Úterý 9. prosince 2025, svátek má Vratislav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

SVĚT: Potřebujete nelegální zbraň?

Neuvěřitelné. Po střelbě v Newtownu se pachatelé dobra pustili do informování veřejnosti o tom, kdo z okolí má právo držet zbraň. Sestavili interaktivní mapu… čímž poskytli zločincům informace k nezaplacení.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

TP

t. peterka

28. 12. 2012 15:38
inu dobrý skutek, že? ..a bude to stačit ??

ještě je třeba zveřejnit kolik lidí bývá v domě, výšku, váhu...aby si loupežník mohl lépe vybrat svoji kategorii.

0 0
možnosti
JS

J. Schwarz

28. 12. 2012 14:04
Pokud je někdo

pouhým sadistou a sexuálním deviantem,  zřídka se mu podaří zavraždit víc než deset lidí. Pokud je dotyčný jen sociopat a deprivant co si jde za svým přes mrtvoly, taky nebývá úspěšnější. Trochu na víc se zmůže šílenec, mnohdy ovlivněný některým ze "světových náboženství" - zde mohou jít počty obětí do stovek. Pokud chce ale opravdu dosáhnout pozoruhodných úspěchů a poslat do věčných lovišť miliony, musí milovat celé lidstvo, být nezištným idealistou a toužit vylepšit  celou lidskou společnost. Teprve takovýto ideový  základ je předpokladem toho, že se dotyčný opravdu zapíše do dějin.

0 0
možnosti
VK

V. Kusý

28. 12. 2012 14:57
Re: Pokud je někdo

Pane Schwarzi, právě jste udeřil hřebíček na hlavičku.Těm, kteří milují lidstvo až k jeho záhubě říkám dobroteroristé.Dovolil bych si parafrázovat slova starého rabína: "Rozpoutá se takový boj za dobro všech, že ho nikdo nepřežije."

0 0
možnosti
JD

J. Dvořák 188

28. 12. 2012 12:54
Jo to sou vjeci !

Dneska jsem snídal do zlatova vypečenej bůček,kdyby to měli k snídani taky tak by se nic nestalo a pěstovali by gaučink,zapít to správně vychlazenou plzní !Ale to né,voni zblajznou hambáče tak to se musí projevit,žejo !

0 0
možnosti
LD

L. David

28. 12. 2012 12:51
Nikoliv pitomci, ale idioti.

Už jenom zbývá, aby stejné idiotství v rámci EU nařídil Brusel.

A 50 úředníků bude mít o práci opět vystaráno.

0 0
možnosti
IL

I. Lyčka

28. 12. 2012 12:00
Myslím, že by nebylo od věci

zveřejnit také adresu ctihodné paní CynDee Royleové.

0 0
možnosti
JC

J. Chvojka

28. 12. 2012 12:27
Re: Myslím, že by nebylo od věci

Už se stalo:

http://www.foxnews.com/us/2012/12/27/blogger-publi.../

0 0
možnosti
PU

P. Urban

28. 12. 2012 11:24
Pitomci ....

Něco mi říká, že člověk, který se chystá na sebevražednou misi asi nebude příliš zvažovat, zda narazí nebo nenarazí na ozbrojený odpor. Někdo dokonce může dát přednost tomu nechat se zastřelit někým jiným před sebevraždou.

0 0
možnosti
VV

V. Vovák

28. 12. 2012 11:57
Re: Pitomci ....

Něco mi říká, že když se vydávám na misi, při které hodlám vystřílet školu, vyberu si takovou, kde vím, že mě hlídací vopičák nezastřelí hned ve vratech.

0 0
možnosti
MP

M. Prokop

28. 12. 2012 11:08
Blbost je rozšířena celkem rovnoměrně,

liší se jen její formy.

0 0
možnosti
JB

J. Berger

28. 12. 2012 6:39
Zákaz zbraní (evergreen)

Když někdo udělá průser se zbraní, opakovaně se zvedne vlna názoru "zakažte je". Tedy, když zločinec použije zbraň, zakážeme ji  těm, kteří nic neprovedli. Opatřit si nelegální zbraň opravdu není nic na státní cenu. UDĚLALI JSME ÚŘEDNÍ OPATŘENÍ! a ouřadové a politici jsou z obliga. Udělali zákonné opatření... To se mimochodem netýká jen zbraní...

0 0
možnosti
PS

P. Sulc

28. 12. 2012 2:51
http://en.wikipedia.org/wiki/Bath_School_disaster

A to bylo bez bouchacek, velice efektni.A to byl cas, kdy se zbrane prodavaly jako houska na krame.

0 0
možnosti
PS

P. Sulc

28. 12. 2012 2:09
Hysterie je v Americe doma, bohuzel,

zdravy rozum je na dovolene, znacne dlouhe. Pred asi 10-15 lety vyhozeny zamestnanec posty se vratil a zastrelil asi tri kolegy. Novy federalni zakon: na postu se nesmi z bouchackou, ani s tou legalne drzenou. To se zlocinci zfamfrni vztekem. Kdysi uz postrilel nekdo par skolaku. Skola je tedy  "Gun free zone". A je take "Drug free zone"  Drug dealeri se jiste tresou vztekem. Ona sice ma byt drug free zone cela Amerika , drogy nesmite mit ani pred cedulkou, ani za ni, ale holt mame zakon. I kdyz jedete autem v urcite blizkosti skoly s bouchackou treba v kufru, jste, alespon formalne, zlocinec.Byli i zakazany vice jak 10ti rane zasobniky, nikoliv vlastnictvi, jen prodej. Jenze zasobnik vymenite v par vterinach. Je to hysterie na druhou. A je to hlavne zviditelnovani se politiku na jedne strane, na druhe snaha udelat z lidi neskodne, neozbrojene stado ovci, coz ma dlouhe tradice v Evrope. Co Britanie "odzbrojila", tezka kriminalita, vcetne mordu, je dvojnasobna..Za dvacet let budeme vsichni nevolnici, teda mimo dedku na chcipnuti, jako jsem ja. Nastesti.

0 0
možnosti
LK

L. Krajicek

28. 12. 2012 2:26
Re: Hysterie je v Americe doma, bohuzel,

Trošku mi to připomíná dávnou dobu základní vojenské služby. To se třeba kdesi zastřelil jakýsi voják, který byl zrovna ve stráži. Také kde jinak vzít samopal a náboje, že. No a v důsledku sebevraždy vyšel následně poučný rozkaz velitele čehosi, že se vojákům zakazuje, střílet se v průběhu strážní služby.

Přeji příjemný den.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz