1.10.2020 | Svátek má Igor


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Zinga 5.8.2020 17:05

Spoluužívání jednoho teritoria dvěma kulturně odlišnými skupinami je možný pouze za předpokladu, že jedna z nich se podřídí (přizpůsobí)- v našem (evropském) případě je jasné, kdo by to měl být.

„Vize globalizované společnosti, ve které Marokánci, Peršané, Latinoameričanné, Eritrejci, Skandinávci a kdo ještě žijí na jedné ulici , nakupují ve stejných obchodech a popíjejí ve stejném baru, asi někde v zemi věčného slunce, je tak falešná, tak objektivně ztroskotaná fantazie, že člověk musí prožívat své dny daleko od reality, aby tomu věřil.

Tvrdá realita vypadá dnes v Holandsku tak,že lidé mají kadeřníky, své vlastní obchody, své potraviny, své vlastní místa setkávání, svůj vlastní svět. Necítí se dobře při tom, žít pospolu a když jsou k tomu donuceni bytovým trhem, necítí se určitě dobře při společném užívání prostoru. To není názor, to je fakt, podepřený státním výzkumem. Nejnovější poznatky holandské vlády říkají jasně, že nedůvěra a ztráta identity jdou ruka v ruce s růstem diversity společnosti.“

https://www.wrr.nl/publicaties/verkenningen/2018/05/29/de-nieuwe-verscheidenheid

J. Kanioková 5.8.2020 17:40

1*****

J. Kostelanský 5.8.2020 16:27

Západu sa teraz ako bumerang vracia kritika "diktátorských režimov", v ktorých "miznú" ľudia.

Ono to je zvyčajne jediné účinné riešenie. U nás je teraz medzi divokými prasatami epidémia afrického moru. Jediné riešenie je vystrieľať čo najviac divočákov - dokonca je povolený či skôr nariadený aj odstrel samíc s malými prasiatkami.

Moslimský fanatizmus je podobná nákaza. Od jedného takého fanatika sa "nakazia" desiati ďalší. Z jedného problému sa vo väzení časom vygenerujú desiatky či stovky nových problémov.

Západ si tým svojím pseudohumanizmom sám rozširuje moslimskú, resp. islamistickú infekciu.

K. Křivan 5.8.2020 12:02

Muslimáky nepropouštět, nezatýkat, jen střílet. A komu se to nebude líbit, arabská poušť je velká. Může táhnout.

B. Rameš 5.8.2020 11:10

Terorista je horší než vzteklý pes - ten alespoň za své jednání nemůže, nutí ho k němu nemoc - a jako s takovým je třeba s ním zacházet. Lidská práva jsou pro lidi, ne pro vraždící bestie.

J. Fridrich 5.8.2020 11:03

Vývoj Západu a celé naší křesťanské civilizace je v posledních létech zcela nepochopitelný a nelogický. Je to hlavně v životně důležité oblasti přijímání nelegálních - hlavně muslimských mladých mužů, kteří evidentně neprchají před válkou, ani nejdou do Evropy pracovat - a už vůbec ne se INTEGROVAT do naší civilizované společnosti, oni ji přichází ROZVRÁTIT a PŘEBRAT pod své barbarské nenávistné islámské společenství a .

To, co nyní testuje ta pomatená levičácká-prý " inteligence ", která uchvátila moc v zemích Západu, tedy prosazování Mee Too - rozněcování nenávisti mezi muži a ženami, LGBT, rasismus " na ruby " až po líbání nohou černouškům, kácení pomníků významných osobností minulosti, kteří sehráli důležitou roli ve vývoji lidstva v určitých historických obdobích, dehonestací žijících osobností umění, kultury, vědy, politiky - je zcela NEPOCHOPITELNÉ a proti zájmům a bezpečnosti svých občanů a budoucnosti naší civilizace....

J. Kanioková 5.8.2020 17:42

Naprosto přesně !

V. Církva 5.8.2020 10:40

Tak tento článek jsem nějak nepochopil, Vezeň odsouzený za terorismus nebo přípravu něčeho kde jsou vraždy je předpokládám umístěn do cely 4x4metry kde se mu podává škvírou jídlo. Pokud si vyškemrá propuštění tak jen na nějaký trestanecký ostrov nebo pod podmínkou sledování s náramkem a kamerou na krku

Opravdu tyto problémy nechápu. Radikalizovat se ve vězení, jak? A kým? Krysami?

J. Kanioková 5.8.2020 17:44

Dalšími vězni !

M. Krátký 5.8.2020 9:37

Trest doživotí nás ale bude stát strašné peníze. Víc by se měla posoudit možnost vyhoštění do "mateřské země" i násilím - třeba na padáku z letadla s čutorou 5 litrů pitné vody - !!!!!!

R. Gramblička 5.8.2020 10:41

nebo najednou lodí v doprovodu několika křižníků, pokud by se cílová země začala cukat

M. Valenta 5.8.2020 11:19

laciné a dozajista účinné by pro účel detekce bylo zřízení kolonie na pronajatém izolovaném ostrově třeba někde poblíž Patagonie.

J. Kanioková 5.8.2020 17:45

Přesně !

R. Vacek 5.8.2020 9:28

Problém je v Britech, že se nejsou schopni přizpůsobit tzv. teroristům, kteří jsou ve skutečnosti pouhým předvojem připravujícím společnost na nové časy.:-)

F. De Lammer 5.8.2020 8:41

Euro-atlantická civilizace má jeden velký nedostatek - naprosto jí schází obranné mechanizmy. Kdysi byla součástí trestu za znásilnění i kastrace. Tak co tedy obnovit výkon frontální lobotomie?

P. Moravčík 5.8.2020 10:32

Toto nie je blbý nápad!R^

R. Dubravský 5.8.2020 8:36

Zavřít ... no dobrá. Ale za chvíli je nebudou mít kam dávat, takže je stejně pustí.

V. Církva 5.8.2020 10:43

Zmenší cely, natočí podmínky, aby věděli do čeho jdou. Nebo se obsadí nějaká část Lybie a tam jim postaví fešácké kriminály.

R. Gramblička 5.8.2020 8:33

Být to na mně, odvážel bych tyto vypatlance na pustý ostrov. Tam se můžou řezat mezi sebou. Briti mají takových ostrovů dost

P. Dostál 5.8.2020 7:54

Muslimští kaplani distribuovali misogynní a homofobní pamflety. Aha, myslí korán a sunnu. Tak to si budete muset holenkové rozmyslet, jestli islám nebo LBGTQ. Ale když porovnám porodnost muslimů a gayů, problém se časem vyřeší, že.

I. Pávek 5.8.2020 7:17

Má ta demokracie nějaký vrchol a když má, jak daleko jsme před ním? A co je ještě třeba překonat před vrcholem? A co je na vrcholu? Nebo se po rozhlédnutí řekne vylezli jsme na špatný kopec?

J. Berger 5.8.2020 5:10

J.Jurax: měl jsem na mysli identický příspěvek. Jestliže budeme trvat na pseudohumanistickém zrušení trestu smrti i pro jednotlivé vraždící teroristy ( v době, kdy na silnicích umírají stovky nevinných) nemá tento problém řešení.

J. Jurax 5.8.2020 1:14

Velmi účinná a přitom levná deradikalizace se dá realizovat pomocí konopného provazu přiměřené délky a dostatečně pevné konstrukce, na nějž se ten provaz na jednom konci opatřený smyčkou druhým koncem v patřičné výši upevní. Provaz nemusí být nutně konopný, byť je to tradiční materiál; dnešní doba je jistě schopna nabídnout plnohodnotnou náhradu.

J. Jurax 5.8.2020 1:15

... konstrukce, na niž se ...

O. M. 5.8.2020 1:05

Je úplně jedno, jestli islámského teroristu propustí po 1/2, 2/3 nebo celém trestu, na svobodě bude zabíjet zas.

H. Lukešová 5.8.2020 0:55

No jo no, není se čemu divit, Pákistánce si Britové hýčkají, ale slovanským obyvatelstvem opovrhují, každému Slovanovi Britové často přezdívají "polský instalatér". Někteří Romové, kteří se vrátili z Británie do České vypověděli, že se měli dobře, protože jsou tmavší, mají stejnou barvu kůže jako Pákistánci a právě proto je Britové pokládali Romy za Pákistánce.

H. Rybnická 5.8.2020 9:01

Paní Lukešová, pokud si Britové opravdu Čechů neváží tak jak byste si třeba přestavovala. existuje ještě možnost, že příčina leží na straně těch Čechů, nemyslíte?

J. Uzel 5.8.2020 9:22

nedává to smysl, jestliže jim vadí nijak z normálu nevybočující kriminalita Čechů, zatímco opravdové vrahy si hýčkají.

H. Lukešová 5.8.2020 9:34

Paní Rybnická, to já doopravdy nevím, proč Britové nemají rádi Čechy, neptala jsem se jich. Ale i kdyby nějací Češi třeba páchali nějakou tu kriminalitu, je správné všechny Čechy odsuzovat? Ovšem já si myslím, že Pákistánci těch zločinů spáchali více, od znásilňovacího gangu v Rotherman, kde Pákistánci znásilnili tisíce britských dívek, po tu a tam nějaký ten teroristický útok, ale vše je záležitost vkusu. Tyto činy Češi nespáchali. Ale když jsou Pákistánci pro Brity milejší, tak dobře, sami si vybrali.

J. Soch 5.8.2020 13:33

V zemi kde ziji zije 25% Britu,

Jsou to dobri lide kamaradsky.. Jen se me nekolikrat stalo pri reci v Pabu ze se me zeptal brit odkud pochazim a ja mu odpovedel z CR hned na to odpovedel jo zemeto jak tam mate toho ochmelku prezidentem;-D;-D Tak jsem se vzdy zasmal a rekl to vis vsade je neco;-D;-D