22.9.2021 | Svátek má Darina


Diskuse k článku

USA: Bidenova americko-mexická hranice

Nával ilegálních imigrantů, rodin a dětí bez doprovodu na jižní hranici USA, spolu se šíleným nárůstem ilegálního obchodu s tvrdými drogami tamtéž, představuje humanitární a zdravotní krizi a ohrožuje národní bezpečnost USA. A za to všechno je stoprocentně zodpovědný prezident Joseph Robinette Biden, Jr.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Brich 8.6.2021 17:40

Alláh rozdává panny

P. Brich 8.6.2021 17:39

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ve-svedsku-bude-kandidovat-nova-islamska-strana-cilem-je-parlament-166805#source

J. Nový 8.6.2021 17:30

Bohužel demokracie sama o sobě není žádnou zárukou, že se k moci nedostanou různí vítači se svými nesmyslnými a naivními vizemi o "dobru pro všechny".

Ta protizbraň ještě nevznikla, ale až vznikne, bude to mnohé hodně bolet.

L. Novák 8.6.2021 17:26

Zajímavý článek i komentáře. Díky! ;-)

K. Křivan 8.6.2021 17:22

Amerika sama pozná jaké problémy migranti přinášejí.

V Belgii 14-letá si na sítí si domluvila jedno z prvních rande. V belgickém Gandu, kde bydlela s mamkou. Sejdem se třeba na hřbitovním parku. OK. Jenže seznámeníchtivý přítel pocházel z imigrantské čtvrti. A pozval na "rande" další 4 své kumpány. Na hřbitově ji pak všichni skupinově znásilnili. Šok. Ne poslední. Na síť pak dali její fotky ze znásilnění. To byla poslední kapka. Čtvrtý den to neunesla a spáchala sebevraždu.

To by se rasistce nestalo. Ta by se s čmoudem nebavila. 14 let, .... není ještě pod zákonem ?

K. Křivan 8.6.2021 17:05

Tehdy ty migranty nemohli poslat zpátky. Ty dnešní ano. Postavit na hranici a hybaj do Mexika.

J. Sinnreich 8.6.2021 15:06

Podobnym zpusobem vyprazdnil Castro veznice a mentalni ustavy v r. 1980 v t.zv. Mariel boatlift". Do Miami tehdy priplulo asi 150 tisic nelegalnich migrantu z Kuby, vse s pozehnanim Demokrata Cartera. Vysledkem byl neuveritelny vzestup zlocinnosti (drogy), ale take nasledujicich 8 let Republikanskeho prezidenta Reagana.

V. Chrastina 8.6.2021 14:54

Bidenova nezodpovědnost ukazuje na jeho naprostou duševní demenci. Po čtyřech letech jeho vlády, pokud se nestane nějaký zázrak, bude s USA konec, vinou toho dojde k ozvratu jeho obranyschopnosti a tím k nastolení v celém světě sil zla, protože NATO se rozpadne. Demokratická strana, která byla založena na otrokářském jihu, způsobila první občnskou válku, nyní se chystá jejím přičiněním druhá, ještě krvavější.:-/

D. Bowman 8.6.2021 14:28

Tak dlouho chodili se džbánem pro vodu, až se Great Replacement (demografická výměna/genocida původních, socialismu vzpurných, převážně bílých obyvatel) dostal do mainstream povědomí viz Tucker show na FOX.

Což si vyžádá reakci. Zatím dochází k obměně v Republikánské straně, kde všichni vítači ztrácí jednu metu za druhou. A je jen otázka času, kdy se bílý začnou naprosto bezostyšně zhlukovat na podobném rasovém principu jako shlukují Demokraté ty nebílé. Toho se děsí ze všeho nejvíc a oprávněně. Tak dlouho dělali z každého nevítače White Supremacistu, až se jim to povedlo.

Krev není voda. A politika je po prpoudu od kultury, která je převážně dílem etnických zvyklostí.

V dobré křesťanské nebo osvícené společnosti je Identity Politika nevítaný princip, nicméně funguje spolehlivě, zvláště když to dělají všichni ostatní. Nenecháte se sežrat.

D. Bowman 8.6.2021 14:14

V USA se pomalu připravuje scénář ve stylu Jižní Afrika.

V nejlepším dopadnou jako Brazílie....která by asi dopadla všelijak nebýt Pax Americana.

Plán zdá se být UNSSR . USA rozvrátit a předat světovládu UN resp. (j)elitám co se občas sejdou v Davosu. Takže vlastně taková globální plutokracie maskovaná jako sofokracie ale ve skutečnosti Feudalismus.

Obama to nastínil již ve svém poselství ohledně multiralerálního světového řádu.

Soros (velmi aktivní sponzor globalistického křídla Demokratů) se také netají svojí snahou o rozbití hegemonie USA.

Demografická proměna tomu poslouží spolehlivě. Evropa se přidá. Globální utopie, kde se všichni objímaj a přerozdělujou si bohatství resp. oschlé kůrky.

V. Kain 8.6.2021 13:57

Oni to nebyli všichni američani a navíc těch kteří podporovali Trumpa bylo mnohem víc,ale to už je ohraná písnička.Biden a hlavně Harrisová to museli vyhrát za každou cenu.Ještě čtyři roky Trumpa a levičáci by si už ani nečuchli.A tak se přikročilo ke korespodenčnímu hlasování a tam to bylo jasné.Podvádělo se až se hory zelenaly.

V. Kuhaj 8.6.2021 13:49

O "voličích Bidena" možná ještě v budoucnu uslyšíme velmi zajímavé věci.

V. Kuhaj 8.6.2021 13:46

Jo, taky se mu ovšem občas nezadaří. To video, jak ho schody složily třikrát za sebou, je dost veselé. Tedy ne že bych to staříkovi přál, i když ho jinak s tou jeho servilností progresivní levici nemůžu ani cítit, ale byla to dobrá karma za to jeho hraní si na mladíka.;-D

V. Kuhaj 8.6.2021 13:44

Ne, nic tak hloupého, protože přímočaře násilného, jako 11. září nehrozí. Hrozí pozvolná eroze právního státu, který na vymáhání práva netrvá na hranicích s Mexikem, takže mu časem nezbyde nic jiného než na vymáhání práva netrvat v budoucích no go zónách v USA, proti kterým je Bronx nebo Harlem dětská školka. Hrozí chaos v USA. Jestli se to podaří, budeme dříve či později svědky změn, srovnatelných se stěhováním národů. Tenhle nezodpovědný experiment současné vládnoucí levice v USA, to je ta pravá velezrada státu. Tady má proběhnout impeachment. Jenže neproběhne. God bless America!

P. Brich 8.6.2021 13:25

No ale do Air Force One vyklusává Biden bystřeji, než to dělal Trump!!:-P

J. Jurax 8.6.2021 12:34

Asi ano. Přinejmenším těm, jichž se to osobně nedotýká. Mohou si zadarmo, přesněji na cizí účet, dopřát pocit ušlechtilé humanity.

E. Pribijl 8.6.2021 12:05

Je pravda že tamní vlády jsou rádi že lidé odcházejí ze země. Práce pro ně doma není. Co dělá (vlastně nedělá) Biden na jižní hranici je hrůza. Komunistka Harris prý ve Střední Americe prohlásila aby tamní lidi nechodili do států. Možná že jim začíná docházet že problémy se jen kupí a nevědí si rady.;-D

V. Povolný 8.6.2021 10:48

Američani se tak dlouho snažili aby se Trump nestal znovu prezidentem, až se jim to povedlo. Cíle bylo dosaženo, na použitých metodách nezáleží. Vítěze se nikdo neptá. Tak teď mají co chtěli a nezbývá, než aby si to pořádně užili. Kdo chce kam, pomozme mu tam.

K. Křivan 8.6.2021 10:44

Ano, nekrm je, a používej brokovnici !!!

F. De Winter 8.6.2021 7:58

Pokud chcete mít něco podobného u nás také, volte strany Bruselské pětky. Zvláště Piráty.

Jak CNN Prima připomněla „Přál bych si, aby byl svět skutečně bez hranic. Migrace je přirozená věc. Jestli, a to již vidíme ve Francii i Německu, má být Evropa do deseti až patnácti let muslimská, nemám s tím problém,“ odpověděl Bartoš na pirátském fóru na dotaz k „imigraci barevných přistěhovalců“.

No já budu raději volit SPD ! [>-]

J. Nevrkla 8.6.2021 7:38

Voličům Bidena se toto líbí? Já jim nerozumím.

A. Stárek 8.6.2021 7:24

"Patetické" bylo předpokládám v originále "pathetic". Tedy "ubohé". Vždyť to "patetické" ani nedává v kontextu smysl.

J. Lukavsky 8.6.2021 6:59

Nechceš mít dvorek podělaný od holubů? Nekrm je! Elementary dear Watson. J.L. end

I. Teren 8.6.2021 1:44

Autor toho clanku zabudol pripomenut skutocnost, ako niektore juhoamericke vlady radi vyprazdnuju svoje veznice a posielaju svojich kriminalnikov el Norte. Nuz ale co, s navrhom ako zbavit nenavidene policajne utvary financii a nahradit ich socialnymi pracovnikmi, pripravovana konfiskacia zbrani, Bidetova Amerika je nova Amerika krajsich a stastnejsich zajtrajskov. :-P