22.5.2024 | Svátek má Emil


Diskuse k článku

SVĚT: Proč zrovna Venezuela?

Pustíte si zprávy: Venezuela. Posloucháte rádio: Venezuela. Kouknete do novin, na zpravodajské weby: Venezuela. Kde to je? Někde v Latinské Americe. Mají tam velikou řeku - Orinoko. A ropu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Richter 5.2.2019 18:58

Blbečku Jakle...

kromě toho, že máš slovník jak Milouš Jakeš s Fidelem Castrem dohromady o spiknutí imperialismu, ve Venezuele umírají lidé na nedostatek léků a už i hlady.

To by bylo, abys ty, ty starej rudej šmejde nepodporoval tu rudou veteš Madura spolu s Ivanem a Mao Ce Tungem.

Co vy jste za špíny, vy hajzlové z IVK.

P. Han 5.2.2019 21:53

Re: Blbečku Jakle...

Mně pan Jakl nijak nevadí. Na rozdíl od vás má přehled. Vy nedokážete ani přečíst článek, abyste v něm nenašel něco, co tam není. Že by podporoval Madura? Pouze píše, že ho volily miliony lidí a jak by mohl dopadnout vnější zásah. A co třeba to Kongo? To vám nevadí? Jo, na to jste nedostal noty... Ale zato jste tam našel spiknutí imperialismu, které jsem marně hledal. Jediné, co mně na vašem příspěvku zaujalo, je to, že se s Jaklem patrně dobře znáte, to vám závidím. Kde jste si potykali?

Jo, mimochodem, Mao Ce Tung je po smrti. Už dlouho. Vám to možná uniklo, protože jste si zrovna chystal lampion na oslavu VŘSR.

M. Prokop 5.2.2019 22:04

Re: Blbečku Jakle...

Dnes se to Jaklovi moc nepovedlo (IMHO), tak mají bruselní onuce Vánoce.

K. Zelený 5.2.2019 23:28

Re: Blbečku Jakle...

Nj, soudruhovi z IVK se vloudila chybička, zatáčka se moc vybrat nedá, tak aspoň flusanec na jeho kritiky. Co by taky jeden čekal, že, ehm.

M. Prokop 5.2.2019 23:52

Re: Blbečku Jakle...

Od vás? Ty vánoce.

J. Richter 6.2.2019 7:39

Re: Blbečku Jakle...

To není ani vtipný ani chytrý. Jsi velmi hloupý Hane.