mobilu ředitelka

Vave 25.10.2006 18:22

PRO MIRKU - HOUSTON

Byla to celkově smůla, ten den se želvákem. Všechny tři páteční příspěvky naskočily až pozdě odpoleně a v pondělí se ke všemu zařadily kamsi hodně dozadu. Samotnou mě mrzelo, že konkrétně na toto vyprávění nebyla větší odezva, ale bohužel vinou redakčního šotka zapadlo.

Mě velmi mrzí, že se se zámožskými Zvířetníky často míjím(e). Býváte někde v začátcích, to ještě jde, ale často na konci, kdy už jsou nové články a nová diskuze. Ono se toho za jediný den napíše na Zvířetníku tolik zajímavého, že není v lidských silách to aktuálně číst a reagovat, i když bych to dělala ráda. Takže mnoho zajímavého musím míjet bez reakce, ke své velké lítosti. Sem tam přičiním poznámku zpátky, ale opravdu se to nedá zvládnout. Navíc bych si připadala jako stará Blažková (omluva všem mladým, staré tu nejsou,|Blažkovým), která musí mít u všeho nějaké slovo. ;-)

Moc by mě mrzelo, kdyby se tu někdo cítil opomíjen. Kdyby měl pocit, že si hi nikdo nevšimne. To se asi někdy tak stane, že nějaký příspěvek zůstane bez vnejší reakce, přestože ho přečte spousta lidí a ta reakce je vnitřní.

Mirko, Hanko, Possum i ostatní zpoza louže, JanoBa, Wéwéwéčko i ostatní ze starého kontinentu, jsem moc ráda, že sem chodíte a píšete. Váš úhel pohledu je jiný a to je pro mě hodně cenné. Vaše zkušenosti jsou přínosné a váš humor je skvělý. Choďte sem, prosím, i nadále. Díky. :-)VVVVVV

Rákšasí 25.10.2006 18:58

Re: PRO MIRKU - HOUSTON

Podepisuju.VVVVVVR^

Mirka - Houston 25.10.2006 19:14

Re: PRO MIRKU - Pro Zviretniky

VAVE, ty umis VZDY POHLADIT ! Vis ja si kolikrat rikam, to co dam najevo neni uprimnost, ale netaktnost. Ale kdyz nam  prespolnim obcas nechate vzkaz, my ho dohledame a jak jsem psala POTESI ! JOVO, JOVO - davno jsem vam psala: tentokrat budete v pohode! Moc vitam zpet!  KARDIAKU -doufam, ze jdes zitra na zahrivaci kolo a termin 2.11. ti zustal! Mesic a ja te budeme hlidat. Az budes usinat, premyslej jak se prochazis v teple vode po morskem pobrezi ! Vse bude OK ! BEDO -postrehla jsem tve ty, ty, ty! Ohledne kavarny a medvidka. Ten mi pod clankem Usmev licil - Casto lide neodpovidaji, protoze sedi jako v kavarne naproti tobe a jenom pokyvuji hlavou na souhlas. Logicke, pro medvidka priznacne. Tedy zadne rande ! TERRI - kdo si chce prisednout, mista dost. Ja jsem na kave zavisla. Ostatne jsem rada, ze jenom na ni ! RAKSASI - tvoje vtipy jsou neco. Dobre znameni, jsi zdrava. Nemocna dcerka ? Vlcice, zustan silna! Male deti male starosti , vetsi deti vetsi... Pani Fallowa -omlouvam se, ze jsem zamenila vnuka za syna. Ten vyznam mne vsak zaujal, jak na vas rodina mysli! Takove nizke vozitko pro bolave nohy se opravdu hodi. Jeste si ho pamatuji i kdyz jiz neumim napsat! Nyni vim, VELOREX / auto mych snu.. / JANO Ba - prehledla jsem tvuj odkaz. Mas pravdu, tady mame slunce cely rok. Kdyz neni tri dny, je vyssi pocet havarek, zlocinost, deprese. Lidem proste chybi. Casto v lete vstavam a uz zoufam - zase vyleza to horke slunce / presto ho mam rada - prave v tuto chladnejsi dobu / HANKO W.  a POSSUM mozna jsem napsala neco i za tebe, coz neni pravda. Dopln, nebo oprav ! Ale hlavne, ze nam tady nikdo nenadava, ze jsme cizinci! Viz NP !

Kardiak 25.10.2006 19:21

Re: Re: PRO MIRKU - Pro Zviretniky

Termín 2.11.sice pořád platí a doufám,že to zase někdo nezmění,ale tohle je z jiného soudku.Tohle je ledvino-močová záležitost.Prostě,nikdy není nic jednoduché!;-P

Rákšasí 25.10.2006 19:22

Re: Re: PRO MIRKU - Pro Zviretniky

Mirko první byl akorát ten šok, když jsem brala telefon. Ale dá se říct, že je to jinak normální nachlazení a teď je toho tady spousta a jsou prázdniny, tak se vyleží a ani nezmešká;-D. Moc z toho radost Andulička neměla.