1.11.2020 | Svátek má Felix


Diskuse k článku

VELKÁ BRITÁNIE: Dvojí přístup

Ve dvou nesouvisejících případech odmítlo Spojené království poskytnout azyl dvěma pronásledovaným křesťanům a odůvodnilo to bizarní citací Bible a Ježíše.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Sinclair 18.6.2019 10:22

Re: Pro Hanu Lukešovou

Znásilněné ženy jsou kamenovány pouze ve vaší kebuli.

P. Han 17.6.2019 22:28

Re: Pro Hanu Lukešovou

Máte pravdu, muslimové znásilňování neschvalují a tvrdě ho trestají. Znásilněné ženy jsou po zásluze ukamenovány.

V. Církva 17.6.2019 22:26

Re: Pro Hanu Lukešovou

A toto je pravá identita individua Netzer-Sinclair

https://www.bible.com/cs/bible/15/jhn.8.44

Tebe žádné skutky nikdy nezajímaly!

P. Han 17.6.2019 22:26

Re: Tak "islamizace" nevyzerá,

Vy jako Mánička to musíte vědět.

V. Církva 17.6.2019 22:21

Re: Tak "islamizace" nevyzerá,

Máte naprostou pravdu. Islamizace vypadá takto:

https://www.google.com/search?q=isis+violence&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiRoNL6qvHiAhWMysQBHQk7A8gQ_AUIECgB&biw=1268&bih=566#imgrc=1j90eC6Leyf26M:

Ale vy v neziskovce se neradujte. Boží mlýny melou pomalu. Jste zodpovědní za podporu tohoto zla.

V. Církva 17.6.2019 22:15

Re: Ve jménu civilizace

Tak máte víceméně pravdu a hodně lidí se za to bude smažit v pekle. Za opusštění Křesťanství kurunované podrazem Křesťanů ve světě. Myslí si snad někdo že by si Muslimové tolik foukali kdyby byla možnost že na ně vystartuje celá Evropa i USA?!

M. Pechar 17.6.2019 22:08

Re: Nové Německo

Když vás někdo zabije, jistě to bude s Božím dopuštěním, nicméně si nemyslím, že je to tak správně, že si to Bůh přeje a že je to tak dobře.

P. Sinclair 17.6.2019 20:30

Re: Pro Hanu Lukešovou

Mně zajímají skutky, na něž zdroj odkazuje a ty odkazy jsou vždy ověřitelné. Vaše tvrzení, že muslimové schvalují znásilňování nemuslimek je stejně tak snadno ověřitelná lež. Znásilnění je vždy svinstvo a žádný slušný člověk ho neschvaluje a tahat do toho náboženství je nesmysl.

S. Netzer 17.6.2019 20:22

Tak "islamizace" nevyzerá,

tak si ji představuje Hurvínek.

F. Navrátil 17.6.2019 19:34

Ve jménu civilizace

Nic nového. Všude, kde bojují džihádisté proti křesťanům, mají podporu USA a států NATO. Z kosova muslimští Albánci dílem vyhnali a dílem vyvraždili čtvrt miliónu pravoslavných Srbů a katolických Chorvatů (v zájmu objektivity nutno dodat, že i Bosňáky, muslimské Slovany). V Iráku byla vyhnána nebo vyvražděna kompletní komunita dvou miliónů chaldejských křesťanů. V Egyptě měla podporu vláda Muslimského bratrstva, která iniciovala vypálení stovek křesťanských koptických chrámů, mnohé i s věřícími. V Etiopii podporovala islámské Eritrejce a Somálce proti křesťanským Amharům. V Sýrii by v případě vítězství tzv. demokratické protiasadovské opozice (čti džihádistů) hrozilo vyvraždění dvou miliónů syrských křesťanů. Naštěstí spojenectví aláwitů, křesťanů, šíitů, Kurdů, Drúzů, Jezídů a dalších národnostních a náboženských menšin s pomocí Ruska napráskalo islámským radikálům. Proto syrské křesťany nepostihl osud Aramejců, národa z bohatou více než 3000 let dlouho historií, jehož poslední vesnice Islámský stát kompletně vyvraždil a vypálil.

H. Lukešová 17.6.2019 18:51

Re: Pro Hanu Lukešovou

Electronic intifada? Opravdu "úžasný" zdroj. Palestinská intifáda stála život více než 1,000 Izraelců, mužů, žen a dětí. Palestinští Arabové páchali bombové atentáty, útoky střelnými zbraněmi, noži atd.atd. Víte, jaký zdroj vůbec propagujete, pane Sinclaire?

Ano, izraelští politici mají sexuální skandály rovněž, rabíni, ale izraelské soudy pachatele sexuálních zločinů posílají do vězení, neschvalují to, samozřejmě ne vždy je trest přísný, jak by měl být. Zatímco muslimové znásilňování nemuslimek schvalují. Jenomže umíte si představit, kdyby to bylo naopak, kdyby židovský úsadník znásilnil palestinsko-arabskou dívku? To by byl řev médií hlavního proudu po celém světě...Jenže nyní je hlavními pachateli tzv. Palestinci a oběť sedmiletá židovská dívka, osadnická dívka, tak je vše v poho. Židovští osadníci zasluhují zemřít...

J. Kanioková 17.6.2019 18:37

Už dokonce i Švédsko střízliví... ovšem Anglie..

Švédsko deportuje pět imámů, protože jsou bezpečnostní hrozbou- https://twitter.com/V_of_Europe/status/1140209298460545024

J. Kostelanský 17.6.2019 18:29

Takto vyzerá islamizácia Západu

Na to, aby sa rýchlosť islamizácie na Západe stále zvyšovala, vôbec netreba, aby moslimovia získali nadpolovičnú voličskú väčšinu. Stačia 2 veci:.

1 menšia skupina moslimov ovládne kľúčové pozície v štátnych orgánoch (ako tento minister vnútra - potom moslimských prisťahovalcov z Pakistanu).

2.väčšina politikov a verejne činných osôb sa bude báť kriticky vyjadrovať voči nim a moslimom všeobecne či dokonca proti ním zasiahnuť. Skrátka budú zbabelcami.

Nakoniec Mníchovská dohoda bola o čom? O zbabelosti Britov a Francúzov, resp. ich politikov. Zdá sa, že tento povahový rys je pre nich typický...

J. Kanioková 17.6.2019 18:29

Skvělý článek, díky

J. Kostelanský 17.6.2019 18:23

Re: Jaký pán, takový krám:

Ono to má jeden háčik, či skôr obrovský hák. V Koráne sa píše či dokonca povoľuje, že v záujme šírenia islamu moslim môže predstierať čokoľvek - aj to že moslimom nie je...

J. Kanioková 17.6.2019 18:18

1***

P. Sinclair 17.6.2019 17:19

Pro Hanu Lukešovou

Tohle je řidič izraelského předsedy vlády:

http://www.totpi.com/36261-2/

A obecněji:

https://electronicintifada.net/content/israeli-leaderships-sex-crime-problem/18836

V. Petr 17.6.2019 17:09

Pardon, pokud máte na mysli Starý zákon, možná by

vůbec neexistovala alternativa, že by je sem pustili.

V. Církva 17.6.2019 16:24

Re: Jaký pán, takový krám:

Část těch teroristů nejdřív pili či prodávali drogy a pak se z nich stali teroristé, když začali studovat

Islám. Takový člověk je možná nebezpečnější než hluboce od mládí věřící Muslim (nakonec takový by byl spíš Suffistou) Korán je ale v rukách konvertitů nebezpečný. Kdo uvěří v Nový Zákon stává se dle jeho textu většinou mírumilovnějším. V Koránu je poměrně vwlká dávka agrese, a nesvobody. Podle toho dopadají co se ho bez rozumu a citu chytí.

J. Zaorálek 17.6.2019 16:23

Je to jednoduché. Každý si může bez problémů srovnat životopisy zakladatelů křesťanství a islámu. Pak se může zamyslet a vykoumat, které je mirumilovne. Křesťané mají napodobovat Krista, muslimové Mohammeda.

V. Církva 17.6.2019 16:09

Appeassement Západu a Boží mlýny

Ti úředníci z cizinecké policie i Mayová dobře ví, z koho si můžou dělat legraci a koho urážet. Pokud jsou ateisté tak ví, že Ti co uvěřili Novému Zákonu jim fyzicky neublíží, pokud Muslimové, ví že na preferovanou menšinu Muslimů si nadřízení ani úřady netrofnou. Jenže na každé prase se vaří voda.

Západ prostě tradičně ustupuje Zlu a bude za to platit. Tak jako vždy. Nejdřív neměli rozum a přijali miliony Muslimů, pak neměli odvahu říct že je to špatně a pak (možná už teď) nebudou mít odvahu proti Zlým ideologiím bojovat. V lepším případě se nakonec seberou jako před 70 lety, ale bolet už to bude hodně o kyby začali teď.

Mayová si svoji ostudu zaslouží. Pan Tomský (jinak rozumný člověk) ji sice obhajuje a moc prostoru na vyjednávání neměla. Ale od politickykorektní političky appeassementu se zázrak čekat nedá.

Hnus popsaný v článku se netýká jen Británie. Pro nás má být dostatečným důvodem k odmítnutí přerozdělování migrantů.

J. Sova 17.6.2019 16:05

Re: Bible vs Korán

2P 15,12 Zavázali se smlouvou, že se budou dotazovat na slovo Hospodina, Boha svých otců, celým svým srdcem a celou svou duší. A každý, kdo by se nedotazoval Hospodina, Boha Izraele, propadne smrti, ať malý nebo velký, ať muž nebo žena.

J. Sova 17.6.2019 15:58

Re: Bible vs Korán

Dt 13,7 Kdyby tě tvůj bratr, syn tvé matky, nebo tvůj syn nebo tvá dcera nebo tvá vlastní žena nebo tvůj nejmilejší přítel potají ponoukal: „Pojďme sloužit jiným bohům,“ které jsi neznal ty ani tvoji otcové,

některým z bohů těch národů, které jsou kolem vás, ať blízko tebe nebo daleko od tebe, od jednoho konce země až k druhému konci země, nepřivolíš mu a neuposlechneš ho, nebudeš ho litovat ani s ním mít soucit ani ho krýt.

Musíš ho zabít. Nejprve se proti němu pozdvihne tvoje ruka, aby ho usmrtila, potom ruce všeho lidu.

Budeš ho kamenovat, dokud nezemře, protože tě usiloval odvést od Hospodina, tvého Boha, který tě vyvedl z egyptské země, z domu otroctví. Celý Izrael ať o tom uslyší a ať se bojí.

V. Církva 17.6.2019 15:50

Re: Bible vs Korán

Tak především nic k věci nemáte vy. Pokud jde o Bruce Bawera. To se týká Starého zákona a Židů. Starý zákon občas popisuje násilí i od Židů. Vznikl totiž 1500 let před Koránem, Židé se sice většinou spíš bránili ale občas taky byli hrubí. Co se týká výzev k násilí bylo tam něco jako oko za oko. Nevzpomínám si ale na "zabíjejte nevěřící".

Co se týká Křesťanství a Islámu jde o to, že čím pravověrnější Křesťan, tím mírumilovnější a naopak. Nakonec přesně podle Nového zákona i Koránu. Pokud někdo jako neziskovka Netzer-Sinclair tvrdí něco jiného, pak buď vědomě lžou (za peníze nebo z fanatismu - účel světí prostředky), nebo jim fanatismus zabraňuje používat poslední zbytky samostatného uvažování.

H. Lukešová 17.6.2019 15:26

Re: Jaký pán, takový krám:

Ještě jste vynechala podstatnou pasáž, že muslimové nenávidí nemuslimy, opovrhují jimi, proto existuje tolik muslimských násilníků...To nám však média hlavního proudu nesdělují. O drtivé většině teroristických útoků a znásilňování ze strany muslimských teroristů se z mainstreamu nedozvíme.

H. Lukešová 17.6.2019 15:23

Re: Bible vs Korán

Většinově ano.

S. Netzer 17.6.2019 15:21

Re: Jaký pán, takový krám:

Protože "se Češi či jiní etničtí Evropané nedopouštějí znásilnění žen i dětí v takovém rozsahu" jako muslimové, tak Sajid Javid pěstuje takiyu a klame tělem tím, že pije alkohol. Aha.

S. Netzer 17.6.2019 15:13

Re: Bible vs Korán

Fanatik musí být automaticky vrah?

H. Lukešová 17.6.2019 14:58

Re: Jaký pán, takový krám:

Jenže jednak se Češi či jiní etničtí Evropané nedopouštějí znásilnění žen i dětí v takovém rozsahu a na druhé straně, naše kultura znásilňování neopěvuje, nevelebí, neschvaluje a soudně postihuje, kdežto islám schvaluje znásilňování nemuslimek či nemuslimských dětí. To je podstatný rozdíl. Muslimové opovrhují a nenávidí nemuslimy.

H. Lukešová 17.6.2019 14:56

Re: ALE Nový zákon nahrazuje ten Starý zákon!

Ne, nenahrazuje. Většinou máte pravdu, ale tentokrát se mýlíte. Nový zákon navazuje na Starý zákon a Ježíš Starý zákon nikdy nezrušil, ale naplnil. "Nemyslete si, že jsem přišel zrušit Zákon (Tóru) nebo proroky, nepřišel jsem zrušit, ale naplnit...".