13.8.2020 | Svátek má AlenaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ÚVAHA: Čína a Rusko? Buďme korektní, ale rezervovaníŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 17, poslední: 23.5. 2019 0:04, přehled diskusí

Dan Drápal zase Ujel...:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 22.5.2019 18:11

Opět se jmenoval Mluvčím NÁS. Toto bychom měli, toto ne, toto bychom si měli myslet a k tomuto bychom měli být ostražití. Samozřejmě Ostražití bychom měli být nejen k Islámskému terorismu, ale taky( hlavně) k Rusku a Číně, jak jinak, že? A teď napíšu, co si o tom myslím Já, považující se za normálního Čecha. Myslím si, že my Češi bychom se měli starat hlavně o problémy nás Čechů, kterých máme dost. Naopak problémy Číňanů, nebo Rusů bychom měli nechat Číňanům a Rusům. Jestli někdo tam Enormě Trpí, tak na hranicích již není Železná opona. S Ruskem a Čínou by nás měl spojovat Jedině výhodný Obchod, tedy jako rovný s rovným, toto si myslím Já. Ale jsou zde v ČR Kolaboranti. Do Obchodních vztahů mezi ČR a Čínou a Ruska vkládají Ideologii. takže normální výběrová řízení jsou Ideologizována ve prospěch našich Spojenců, s mnohem Dražšími výrobky. Kolaborantům jde jedině o Peníze ve prospěch Spojenců a udržení závislosti ČR na Nerovné závislosti na Spojencích, na udržení ČR v roli Kolonie Spojenců. Vůdčí Kolaboranti to Vědí ( Schwarzenberg a kamarádi z Havlovy knihovny) že jde Jen o Peníze, služební Kolaboranti, ke kterým patří i Dan Drápal, pak šíří Ideologické pokyny co Ano a co Ne! Toto bychom Měli a toto bychom Neměli, halvně aby ČR nenavázala výhodnější obchoní vztaky s Konkurencí našich Spojenců. Toš tak pane Drápale, služební Kolaborante, který Nevíte...

Celkem souhlas až jednu "drobnost":
Autor: M. Valenta Datum: 22.5.2019 10:50

"demograficky upadající, Japonsko". Naopak autore, přelidněné Japonsko se demograficky pomalu zmenšuje a tudíž se demograficky povznáší, nic jiného mu, jestliže chce zachovat zemi pro budoucí generace, ostatně nezbývá. Nebo si fakt myslíte, že populační růst je nekonečný nebo že ta "slavná" migrace z nebe spadla?

Demografický vývoj v Japonsku by měl být inspirací pro mnohé jiné státy, jak pomalu, bez velkých výkyvů a ztrát zamířit k záchraně.

Nespadla z nebe, jen v Africe začali prodávat mobily a :
Autor: J. Chaloupka Datum: 22.5.2019 12:13

ten internet, kde se můžete podívat, jak žijí třeba v Denveru, nebo v Evropě a ty černochy nenapadne, že je to výsledek práce milionů předků a chtějí tak žít také.

Re: Nespadla z nebe, jen v Africe začali prodávat mobily a :
Autor: M. Valenta Datum: 22.5.2019 14:12

Kromě mobilů a internetu tam bude i krapet bídy a hladu - logický to důsledek přelidnění. Nigérie před sto lety 10 mil, dnes 280. Stačí. A jestli Vás to potěší, tak máte pravdu, islamističtí magoři se v tomhle marasmu cítí jako ryby ve vodě. Hezký den.

Co je to kompozitivní teorie ? :
Autor: K. Janyška Datum: 22.5.2019 9:49

Autore studovat a pak psát... Dzp.

Celkem souhlas:
Autor: V. Církva Datum: 22.5.2019 8:56

I když bych byl opatrnější nejen třeba u Ukghurů. Nějaký pořádek si musí stát zajistit. Demokracie se musí i bránit. Třeba ochrana hranice či svobody. To někdy i bolí. To znamená že cizinec který vyzývá k zabíjení má být násilně deportován. Vlastní občan pak vychováván nebo v závažných případech terorismu násilně izolován. Extrémní pojetí liberalismu je chaos a anarchie. Jenže svoboda končí tam kde je omezována svoboda druhých. A tak ji musíme chránit. Čínská totalita snad utlačuje Ujghury. Je ale otázka, jestli není lepší zvolit asimilaci. Západ někdy liberální ideologii přehání a pozitivní diskriminací omezuje svobodu jiných, na úkor podobných Ujghurů (rovněž Muslimů)

Co se týká našeho dluhu Západu. Ano, díky, že jste přijali naše migranty. Ale já ani moji rodiče jsme neemigrovali. My co jsme tu, nemáme dluh. A navíc, kdo ustupoval Hitlerovi až po podepsání Mnichovské Dohody? Kde vymysleli marxismus? Kdo podepsal dohodu na Jaltě?

Re: Celkem souhlas:
Autor: J. Vrzal Datum: 22.5.2019 8:59

Jenze nasi migranti si nenesli komunismus a nezadali jej.

Čína ,Rusko:
Autor: P. Černoch Datum: 22.5.2019 7:32

Podstatnou součástí Islámského státu v Sýrii byli právě ti "hodní" Ujgurové a Čečenci.Oba národy jsou islamisté,tedy čiré barbarské zlo,jak píše pan Fridrich.

Re: Čína ,Rusko:
Autor: V. Církva Datum: 22.5.2019 9:12

Lidé žijící v míru a prosperitě bohužel začínají být povrchní a naivní. Nechápou, že svět nemusí být jen hodný. Tam, kde je ohrožena naše svoboda, musí se civilizace důsledně a tvrdě bránit. A to není vždycky čistá práce. Třeba deportovace chudé muslimské rodinu s malými dětmi, to nevypadá hezky. Pokud jsou ale ty děti vychovávány k nenávisti a terorismu a není společenské klima které by je dokázalo převychovat, udělat se to musí.

Možná že vše začalo tím, že není to společenské klima které by z kriminálníků dělalo správné lidi a z islamistů kulturní Evropany.

Teď už je ale úplně jedno jestli za to může špatný vzor a špatné chování Francouzů k imigrantům před lety. Ve válce se neřeší chyby minulé ale chyby akutní.

Re: Čína ,Rusko:
Autor: J. Fridrich Datum: 22.5.2019 16:55

Souhlas..

:
Autor: J. Elias Datum: 22.5.2019 6:56

Pouze pohled z vlastní názorové bubliny. Nic nového co bychom o tomhle názoru nevěděli.

Re: :
Autor: B. Rameš Datum: 22.5.2019 7:38

Co nového byste k názoru, že zlo je zlo, sdělil vy?

Souhlas - Rusko je stále stejně nebezpečná Říše Zla asijskéh:
Autor: J. Fridrich Datum: 22.5.2019 6:26

Souhlas - Rusko je stále stejně nebezpečná Říše Zla asijského typu a nyní se k němu přidala i komunistická Čína, která zavedením kombinace dravého kapitalismu 19tého století s totalitní gerento-komunistickou " věrchuškou " zesílila ekonomicky i vojensky a bude ohrožovat celý Svět. A Islám je barbarské čiré zlo..

Re: Souhlas - Rusko je stále stejně nebezpečná Říše Zla asijskéh:
Autor: J. Vrzal Datum: 22.5.2019 8:58

Mno, to Rusko sehralo dejinnou ulohu pri ochrane pred islamem.

Sklizeni stepi zarazilo Rusko a mohamedany z Balkanu taktez vytlacilo Rusko. (Samozrejme, z Podunaji je vytlacili Habsburkove).

Aneb, Rusko je treba drzet si od tela a nechat jej delat spinavou praci. V zadnem pripade s nim ovsem netvorit spojenectvi, jako to dnes dela Nemecko, potazmo EU.

Kdy to bylo? aneb Věřte - nevěřte ...:
Autor: E. Jank. Datum: 22.5.2019 9:07

Zajímalo by mě, kdy konkrétně Rusko vytlačilo mohamedány z Balkánu, co to bylo za válku nebo alespoň bitvu, kdy ve prospěch či na obranu křesťanství na Balkáně Rusko zvedlo zbraně.

Či alespoň jediný oštěp ...

:
Autor: J. Jurax Datum: 23.5.2019 0:04

Zkuste třeba https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusko-tureck%C3%A1_v%C3%A1lka_(1877%E2%80%931878)

Re: Souhlas - Rusko je stále stejně nebezpečná Říše Zla asijskéh:
Autor: J. Fridrich Datum: 22.5.2019 9:14

" Mno, to Rusko sehralo dejinnou ulohu pri ochrane pred islamem." - No, nevím, nevím.. Podívejte se - stojí to za to :

https://www.youtube.com/watch?v=xfKq57aBqac

http://www.ivcrn.cz/islam-a-rusko/