Úterý 9. června 2026, svátek má Stanislava
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

USA: Spekulace o Trumpově sesazení pokračují

Spousta „expertů“ tvrdí, že by Donald Trump mohl „předčasně skončit ve funkci“. Hodně úsilí vynakládají anglo-americká média i na to, aby šířila zprávy o tom, že si Trump funkci „neužívá“, a dávají na „řeč těla“.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JM

7. 4. 2017 16:32
A synchronizace US velení IS funguje

Islámský stát oznámil mohutnou ofenzívu poblíž Assadova vojenského letiště Shayrat Military Airport, vybombardovaného dnes v noci Spojenými státy.

IS využil raketové údery USA a zaútočil na kontrolní body Assadovy armády v blízkosti strategického města Al-Furqalas.

Podle lokálních zdrojů zatím IS nedosáhl v oblasti žádných zisků, ale bez potřebné letecké podpory se situace v dalších dnech může zhoršit.

Shayrat Military Airport představuje pro své strategické umístění blízko front Palmyra a Dajr az-Zaur pro syrskou armádu jednu z nejdůležitějších základen.

0 0
možnosti
JM

7. 4. 2017 16:34
Hurá, zase mohou bojovat!

A zabrat část země s ropou v zájmu národní bezpečnosti USA ...

0 0
možnosti
JM

7. 4. 2017 13:46
První útok plynem ráno,

nálet syrských letadel až v poledne , kdybyl opakován únik plynu. Takže jasná provokace IS pod dozorem a v týdenním předstihu už na "nelidský útok" připravené výzbroje USA. Pěkná sviňárna. p rotiproud má hezký článek s chronologií.....

0 0
možnosti
SFR

7. 4. 2017 12:11
Všechna ta spolupráce.....

....Trumpa s Putinem, je "jenom přání - otcem myšlenky" !

President Donald Trump je Američan a Patriot. Všechno, co slíbil, zatím plní, i když mu levicový dobytek doma i ve světě háže klacky pod nohy. Nejlepším obrázkem toho, kdo proti jeho osobě i jeho politice demonstruje - Sorosem najatá svoloč, která miluje chaos a anarchii, zvlášt když je to placené.

Jestli na těch dvou základnách, kde měl Assad sklady chemických zbraní, byli i Rusové, "at si stěžují na lampovně" !

Těch Tomahawků bylo 49 a v magazinu jich ještě zbývá dost.

Donald varoval celý svět a "Vzteklý Pes" není na řetězu, soudruzi !

0 0
možnosti
OU

7. 4. 2017 10:02
Uživatel požádal o vymazání
0 0
možnosti
JK

J. Karlík 653

7. 4. 2017 8:29
Amerika

se zbláznila. Obama byl 8 let prezident. Při tom je téměř jisté, že není rozený Američan, to ale nevadí. Trump vadí od počátku. Snad to zvládne a vrátí Ameriku tam kde byla před tím antirasistou.

0 0
možnosti
MK

7. 4. 2017 7:23
Nakonec se dá s klidem prohlásit, že komunisti měli pravdu

v tom, že Západ je prohnilý. Západní země se docela rychle vzpamatovaly z následků druhé světové války, dosáhly výrazných ekonomických úspěchů, všichni jejich občané dosáhli na velmi slušnou životní úroveň a taky nikdy neokusili komunistické řádění jako u nás ( a v dalších lido-demo ) a tak se u nich na Západě celkem beztrestně rozšířili různé komunistické spolky - rudé brigády atd. A pak se k moci celkem snadno dostali různí rudí magoři, my jsme se k nim připojili netušíce, že lezeme z bláta do louže. Západní civilizace jsou prošpikované různými zvrácenostmi - multikulti atd až tomu nasadila korunu Merkelovic Andělka s její vítací euforií vůči muslimským okupantům a jsme v tom až po uši. Dobré ráno ( jdu do práce - chodím do ní už od roku 1960 - z důchodu neuživím ani sebe ani mé krásné 3 vnučky )

0 0
možnosti
JF

7. 4. 2017 6:14
Trump nekecá, on jedná... Civilisti, ženy a děti se

Trump nekecá, on jedná... Civilisti, ženy a děti se nevraždí plynem.. Je třeba dát Svět do pořádku a Trump to udělá.

Takový president se nesesazuje, toho je třeba si vážit.

0 0
možnosti
AA

A. Alda

7. 4. 2017 11:19
Ale KDO to udělal?

I dětský čtenář detektivek by řekl, že když Asad nepoužil plyn v době, kdy byl jako krysa zahnán do kouta, nepoužije ho ani tehdy, je-li krok od vítězství vojenského i politického.

Vůbec nevěřím tomu, že by byl viníkem Asad.

A ještě idiotštější jsou snahy obvinit z toho Rusy, kteří nikdy a nikde bojové plyny nepoužili, přestože válek vedli mnoho. Nepoužili je ani před tím, než byly zakázány. Proč by je používali teď? Navíc bez jakéhokoli vojenského efektu...

Civilisty vraždili plynem zatím jen muslimové. Ovšem Asad je alavita, tedy muslim, kterého muslimství muslimové jiných sekt popírají pro smířlivost alavitů ke křesťanům i pohanům.

A tak se nám to tedy jaxi dost divně zašmodrchalo. A jestli nyní Rusové odpoví na americký útok...

0 0
možnosti
DN

7. 4. 2017 0:09
Haf haf!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz