17.6.2021 | Svátek má Adolf


Diskuse k článku

USA: Proč fandit Bidenovi

Blíží se vrchol letošních prezidentských voleb v USA a napětí stoupá. Jak tomu obvykle bývá v polarizujících případech typu „Volíš Losnu, nebo Mažňáka?“, tak emoce jsou vybičované a letos, vzhledem probíhajícím událostem i k charakteristikám obou kandidátů, je to možná ještě výraznější než obvykle.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Polášek 31.10.2020 5:32

Problém je v tom, že vyvažování pravděpodobně přestává platit. Levičáčtí demokrati podle všeho jsou dnes schopni jen za jedno jediné volební období napáchat tolik velmi těžko zvratných nebo vůbec nezvratných změn, že potencionální republikánský i velmi schopný prezident by na napravování těchto škod potřeboval víc než jedno volební období. Už Trump spotřeboval velké množství energie a času na nápravu toho, co se napáchalo za dvě Obamova volební období.

P. Novak 31.10.2020 5:30

https://www.youtube.com/watch?v=UXA--dj2-CY&ab_channel=FoxNews

Biden se chlubi jak nechal odvolat Ukrajinskeho prokuratora.

https://www.breitbart.com/politics/2020/10/29/nolte-12-reasons-corruption-allegations-against-joe-hunter-biden-are-credible/

Autor se zapomnel zminit ze biden, pokud bude zvolen, bude prezidentem velice kratce, a nahradi ho kamala haris. Mimo jine se take zminila, ze hranice je treba chranit, ale nechat nekoho na dtuhe strane.

Zvysovani dani, podpora nelegalni migrace, new green deal, bidem bude vidiran Cinou, podpora BLM a antify. podpora Parizske klimaticke dohody, obnoveni smlouvy s Iranem. Opravdu bude zvoleni bidena lepsi variantou?

P. Novak 31.10.2020 5:17

Aspon to neni zkorumpovany zlodej jako biden.

L. Masar 31.10.2020 5:13

S panem Zamazalem lze zasadne nesouhlasit - Bidenova vyhra bude znamenat negaci v podstate vsech Trumpovych aktu: zahranicne-politickych predevsim, ergo dalsi udera a oslabeni Zapadni civilizace. O antisemitismu, levicactvi nejhorsiho stylu, rabovani atp. atp. ani nemluve.

Tyto volby zde mnozi z nas - zijici v Americe dlouha leta, majici stale zivou pamet Husakova establishmentu, pamatujici Brezneva (a jeho demenci) a sledujici pochod neomarxismu skrze naivni americkou mladezi - povazujeme za zasadni stret socialismu (v jeho SJW havu) s kapitalismem, jiz druhy v nasich zivotech, a doufame, ze socialismus to (opet) prohraje ...

E. Novotny 31.10.2020 3:45

jojo, ale kam se dostavaji charakterni Trumpove?

J. Brunner 31.10.2020 1:53

Rv

L. David 31.10.2020 0:58

Právě takoví Zamazalové s jejich podivnými názory jsou příčinou toho, že se k moci dostávají bezcharakterní Bidenové!!

H. Lukešová 31.10.2020 0:56

4) Činy Obamovy/Bidenovy administrativy...

A) zasahování do izraelských voleb v roce 2015 s cílem porazit izraelského předsedu vlády Benjamina Netanjahua, B) Tehdejší americké ministerstvo zahraničí poskytlo 350 000 $ radikální antiizraelské organizaci One Vice , která podporuje teroristickou skupinu Hamas,

C)Plně podpořili hnutí bojkot, odprodej a sankce (BDS), aby ekonomicky zničili Izrael.

D) V roce 2016 Biden tlačil na Ukrajinu, která se zdržela hlasování, aby hlasovala pro rezoluci Rady bezpečnosti OSN 2334, která tvrdí, že starověká a historická židovská místa byla „nelegálně obsazena“.

E) RB OSN odsoudila budování izraelských osad v Judeji a Samaří, což povzbudilo Palestinskou samosprávu, aby vyzvala k etnickým čistkám od Židů z Judeje a Samaří a čímž zvrátila po desetiletou tradici amerických vet, které ochraňují Izrael před protiizraelskou zaujatostí v OSN.

A nyní k současnému Bidenovi...Biden se zavázal znovu otevřít misi Organizace pro osvobození Palestiny (OOP) ve Washingtonu DC. Dále slíbil, že se znovu připojí k íránské jaderné dohodě, smlouvě se státem, který slíbil, že zničí Izrael.

H. Lukešová 31.10.2020 0:45

Proč nefandím Bidenovi...příspěvek ze včerejší diskuse...

1) Jak Menachen Begin vzdoroval Joe Bidenovi...

Příhoda k Bidenovi...jak již zemřelý Menachen Begin vzdoroval Joe Bidenovi, který mu vyhrožoval, že pozastaví americkou vojenskou pomoc Izraeli, Begin vzdoroval a řekl milému Bidenovi..."Nevyhrožujte nám, že nás odříznete od pomoci. Nejsem Žid s třesoucími se koleny, já jsem hrdý Žid s 3700letou historií.Tato slova pronesl Menachem Begin v červnu 1982 přímo s demokratickým senátorem z Delaware Joeem Bidenem, který během výpovědi Výboru pro zahraniční vztahy Senátu, který hrozil přerušením pomoci Izraeli.

Když jsme umírali v plynových komorách a byli spalováni v pecích, nikdo nám nepřišel na pomoc. Když jsme bojovali o naši zemi, nikdo nám nepřišel na pomoc. Zaplatili jsme za to. Bojovali jsme o naši zemi, umírali jsme za naši zemi. Budeme si stát za svými zásadami. A bude-li nutné, zemřeme za ně znovu, s vaší pomocí nebo bez ní".

2) Biden byl součástí Obamovy administrativy, která byla velmi nepřátelská k Izraeli, Obama nevetoval protiizraelskou rezoluci, která upírala Židům právo žít ve své vlasti Judeji a Samaří

3) Biden je plně ve vlivu ultralevicových aktivistů jako jsou Ilhan Omar, Rashida Tlaib, Alexandria Ocasio Cortes, Ayanna Pressley, Linda Sarsour, většinou se jedná o "ženy barvy", muslimky nebo nemarxistky, zastávající tvrdé protižidovské postoje, jsou neomarxisty samozřejmě ceněni a nedoknutelní, kdokoliv by si něco troufl říci, je rasistou a islamofobem....