20.11.2019 | Svátek má NikolaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


USA: Zločinec nebo oběť?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 29, poslední: 31.8.2013 11:30, přehled diskusí

Projev parazitismu amerického:
Autor: B. Rybák Datum: 31.8.2013 11:30

V případě "Manning" došlo ke zločinu vlastizrady, pro který je naprosto nepodstatné pohlaví delikventa, ale pouze jeho svéprávnost, kterou ovšem dodatečně měnit nelze. "Křehká" ženská duše hravě zvládající komplikované testy a své trvalé utajení v mužském prostředí je očividně produktem parazitismu advokátů, kterých je v USA mnohem víc, než ve zbytku světa a jsou jedním z projevů obecného morálně relativistického rozkladu nedávných "vládců světa".

Obhájci odsouzené bytosti se ovšem netají tím, že poženou armádu a úřady k soudu.:
Autor: M. Kopřiva Datum: 29.8.2013 15:25

Poženou naopak úřady a armáda k soudu vážené "obhájce" ? Ti užívají jako úskok, (podvod), jakýchsi neexistujících rozdílných sankcí pro "ženy" a "muže". Armáda naopak zaručuje STEJNÁ práva i povinnnosti bez ohledu na to jak se který úchyla momentálně cítí a tudíž "obhájci" by měli pykat za nějakou vykonstruovanou lež. Jako potvrzení své orientace by mělo být manningovi ostře doporučeno si za své, či za peníze pojišťovny nechat toho pindíka skutečně uříznout. Pakliže jde jen o úskok "obhájce", měl by manning soudit i obhájce.

Pravdu ukáže až vězení. Pokud je to normální předstírající chlap a zavřou ho do ženského, je to možná odměna, tam se usouloží k smrti. Pokud ho zavřou do "pánského" oddělení, pak pomáhej mu Bůh, k téže smrti ho usouloží oni.

Nějaká fotografie z karnevalu nemůže být brána jako důkaz. Praha byla nedavno plná těchto úchylů. A byli prý na to i HRDÍ !!! 

Filuta:
Autor: B. Hamal Datum: 29.8.2013 13:06

Titulek: "USA: Zločinec nebo oběť?" Tipnul bych si, že převážný názor je, že USA žádná obeť nejsou.

Pokud jde o toho Manninga, zdá se, že je to filuta. Když už 35 let v kriminále, tak aspoň v cele se ženskými.

JE OSTUDA, ŽE DOSTAL JEN 35 LET:
Autor: P. Běhounek Datum: 29.8.2013 12:28

soudkyně se zalekla řevu novodobých květinových dětí

Re: JE OSTUDA, ŽE DOSTAL JEN 35 LET:
Autor: E. Sevrát Datum: 29.8.2013 16:26

Mýtycký Běhounek,který ani neví že Žid se píše v případě národnosti s velkým Ž.Kontrolní otázka,v kterém případě se píše s malým "ž" ? Pro "mýtyckého" Běhounka zcela neřešitelná otázka.Ovšem jinak má zcela jasno,sedíce u piva ve své polorozpadlé roubence u kostelíka rodné vísky řeší světové problémy.Jenom doufám,že nejste příbuzný s Františkem Běhounkem,který na rozdíl od Vás svět opravdu znal a poznal.

Účelovost.:
Autor: Š. Šafránek Datum: 29.8.2013 10:53

Účelovost z prohlášení Manninga čiší. Když mu údajná ženská identita nevadila v armádě, proč mu najednou vadí teď? Jo, škoda že nesloužil v ruském vojsku...

Re: Účelovost.:
Autor: J. Tachovský Datum: 29.8.2013 14:01

Tak treba v muzskym kriminale to bude mit jako zenska tezsi

Re: Účelovost.:
Autor: Š. Šafránek Datum: 29.8.2013 14:16

Spoluvězni by spíše než ženskou duši v mužském těle přivítali ženské tělo s mužskou duší (a možná tohle platí i mimo kriminál).

Mícháte dvě věci. Nebo spíš tři.:
Autor: V. Novák Datum: 29.8.2013 9:07

Manning nepochybně porušil přísahu a dopustil se trestného činu. "Manningová" taky. Přísahal mozek a ten mají společný.

Pokud americká armáda nepřijímá osoby s nevyhraněnou genderovou orientací, tak v tomto případě nejspíš selhala. Jestli skutečně selhala - a tedy jestli Manning je skutečně žena v mužském těle, to zjistí psychologové. Pokud na to USArmy nesežene správné v Americe, mohla by přizvat nějaké české. Ti to umějí. A taky zumějí velmi dobře rozpoznat, zda dotyčný nesimuluje nebo se sám v sobě nemýlí.

A konečně - v USA asi ne, ale v ČR změnu fyzického pohlaví u skutečných transsexuálů hradí zdravotní pojištění. Bez ohledu na to, zda se jedná o vojáka nebo civila. Je to dlouhodobý proces, zaměstnávající psychology, endokrinology, chirurgy i úředníky - a proto se předem pečlivě zkoumá, zda má smysl a zda pcientvy úrpoblémy skutečně může vyřešit. Škoda, že USA takového stupně civilizace dosud nedosáhly. To "tmářský a zpátečnický Írán" ano.

Re: Mícháte dvě věci. Nebo spíš tři.:
Autor: J. Růžička 250 Datum: 29.8.2013 9:33

Nelze s Vámi nesouhlasit. Pokud si ovšem "stupně civilizace" představujete jako pád se schodů.

Co je špatného na tom, že se napravují omyly přírody?:
Autor: V. Novák Datum: 29.8.2013 9:49

Naše pohlaví určuje to, co máme mezi ušima - ne mezi nohama. Většinou se to shoduje (kocajdank!) - a když se to neshoduje, tak je pořád jednodušší přešít chlapečka na holčičku nebo naopak (i když to je už složitější) než se hrabat v něčím mozku.

A náprava omylu přírody zvaná transsexualismus by měla být hrazena jako jiné nápravy omylů přírody - tedy aspoň částečně z veřejných prostředků. Jako brýle nebo léky na cukrovku.

Chápu, že v USA, kde většina by to považovala ne za nápravu chyby přírody, ale pletení se do záležitostí Božích, to neprojde. Až časem. Až dospějí.

Re: Co je špatného na tom, že se napravují omyly přírody?:
Autor: J. Růžička 250 Datum: 29.8.2013 10:05

Nesouhlasím, ale to by bylo na dýl. Oba máme co na práci.

Re: Co je špatného na tom, že se napravují omyly přírody?:
Autor: B. Rybák Datum: 31.8.2013 10:58

Ta přešitá "holčička" bude jenom znetvořeným mužem, který nebude použitelný ani jako "kojná". Pokusy takto primitivně opravovat přírodu štěstí nepřinášejí a končívají sebevraždou.

Klidně,:
Autor: S. Rehulka Datum: 29.8.2013 8:39

at si hodí kšandu ! Jako ženská mít děti nemůže, jako chlap a voják, byl stejně "na baterky", a odejde-li tam, odkud není návratu, ušetří Spojeným Státům náklady za rozmazlování v base! Jasně, pseudomoralisté budou řvát a odsuzovat mě, za nehumánnost, tak jim jenom poradím : Trassexuálové celého světa - spojte se !

zásadní otázka:
Autor: J. Klepal Datum: 29.8.2013 8:14

Zásadní otázka, sahající na podstatu spravedlnosti a především veřejného zájmu, zní, zda má být vůbec souzen člověk, který zveřejnil tajné dokumenty, a ne ti, kteří byli těmito dokumenty odhaleni jako zločinci. Je totiž zajímavé, jak kleptokrati držící moc se strachují, že o ní přijdou, když se veřejně odhalují jejich metody. Manning, nověji Snowden a u nás například Drobilova korupční kauza nebo v poslední době sponzorování premiérovy milenky ze státní kasy, jsou jasnými případy projevů zlosti rovnějších mezi rovnými v důsledku takových odhalení.

Re: zásadní otázka:
Autor: P. Zeman Datum: 29.8.2013 8:41

Ano. Zrádce má být souzen, bez ohledu na to, co vykecal. Tečka!

V USA nepochybně Manning i Snowden zločinci jsou.:
Autor: V. Novák Datum: 29.8.2013 9:12

Manning udělal chybu, že zůstal v dosahu americké justice - a byl poprávu odsouzen.

Snowden je chytřejší nebo poučenější - a včas z jejího dosahu unikl. Koho mimo USA zajímá, že porušil americké zákony? Nás by mělo zajímat hlavně to, co prozradil - že americké organizace porušují NAŠE zákony U NÁS. A Němce, že v Německu, Brity, že v Británii, Rusy, že v Rusku...

zásadní otázka:
Autor: J. Klepal Datum: 29.8.2013 8:11

Zásadní otázka sahající na podstatu spravedlnosti a především veřejného zájmu zní, zda má být vůbec souzen člověk, který zveřejnil tajné dokumenty, a ne ti, kteří byli těmito dokumenty odhaleni jako zločinci. Je totiž zajímavé, jak kleptokrati držíci se strachují, že o ní přijdou, když se veřejně odhalují jejich metody. Manning, nověji Snowden a u nás například Drobilova korupční kauza nebo v poslední době sponzorování premiérovy milenky ze statní kasy, jsou jasnými případy projevů zlosti v důsledku takových odhalení.

Ano, MÁ být souzen.:
Autor: J. Kanioková Datum: 29.8.2013 14:07

Nechal se někde zaměstnant, o což s ucházel jistě dobrovolně, jistě byl přepečlivě poučen o podmínkách přijetí, což taky přijal dobrovolně, zavázal se je dodržovat podpisem.

:)))  v "drogovém průmyslu" by rovnou a bez soudu dostal jednu mezi oči...

Při pohledu na jeho fotku...:
Autor: P. Vass Datum: 29.8.2013 7:44

... bych si tipnul, že mu v krimu ten pocit že je ženou, řádně prohloubí.

neuvěřitelné:
Autor: R. Gramblička Datum: 29.8.2013 7:19

typický příklad úpadku západní postmoderní civilizace nebo jen šílený důsledek tamního podivného soudního systému a všemocné právnické organizace, která se svými činy stále více dostáva do konfliktu s logikou a zdravým rozumem? Našinec se často ani nestačí divit.

Opravdu zajímavá otázka ovšem:
Autor: J. Schwarz Datum: 29.8.2013 5:34

jest, co jest člověk - hlavně tělo, nebo duše? Páchá zločin duše "uvězněná v nesprávném těle" nebo tělo a "duše" za nic nemůže? Je nevinný řidič, který jede jako prase protože řídí vůz, který neodpovídá jeho tužbám? Sotva. Stejně tak je třeba se ptát, co vedlo "něžnou ženskou duši" k velezradě. Jeden by spíš počítal s opakem - totiž že dvoumetrový svalnatec, ovládaný "něžnou ženskou duší" nechal zmlátit nějakým střízlíkem než aby se "tělo" stalo sériovým vrahem a "duši" v něm uvězněné nezbylo než tiše trpět.

To žádná otázka není.:
Autor: V. Novák Datum: 29.8.2013 9:57

Jsme, co je náš mozek. A ten je taky za naše činy odpovědný. Bez signálu z mozku nepohne tělo ani malíčkem - ledaže by s ním někdo dělal pokusy a pouštěl do něj proud jak dr. Frankenstein.

Medicína to má vyřešeno dávno tím, že definuje smrt jako smrt mozku, bez ohledu na stav těla.

Duši do toho netřeba plést.

No.... svět se v .... něco obrací.... !:
Autor: J. Kanioková Datum: 29.8.2013 2:00

Lidskoprávní organizace - nemůžu si pomoct, ale tihle se v čím dál větší míře jeví jako syčáci s  dg. kombinace nestydatosti a pokrytectví

U soudu::
Autor: L. Krajicek Datum: 29.8.2013 1:18

"Tak pane XY, pročpak jste přepadl hernu a zabil barmana?"

"Pane předsedo, to provedl XY, ale já se nyní cítím být paní AB, takže jako taková žádám zproštění obžaloby, neboť nebylo prokázáno, že skutek, pro který je vedeno trestní řízení, jsem spáchala já, tedy právě obžalovaná."

Co Ami začali, sami dostávají zpět:
Autor: K. Vážný Datum: 29.8.2013 1:18

Ve Vietnamské válce poměrně systematicky vraždili vesnice podezřelé ze spolupráce s Vietkongem. Jediný kdo byl nakonec odsouzen byl poručík William Calley, přestože jen v tomto případu Američané povraždili přes 300 osob, včetně žen a dětí. Takové Vietnamské Lidice.

No po jeho odsouzením na doživotí se strhla ohromná vlna nesouhlasu. Část proto, že US justice odmítla principy, které sama spolutvořila u Tokijského a Norimberského tribunálu - o povinnosti neuposlechnout rozkaz, který by byl zločinem a částečné zodpovědnosti nadřízených za své jednotky. Tím v tom Calleyho nechali samotného. Druhá část byla patriotická, která s mírnou nadsázkou nesouhlasila s tím, že by nemělo být možno Vietnamce vraždit na potkání... Několik států Unie uvažovalo o legální pomoci, guvernéři (J.Carter) vyhlašovali na počest Calleye svátky, žádali o milost atd. 4/5 lidí stáli podle průzkumů za vrahem... Trest byl zmírněn na domácí vězení a snížen na 10 let cestou milosti.

No a zde nastává ta podobnost. Calley se obrátil na federální soud se žalobou na porušení Habeas Corpus (čili osobní svobody). Federální soudce Elliott  stál zjevně na jeho straně, armádní proces prohlásil za zmanipulovaný a nařídil jeho propuštění. Než armáda vyhrála odvolání, prezident raději trest omilostnil...

Můžeme se dočkat podobného boje...

Re: Co Ami začali, sami dostávají zpět:
Autor: R. Tesařík Datum: 29.8.2013 8:59

neblábolte kraviny, komouši zapráskanej.

Už před devátou - a tak navátý?:
Autor: V. Novák Datum: 29.8.2013 9:14

...

Re: Co Ami začali, sami dostávají zpět:
Autor: P. Krasny Datum: 29.8.2013 13:13

No a ty jsi hlupak.