18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

USA: Let ́s Trump

Česká televize v pátek 20. 1. 2017 tentokrát zachovala dekorum a vcelku poctivě a profesionálně odkomentovala a až na drobnosti i dobře zajistila tlumočení zásadních projevů, zejména pak inauguračního, který přednesl D. J. Trump.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Dvořák 25.1.2017 2:06

Re: do kdy vydrží?

Máte na mysli roztomilou americkou zábavu, kdy za pachatele bude označen člověk, který s tím nemá nic společného, toho ještě než stačí cokoliv říct zastřelí jiný člověk, který bezprostředně poté zemře?

Poté bude během následujících šedesáti let sestaveno asi osmačtyřicet komisí, přičemž každá z nich dospěje k překvapivému závěru, že americký prezident byl zastřelen a zemřel kulkou ze zbraně, která se nenašla a stříleno bylo z místa, které nikdo nebude schopen určit. Že by střílel sám, bude vyloučeno ale po druhém střelci nikdo pátrat nebude.

I přesto americké tajné služby najdou moskevskou stopu, která bude jednoznačně prokázaná tím, že o ní napíše jakýsi aljašský týdeník s odvoláním na nábojnici z izraelské pušky, nalezenou v útrobách ulovené tresky.

M. Krátký 25.1.2017 4:04

Re: do kdy vydrží?

tak je to nejlepší - hezký den

P. Švejnoch 25.1.2017 9:31

Re: do kdy vydrží?

:-D

Velmi pěkné...! ;-)

M. Moravcová 25.1.2017 14:46

Re: do kdy vydrží?

dobrýýýýý

H. Lukešová 25.1.2017 0:16

Antitrumpovka, no typická fan clintnovky

....„Přišel jsi sem fandit, nebo protestovat?“ ...„Dáte šílenci možnost zmáčknout jaderný knoflík. Měl byste se stydět,“cituje Koteskey rozčílenou ženu s tím, že jí odpověděl, že všichni Američané mají nárok na svůj názor.

"A já mám nárok se tady ožrat a nablít ti přímo do klína. Nableju ti přímo do klína a je to! Dělá se mi z tebe zle. Měl by ses za sebe skutečně stydět. Nemluv na mě! Nedívej se na mě! Neopovažuj se dávat svoji ruku na opěrku. Jsi fanatik a měli by tě vyvést z tohoto letadla,“ pokračovala žena...."..."„Chtěla bych, aby si tento muž vyměnil své sedadlo s někým jiným,“ http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/9034-tento-pribeh-z-letadla-vas-dostane-do-kolen-to-by-snad-ani-v-hollywoodu-nevymysleli.aspx

No a mám radost, ve zprávách na ČT24 se zoufale čílili, že Izrael ve své zemi, zemi Sionu schválil výstavu kolem 1200 bytů za "zelenou linií". Jak B.N. počkal, že se dostane k moci Trump, jak si spolu rozumí, jak osadnická lobby posílí. Musela jsem se smát a kvitovat se zadostiučuněním, že je konečně někdo v Bílém domě, kdo je skutečným přítelem Izraele, ne rasistický, ultralevý šašek Obama, jeden z nejhorších prezidentů, které kdy vládli v USA.

V. Braun 25.1.2017 3:10

Re: Antitrumpovka, no typická fan clintnovky

A hele, eportál a parlamentní listy jako zdroj informací. Nepamatuji se přesně, ale nebyla jste to vy, paní Lukešová, která jste odkazovala na eportál na článek o financování neziskovek a pak se ukázalo, že v článku byl zfalšovaný graf?

S. Netzer 25.1.2017 7:08

Re: Antitrumpovka, no typická fan clintnovky

Přece nebude číst mejnstrým!

V. Karda 25.1.2017 11:09

Re: Antitrumpovka, no typická fan clintnovky

Jako vždy jenom Netzerky bučení.

H. Lukešová 25.1.2017 11:18

Re: Antitrumpovka, no typická fan clintnovky

No jo, vy která jste včera napsala a to ne nevymlouvejte, že Excelence Hudal jednal jako člověk, poskytující nezištně křesťanskou lásku k lidem...To se máte čím chlubit.

S. Netzer 25.1.2017 11:27

Re: Antitrumpovka, no typická fan clintnovky

Vy byste se mohla dát s tím inteligentem Kardou dohromady.

Společně byste to určitě dotáhli na IQ > 100.

H. Lukešová 25.1.2017 11:39

Re: Antitrumpovka, no typická fan clintnovky

Podívejte, napsala jste, že Eecelence Hudal jednal jako člověk, který jednal na základě křesťanské lásky k bližnímu. Černé na bílém.

V. Karda 25.1.2017 15:52

Re: Antitrumpovka, no typická fan clintnovky

Za to ty máš netzerko IQ záchodového prkénka. A to i dohromady s Rudolfem.

H. Lukešová 25.1.2017 16:53

Re: Antitrumpovka, no typická fan clintnovky

V klidu, sybila včera vychvalovala Excelenci Hudala, prý jednal na základě křesťanské lásky k lidem. Hudal byl člověk, který pomáhal náckům k úprku z Evropy.