Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

TEROR V KRASNOGORSKU: Katastrofální selhání policie

Nad mnoha příšernými pochybeními při teroristickém útoku nedaleko Moskvy kroutí hlavy samotní Rusové.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PA

Já jenom doufám, že u nás by při teroristickém útoku na halu (samozřejmě z kvalitních nehořlavých materiálů, fungujícím sprchovým systémem a se všemi nouzovými východy otevřenými) byla URNA do 5 minut od nahlášení.

0 0
možnosti
PD

Snad jo, ale každopádně je ten celý seznam šlendriánu dost vypovídající.

A připomenu divadlo Na Dubrovce, kde více obětí zahynulo z důvodu nezajištění antidota na plyn, použití ruskými (ne)bezpečnostními jednotkami.

0 0
možnosti
Foto

vcelku souhlas, v Rusku bych fakt bydlet nechtěl, nicméně, pokud jde o varování USA před terorismem, tak vzhledem k aktuálním vztahům mezi Moskvou a Washingtonom se Putinovi nedivím, že jednal, jak jednal

0 0
možnosti
PD

Nedivím se, že mluvil jak mluvil. Jednat mohl i chytřeji, ale to se konec konců týká celé té ukrajinské tahanice, kde posral vše, co se jen posrat dalo.

0 0
možnosti
JS

J14a34n 50S64m52o61l43a

27. 3. 2024 8:41

Statečný klávesový rusobijec Ziegler si musel přisadit a zaparazitovat na lidském neštěstí. Takže je svět ještě v pořádku.:-)

0 0
možnosti
PD

Ty mrtvé nezpůsobil Ziegler, ale to, co popisuje.

0 0
možnosti
MH

Články tohoto autora netřeba čísti. O jeho slaboduchosti svědčí již samotné nadpisy!

0 0
možnosti
Foto

Řídím se tím už dlouho, akorát jsem to nikdy tak pregnantně neformulovalR^R^R^

0 0
možnosti
RM

autor má dojemnou starost o Rusko--a to do posledního detailu. -nejvtipnější je hláška o nekvalitních čínských materiálech. pane autore, celá Evropa je zaplavena nekvalitními čínskými materiály--a až nám Čína přestane dodávat soláry,,--to teprve nastane tóčo. ( no a nakonec ti neschopní rusáci ty teroristy chytili, --nebo ne? 8-o

0 0
možnosti
VK

Toť otázka: "Chytili, --nebo ne?";-D;-D;-D

0 0
možnosti
JR

Před lety jsem četl knihu imothy Snyder : "Cesta k nesvobodě" a zdálo se mi tehdy opravdu poněkud přitažené za vlasy jeho přesvědčení, že teroristické útoky v petrohradském metru v roce 2017 a moskevských činžácích v roce 1999 má ve skutečnosti na svědomí FSB. Třeba měl pravdu.

0 0
možnosti
LK

Jistě,může.Tak jako dvojčata mohl shodit někdo oficiálnější a také se ve své minulosti někteří ruští nejvyšší a američtí nejvyšší vůbec neliší.

0 0
možnosti
PP

P41e88p94a 11P33e87p47a23x

27. 3. 2024 7:27

Na druhé straně teroristy a jejich spolupachatele pochytali velice rychle.

0 0
možnosti
AP

Pochytali pár nešťastníků, ze kterých mlácením a mučením vynutili přiznání. Skuteční teroristé jsou bůhvíkdo a bůhvíkde.

0 0
možnosti
Foto

U nás to zafungovalo lépe, ale jenom kvůli tomu, že střelec tolik nestřílel. A policie si sama vyhodnotila, že jednala správně. Sice měli v hledáčku 4000 osob, ale nezačali u těch, co měli u sebe malý arzenál. Také koho by to napadlo, že. Ale jinak šli na to dobře, tedy po střelbě. Hlavně při tom samo vyhodnocování.

0 0
možnosti
FN

Autor má pravdu v tom, že pokud by v Rusku profesionálně fungovala policie a bezpečnostní služba, k teroristickému útoku by nemuselo dojít. Totéž platí pro Českou republiku. Kdyby Rakušan nezahltil policii honěním dezolátů a Koudelka čučkaře opravami dějin národního obrození, teroristickému útoku na filosofické fakultě by šlo předejít.

0 0
možnosti
AP

A kdo zahltil policii, když se střílelo v restauraci v Uherském Brodě a ve fakultní nemocnici v Ostravě? Taky za to mohli Rakušan s Koudelkou?

0 0
možnosti
JB

Rodňjanskij muze ironizovat maximalne sam sebe. Nestal proti čtyřem roztřesenym Tádžikum se samopaly.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz