2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

USA: Velká čistka

Nejdůkladnější zpráva o změnách a represích při nastolení vlády jedné strany. Levice vytlačuje konzervativce z veřejného života a chce si to pojistit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Salajka 8.2.2021 7:41

Pozor ná přesnost: Ocásio Cortez " jen" hájilá ženu, která tvrdilá, že má syndrom z útoku6.1. , že se před násilníky skrylá v jeho sklepení. Ukázálo se, že se skrýválá mimo Cápitol, nikoli před trumpisty, leč před policií.

V. Braun 8.2.2021 0:29

"Alexandria Ocasio Cortez ještě vybičovala nenávist nepravdivým obviněním, že Cruz si prý objednal její vraždu."

Jen malá ukázka jakou snůškou lží a blábolů je tento článek, který ukazuje jak hluboko Pes klesl. Tak AOC řekla si že Cruz objednal její vraždu? Ale kdeže, odmítla jeho podporu se slovy, že nebude spolupracovat s někým, kdo málem způsobil její zabití, míněno podněcováním násilných protestů nepodloženým tvrzením o ukradených volbách.

https://www.teenvogue.com/story/aoc-ted-cruz-murdered-inciting-january-6-capitol-attack

J. Zak 8.2.2021 1:30

Teda odvolavat se na teenvogue to je kalibr. Nahodou vladnu anglictinou, tak jsem ten skvar prelouskal. Je to bezna slovni prestrelka ve kterych si AOC libuje.

J. Kovaříček 8.2.2021 2:26

Re J. Zak. Souhlas, máte naprostou pravdu, ten článek je blábol jaký mohl sestavit pouze dement. Zajímavé zdroje informací má ta osoba jménem Braun co tu vystupuje a kalí diskuse. Zajímalo by mne zdali je to placený či dobrovolný agent provokatér anebo obyčejný blb.

V. Braun 8.2.2021 10:47

Kdo s vámi nesouhlasí kalí diskusi? I vy demokrate.

R. Langer 8.2.2021 11:26

Klidně napište i nějaký argument, von Braune, nestyďte se... ;-D

V. Braun 8.2.2021 13:11

Napsal jsem ho výše včetně odkazu.

J. Kovaříček 8.2.2021 12:28

Zase jste napsal hloupost. Nekalí diskusi ten kdo se mnou nesouhlasí, ale ten kdo píše nemístné a přihlouplé poznámky jako Vy.

V. Braun 8.2.2021 13:13

Popsal jsem konkrétní lež v clanku. Pokud se vám poukazani na lež zda nemistne prosím.

V. Braun 8.2.2021 10:46

Ano, je to slovní přestřelka a ne obvinění z plánování vraždy, jak se nám snaží namluvit autor.

J. Huml 8.2.2021 2:40

Ani konzervativne zalozeny Fox News nechce byt dale hlasnou troubou alternativich faktu a konspiracnich teorii. Cerman uz kdysi ukazal sve kvality clankem o smradlevem kureti od Babise. Dnes tady prohlasuje, ze Fox News bude zakazan, a podobne hovadiny. Snuska nesmyslu.

J. Huml 8.2.2021 2:40

Ani konzervativne zalozeny Fox News nechce byt dale hlasnou troubou alternativich faktu a konspiracnich teorii. Cerman uz kdysi ukazal sve kvality clankem o smradlevem kureti od Babise. Dnes tady prohlasuje, ze Fox News bude zakazan, a podobne hovadiny. Snuska nesmyslu.

J. Novák 8.2.2021 7:19

Jenom aby se to nestalo opravdu skutečností. Na rozdíl od vás tady pozoruji dění v přímém přenosu a není moc radostné. Nedivil bych se odtržení konzervativních států od Unie, ten zbytek se potom vzbouří také, až Biden začne realizovat "Zelené" a energetické šílené nápady a přijde zdražení PHM a elektrické energie včetně výpadků. USA mají jeno cca 10 % rezervu v energetické bilanci, takže třeba nápad přejít na elektromobilitu je naprostý nesmysl.

P. Novak 8.2.2021 8:45

Foxnews je konzervativne zalozeny, a je tam liberalni fasista Wallace. Laskave tady nesirte dezinformace.

Redaktor CNN pozadoval zakazani Foxnews, a vy tady sirite lzi a dezinformace.

J. Kouk 8.2.2021 9:49

Můžete mi ozřejmit pojem liberální fašista?

R. Langer 8.2.2021 11:30

Hm, a je ten liberální fašista alespoň pravičák? Protože jestli ano, tak to nemůže být fašista, s libovolným přívlastkem. Tak jenom jestli si jako každý kovaný komouš zase nepletete levou s pravou... ;-)

O. Uživatel 8.2.2021 8:20

Uživatel požádal o vymazání