18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
stano 25.1.2010 16:51

nebojte

se neznama.husiti se taky nebali.a na brepty nejakeho potrhleho ajnstajna se muzete vykaslat.

jan 25.1.2010 13:35

Krutá zkušenost z 2.sv zrodila

heslo Izraelců: "Už nikdy jako ovce!" , a nelze se jim vůbec divit.

Jakub S. 25.1.2010 16:47

Re: Krutá zkušenost z 2.sv zrodila

Tak, příteli. Prostá fakta a prosté poznatky nutno vidět prostě, a hotovo.

:) 25.1.2010 13:32

Kdo chce psa byt

hul si najde:)

Izrael asi nebude idealni stat, to neni zadny. Kdo ma moralni pravo to po nem chtit? My, Nemci, Frantici, Anglicani? Nebo snad jakykoliv islamsky stat? Tezko

NevericiTomas 25.1.2010 13:58

Re: Kdo chce psa byt

covece vy jste tomu prislovi dal novy rozmer :-D Nechte psum jejich boudy! :-)

:) 25.1.2010 14:18

Hopla

Davam si pet za pravopis:)

Ale jinak myslenky mam pochopitelne nejgenialnejsi:)

Jakub S. 25.1.2010 16:50

Re: Kdo chce psa byt

No holí na Židy a na Izrael dycky bylo a je, jéje... vo to nejni starost. Ani vo ochotný ruce, to už vůbec. Ovšem podmínka: nesmí se bránit! To je agreséé - !

Sven Australan 25.1.2010 13:27

Izraelci na Haiti....

 Pane Gerloffe i pane Mareši, házíte perle sviním !  Veřejnost v Čechách i na Moravě (nemluvě o Slovensku), je prošpikovaná antisemitismem neonacistů i neobolševiků, kdy všechno špatné slepě svádí na Židy, protože tak to říkal jejich táta a tak to říkal i jejich děda.  Je to totiž  jednoduchá výmluva . Někteří k tomu přidávají i Svobodné Zednáře, v současnosti konservativní Ameriku, stát Izrael a zkreslují historii na úkor nevědomosti obyčejných lidí.  Už KGB ke své propagandě používalo proložené pravdy, polopravdy a lži, tak v současnosti ten pokrytecký svět (OSN, EU) se chová k Izraeli !

MF 25.1.2010 14:27

Re: Izraelci na Haiti....

Já myslím, že většina slušných a alespoň trochu vzdělaných lidí Židy, resp. Izraelce obdivuje. Malý národ a co všechno světu přinesl přes veškerou nepřízeň okolního světa a co udělal z nehostinného kousku země.

Jakub S. 25.1.2010 14:30

Re: Izraelci na Haiti....

...no a právě proto je nenávidí. To nelze odpustit...

Ostravak 25.1.2010 18:04

Re: Izraelci na Haiti....

 Ahoj Svene,tentokrat s Vami nesouhlasim. Podotykam,ze  po precteni clanku jsem neprecet ohlasy. Z ostravskych -15 pozdrav do australskych  30 ! 

Ostravak 25.1.2010 18:34

Re: Izraelci na Haiti....

 Jsem zde jeste jednou.  Z clanku pana Gerloffa jsem nadseny a bylo mi pri cteni trochu "nameko". Nesouhlasil jsem jenom s tim ,ze verejnost v Cesku je prospikovana antisemitismem. Myslim ,ze reakce tech moudrejsich prevladaji.   

Jakub S. 25.1.2010 21:11

Re: Izraelci na Haiti....

Tak. Jsem nadšen rovněž a jenom jsem konsternován, že nic z toho se člověk nedozví z našich novin. A prošpikována je, vím o tom svoje desetiletí - nicméně je nás tu (i tady!) dost, viditelně, co jsme jiní -  l e p š í . Nespa? Spa!

Měsíční Fáze 25.1.2010 22:17

Technický dotaz mimo diskuzi.

Protože tu po registraci nebudu, ptám se teď. Tady v Česku je dnes měsíc v poslední čtvrti - couvá - vypadá jako C. Podle mého názoru by u Protinožců měl dnes vypadat opačně - jako D tedy podle našeho dorůstat. Přestože samozřejmě bude za týden v novu - nebude vidět. Mám pravdu - má podobu D dnes v Austrálii ?

Jakub S. 25.1.2010 23:18

Re: Technický dotaz mimo diskuzi.

Přiznám se, že v tomhle mi zcela selhává představivost...

Měsíční Fáze 26.1.2010 0:05

Re: Technický dotaz mimo diskuzi.

Opar trochu pominul a koukám, že můj letošní stolní kalendář má špatné fáze, asi je sem omylem dali z jiného roku. Je to tedy naopak. Tedy u nás je jako D v Austrálii je jako C ?

Sven Australan 27.1.2010 7:18

Re: Technický dotaz mimo diskuzi.

 Ted je tu ještě odpoledne (17.15), tak to nevidím, ale když tu na jižní polokouli měsíc "couvá", je ve tvaru D, kdežto, když "dorůstá", je ve tvaru C.   -   Ahoj,  Sven.

Brix 25.1.2010 13:22

Pěkný článek

Dík za něj.

Harpyje 25.1.2010 13:04

Israelci mají

v Port au Prince jediný plně vybavený polní lazaret. Jeden z chirurgů popsal autoru článku http://www.thejc.com/news/world-news/26252/israels-role-haiti-earthquake-crisis překvapení evropských lékařských týmů, které přiletěly na Haiti pouze se základním vybavením, když viděli vybavení israelské polní nemocnice.

Kubíková Věra 25.1.2010 13:01

tolerance

Fafa 25.1.2010 13:01

Mloku

Nechci se Michale zastávat muslimů, ale vzpomeňte na křesťanské křižácké výpravy

Mloku,  v dobe vyhlaseni prvni kruciaty uz valka mezi krestany a muslimy probihala ve Stredomori +- 400 let a muslimum se behem ni uz podarilo obsadit cca 2/3 puvodne bez vyjimky krestanskeho Stredomori.

Jindra 25.1.2010 12:38

Ale ukrizovali nam Jeziska

a dali svetu Marxe.

Za to budou stale trpet a zvastama to nespravis :-)

Jenda 25.1.2010 12:51

Re: Ale ukrizovali nam Jeziska

No zrovna to prvni bych jim fakt nevycital :-P

I kdyz ... bez nejakeho toho mucednika as nove nabozenstvi nevytvorite ... takze vy byste jim vlastne mel byt vdecny a ja jim nadavat. To jsou ty para ... para ... Chuchle ne ... jo ... paradoksy.

Sven Australan 25.1.2010 13:37

Re: Ale ukrizovali nam Jeziska

 Věř, že byl pro mně velký zážitek, když jsem v Londýnu močil na velký Marxův náhrobek, byl to zakladatel zločinné theorie, ale podívej se na seznam Nobelových cen (nikoliv Míru), ale za lékařství, za chemii, za fyziku a jiné humanitní přispění lidstvu. To mluví samo a Marxův zločin odčinuje.  Co se týče našeho Ježíše Krista, to byl syn boží, ale máma byla Židovka, a u Židů se počítá matka !  Nevím, Jindro, myslíš-li to jako srandu, jsem ochoten to brát.   Myslíš-li to vážně, jsi asi nácek !   Ahoj,  Sven.

Jindra 25.1.2010 14:43

Re: Ale ukrizovali nam Jeziska

Proc kazdy zidobijec musi bejt hned nacek?

Antisionismus muze byt velmi internacionalni, a taky je...

Taky bych mu smejdovi ten hrob pochcal, ale kdyz jsem byl v Londyne, mel jsem na praci jine veci nez hledat hrob nejakyho zidaka :-).

Myslim si, ze to Zidi prehaneji (dokladem bud tento clanek) a pak vzdycky nekoho nastvou a ten jich par tisic - az milionu pomorduje a to se mi nelibi. Kluci zidovsti by se meli prestat zviditelnovat jako "neco extra" a zilo by se jim lip.

Jakub S. 25.1.2010 14:57

Re: Ale ukrizovali nam Jeziska

Jindro, zcela přímo a otevřeně: máte v hlavě značný guláš. Usoustavněte si to nějak, solidním soustavným studiem někde a tak. Jinak to působí zoufale zmateně. Nicméně současně upřímně - proto vám takhle píšu. Šalom.

Marat 25.1.2010 13:57

Re: Ale ukrizovali nam Jeziska

No on ten Marx vůbec namá vinu za ty všechny marxisty. Ti si jen  Marxe vybrali za svého mesiáše. Všechny fakulty "Humanitních a společenských věd" vyspělého světa vyprodukují takových žvanilu jakým byl Marx desetitisícová stáda a nejsou to Židé a nejmenují se Marx.

Historik 25.1.2010 15:37

Re: Ale ukrizovali nam Jeziska

A dokonce, ač tomu možná nebudete věřit, nejsou všichni taková hovada ja Karl Marx či Daniel Cohn-Bendit.

westík 25.1.2010 12:15

Autorovi dík !

alena 25.1.2010 13:16

Re: Autorovi dík !

Ještě jednou: autorovi dík!!!