Diskuse
SVĚT: Válka bude
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P30a15v45e24l 83D44o11s93t76á11l
Milý autore, víš kulové. Putin obsazuje Ukrajinu a určitě ne proto, že by ukrajinská vláda byla plná LGBT. Dělám v americké firmě a gender či orientace je něco, na co má každý nárok. Ale že by se tu nemuselo makat jsem si fakt nevšimnul. Jo, brambory pravda nesázíme. Pokud za práci považuješ jen sázení brambor a odlévání hlavní, tak si s Vladimírem Vladimírovičem jistě budeš rozumět, až nás obsadí, protože problém není v LGBT, ale v atomovkách - my je nemáme a on jo.
L59u54b77o55m52í83r 50V12r58á88n82a
Skvělý článek. naprosto s autorem souhlasím. Díky.
J74a20n 97S14v81a75r46d67a
Pane Vlku, držíte si perfektní schopnost charakterizace. Co slovo to sedí.
M35a48r77c52e80l39a 88M89o16r84a69v71c53o30v15á
Tleskám a volám bravo. To, co se tady v diskusích snažím už delší dobu říct svým nedokonalým způsobem jste vyjádřil velmi přesně, se zkušenostmi, bez servítků. Děkuji mnohokrát. 

J75o37s88e71f 98K92r98a44u86s
Byl jsem ve čtvrtek v hospodě s bývalým kolegou, narváno víc než před "pandemií". Jeho líčení vývoje v jedné z několika světově největších firem v jistém elektrotechnickém oboru bylo, musím to slovo použít, takřka neuvěřitelné. Oni ti progresivisté už převzali i výrobní firmy a mladší to považují za normu. Přitom tyhle západní firmy ovládají světový trh jen díky tomu, že mají vše certifikované a nějakou Čínu, která je už technicky před nimi, k certifikaci nepustí. Je to dožívání bez naděje na obrat.
Kolega dopil a odešel, jezdí si pro něj manželka a ta mě nemusí vidět. Vracím se z WC a zastavuje mě servírka, že posadila k mému stolu "krásnou slečnu", jestli mi to nevadí. Přicházím ke stolu a ostře do očí mi hledí, jak to nazvat, aktivistka. Za normálních poměrů by to mohla být celkem příjemná drobná blondýnka, vlasy sčesané dozadu, nenalíčená. Odpovídám jí že nevadí, že jen dopiju a odejdu. Nastal vnitřní boj zda ji oslovit či ne, v duchu si představuju průběh rozhovoru, po třech pivech jsem schopný mluvit s kýmkoli o čemkoli, slečna mezitím vybírá z jídelního lístku. Přichází servírka a týž ostrý upřený přidrzlý pohled. Dvakrát jsme se setkali očima, ano, nevypadám zřejmě příliš divoce a agresivně jako opilci kolem. Kdo jsem? Vše vyřešila doga či co to bylo, u vedlejšího stolu. Oči se mnou ve stejné výšce, já sedě a ona stoje mi dokázala olíznout celý obličej. Přišla k ní matka se dvěma synky, dva a tři roky, a aby si pohladili pejska. Bylo veselo a moje společnice se (jediná) začala nahlas smát s ústy otevřenými jako v americkém seriálu. V tu chvíli jsem s ní skončil, protože kdybych navázal řeč, určitě bych jí taky řekl, aby se zkusila chovat přirozeně. Lomcovalo to se mnou, byl by to adrenalin, ale slečna naštěstí začala mlátit do mobilu. Dopíjím, vstávám, uctivě se ukláním a loučím se, slečna s hlavou v mobilu řekla něco na půl huby. Chtěl osud to setkání, abych jí nasměroval trochu jinam, abych pomohl jí i světu? Selhal jsem? To se dozvím až na druhém břehu.
J51i21n75d35ř73i22c94h 60V95á73g29n20e30r
Kdyby Sam zpívala Hare Krišna, fakt mu budu u cesty tleskat. S kým šuka je bytostně její věc. Klidně ať to dělá uprostřed Wall Street, abych pojmenoval současný ekvivalent Krasnoj Plosčadi. Ale jako americký vysoký státní úředník nás posílá spolu s celou středo východní Evropou directly do náruče Putinovi. Ty vogo, mohl bych napsat knížku proč to není dobře a na rozdíl od současných propagandistu z ČT by každý poznal, že nekecám a vím o čem mluvím. Jenomže jak je to špatně, je to suše pravda.
M88i92r38o53s85l73a67v 70V35o13j89t34a
A ten Putin je tedy na Wall Street nebo na Rudém náměstí? A říkáte to samé jako ČT, ale jinak? Nebo propagandisté jen nepoznali, že nekecáte a každý by poznal, že kecáte? Ale asi bude suše pravda, že tu knihu radši nepsat, jak je to špatně..
I71v89a66n 77S32i36m32o44n15e78k
Pane Vlk, vsechno sedi. Osobne mohu potvrdit ze na ostrove Wrangell, jihovychodni Aljaska, zacinam premyslet o vykopavani brambor uz ve stredu. Za 54 let v USA jsem nikdy v potravinovem obchode nevidel poloprazdne regaly dokud se podfukem nedostal k voji Biden. Od te doby oba nase supermarkety vypadaji vice a vice jako "u snedeneho kramu". US kontinentalni distributori potravin jednoduse prestavaji dodavat co je objednano protoze to nemaji. Biden 20 je horsi svinstvo nez Covid 19.
J92i98n11d24ř59i14c42h 12V70á67g17n87e60r
Rozvést a podrobnosti, by byly v článku strašně zajímavé. Někdy nenápadné změny jsou důležitější, než vyhlášení války. Končí to, na čem náš svět stál?
O38l82g39a 71Z71u67c76k25e17r85o11v12á
Všechno vzniklo z toho, že Biden(proč mi to jméno automatický korektor červeně vlnovkuje? To mám napsat bidet?) je naprosto mimo mísu, kdyby byl prezidentem Trump, nikdy by k této situaci nedošlo!
P38a51v70e24l 63V38a33n41d31a26s
Naše vláda a Senát šturmujou na Rusa a to mi dělá vrásky, neb s takovou politikou hrubě nesouhlasím. :-):-):-)
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz