26.10.2020 | Svátek má Erik


Diskuse k článku

SVĚT: Náboženství míru

A Bůh věru koupil od věřících jejich osoby i jejich majetky s tím, že jim bude dán ráj. A oni bojují na cestě Boží – zabíjejí, a jsou zabíjeni. (korán, súra Pokání, verš 112)

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Kovář 3.8.2016 17:57

Nicméně mám za to, že

Islám musí být zničen! Muslimové vyhlásili nevěřícím v Alláha válku! Vědí to všichni kdo mají uši k slyšení a oči k vidění! Ve válce ať již je jakákoliv se zabíjí, taky umírá to ví taky každý! Co udělá každý soudný člověk? To nemusím rozvádět, většinou chce zůstat mezi živými, proto usoudí že bude lepší mrtvý protivník! Všichni kdo podporují nepřítele jsou zároveň i když jsou ze stejné skupiny jako napadení nevěřící buď blázni a patři do blázince nebo zrádci a ve válce patří plným právem před popravćí četu! Někde je nazývaji Quisling, co zbývá člověku než se zavčas ozbrojit a ve vhodnou chvíli nekompromisně jednat! Když vláda neslyší a nevidí a ješte podporuje invazi nepřátel koleduje si jeden každý z nich o trest! To je zrádce a kolaborant se kterým nelze mít slitování! Islám slitování s nevěřícími nemá v žádném případě, já s islámem jsem na tom taky tak!

J. Svoboda 3.8.2016 20:56

Re: Nicméně mám za to, že

Dobře hodnotíte muslimské chování. Myslím, že rozumní lidé s vaším hodnocením nemohou mít problém.

Velký problém však je, přesvědčit o tom soudruhy Halíka, Putnu, a další tzv. intelektuály, tzn. lidi s poměrně velkou mocí, ale bohužel bez známek odpovědnosti.

J. Fleiszner 3.8.2016 21:31

Re: Nicméně mám za to, že

K Halíkovi, Putnovi a k tzv. intelektuálům můžete přidat i zde působící provokatérku Netzer. Zřejmě výsledek příbuzenské plemenitby v rodině šaška Novotného.

R. Morava 3.8.2016 22:11

Re: Nicméně mám za to, že

Ano jsou to zrádci a jako se zrádci by se s nimi mělo jednat. Vlastizrada se má trestat odsouzením a vězením, (trest smrti je v civilizaci zrušen, ale vysvětlete to rodinám obětí).

K. Janyška 3.8.2016 15:00

Má.

Absolutně zásadně... Dzp.

K. Frauknecht 3.8.2016 14:42

Smutné,

že níže citované myšlenky zaznívají z Východu, přitom na Západě by měly rezonovat z každého koutu!

"Mluvíte o tom, co se odehrálo na Silvestra v Kolíně?

Pokud by muži udělali něco podobného v Rusku, už by byli mrtví. Je chybou, že Němci a Rusové spolu v posledních pětadvaceti letech seriózně nemluvili o vzájemných hodnotách, nebo že se v těchto otázkách odmítají chápat. V sovětských časech jsme také tvrdili, že existují jen univerzální hodnoty, přesně tak, jak to nyní tvrdí Západ. Běhá mi mráz po zádech, kdy Evropané požadují víc a víc demokracie. Zní mi to, jako když lidé tady dříve požadovali víc a víc socialismu."

http://www.literarky.cz/politika/svet/22525-putinv-poradce-jsme-moudeji-silnji-a-rozhodnji

M. Prokop 3.8.2016 14:48

Re: Smutné,

Dost hrůza.

Chtěli by být supervelmocí a mít kolem sebe svou sféru vlivu a jejich sousedé, snad s vyjímkou Arménie, si to nepřejí. Dělají co se jen dá, aby si to ti sousedé opravdu nepřáli a budou trestat.

Čím dál, tím stejní.

S. Netzer 3.8.2016 15:03

Re: Smutné,

Mrtví v Rusku jsou nejen násilníci, nýbrž i odpůrci režimu a opoziční žurnalisté.

To jsou ty "základní ruské hodnoty", frau Knecht.

Pokud si něco takového přejete u vás doma, je to vaše věc. V EU si to nepřeju.

V. Kobetič 3.8.2016 16:25

Re: Smutné,

..."základní ruské hodnoty"... A co vy o nich víte, Frau Netzer? Byla jste někdy v Rusku? Vsadím se, že ne. Kdybyste o této části světa věděla více - alespoň z dostupných relevantních zdrojů, nezjednodušovala byste až na úroveň nesmyslů... Vaše informace tedy mohou pocházet především z polopravd evropského mainstreamu... Nenechal jsem si ujít možnost navštívit a "užít" – vaše no-go zóny... To je vaše představa Evropy? Tak to já zase u nás nechci – za žádnou cenu... Měla byste, jako cizinka asi vědět, že – sovětskou armádu jsme sice u nás „vykopli“ dveřmi - ale komunistický bordel se k nám v současnosti vrací oknem - víte odkud...?

S. Netzer 3.8.2016 17:09

Re: Smutné,

Pohádky ovčí babičky, kremlobote.

P. Spáčil 3.8.2016 20:09

Re: Smutné,

entita Neser to má jednoduché, kdo s ní nesouhlasí je kremlobot.

J. Fleiszner 3.8.2016 21:32

Re: Smutné,

Ona (možná je to chlap) má provokování jako terapii.

J. Svoboda 3.8.2016 20:59

Re: Smutné,

Myslím, že by vám velmi prospělo uspořádání myšlenek.

J. Jurax 3.8.2016 13:46

Dík panu Frýbortovi za moudrá slova

arciť samozřejmě politicky nekorektní.

Ano, je třeba urychleně začít vysoušet bažinu. A kombinovat s použitím DDT.

Poslední dva odstavce by se měl tesat do kamene; stély s tímto textem měly by býti vztyčeny v bruseli před tamním eurokomisařstvím. A naši - míněno nejen tuzemští, ale i evropští - politikové by si text měli opakovat jako mantru před spaním a taky hned po probuzení. Mohlo by to pomoct - tedy za předpokladu, že vybaveni dosud funkčním, nezblblým mozkem. Skepticky se ale obávám, že tento předpoklad je příliš silný, než aby mohl být pravdivý.

M. Prokop 3.8.2016 14:43

Re: Dík panu Frýbortovi za moudrá slova

Ad Brusel a tamní soudruzi, Británie měla nadále platit svůj podíl na budoucích penzích a ostatních výslužkách, jejichž nároky k okamžiku brexitu vzniknou. To má něco do sebe, stejně tak se podělily všechny státy Společnosti národů ( tam z ní ale “odešly” všechny státy), jenže tam to nedělalo tolik peněz. V tomto okamžiku činí budoucí nároky na penze atd. 60 miliard €.

Hezká sumička, že?

J. Jurax 3.8.2016 14:47

Re: Dík panu Frýbortovi za moudrá slova

Jojo, o peníze jde vždy až v první řadě ...

F. Houžňák 3.8.2016 13:42

Ti ubozí Sudeťáci hnaní do odsunu mohli na kolenou

děkovat, že nešli po německém způsobu do plynu, jejich německé plynové komory a jejich německá krematoria ještě stály. Eventuelně do bažin na Sibiř. Takové rázné, árijsko-německé řešení by se jim určitě líbilo, nebo ne? Ovšem zvítězil neárijský humanismus.

J. Jurax 3.8.2016 13:49

Re: Ti ubozí Sudeťáci hnaní do odsunu mohli na kolenou

No, aspoň ti, kdož neměli tu smůlu, že skončili v budoucí dederónii, by měli být vděčni, že byli ušetřeni budování rozvinuté socialistické společnosti a mohli jenom vybudovat blahobyt.

M. Prokop 3.8.2016 14:50

Re: Ti ubozí Sudeťáci hnaní do odsunu mohli na kolenou

Ovšem ti, kteří v DDRonii skončili, ti si to tedy vyžrali.

J. Jurax 3.8.2016 13:26

Ano.

Islámský terorismus nemá nic, ale vůbec nic společného s islámem, kterýžto jest náboženstvím míru.

Koneckonců křížové výpravy nemají nic, ale vůbec nic společného s křesťanstvím, kteréžto jest též náboženstvím míru ještě mnohem mírovatějším než kdy bude islám, jak mne zde na Psu poučují znalejší než jsem já, neznaboh, ateista a bezvěrec.

Nakonec kdyžeto byla poslední křížová výprava?

F. Houžňák 3.8.2016 13:44

Neznaboh, ateista a bezvěrec by ani tak nevadil,

jako to, že jste historicky zcela nevzdělaný hlupák, papouškující nenávistnou propagandu.

J. Jurax 3.8.2016 13:53

Re: Neznaboh, ateista a bezvěrec by ani tak nevadil,

Ale kuš, vzdělanče blbá, potrefená věřící husa se ozvala dřív, než pochopila význam textu ... :-)

Nicméně ve světle Vašeho příspěvku zde v 3.8.2016 13:42 o sudeťácích ta Vaše výtka o nenávisti je opravdu případná.

F. Houžňák 3.8.2016 14:03

Jaká husa, já jenom konstatuji

zjevnou pravdu. O křížových výpravách, o jejich důvodech, provedení a důsledcích nevíte, jak každý může vidět, zhola nic.

J. Jurax 3.8.2016 14:11

Re: Jaká husa, já jenom konstatuji

Ten text NEBYL o křížových výpravách ... :-)

Přemýšlejte dřív, než se začnete rozčilovat a prvoplánově reagovat ... :-)

F. Houžňák 3.8.2016 14:21

No, abych tak řekl,

"Koneckonců křížové výpravy nemají nic, ale vůbec nic společného s křesťanstvím, kteréžto jest též náboženstvím míru ještě mnohem mírovatějším než kdy bude islám, jak mne zde na Psu poučují znalejší než jsem já, neznaboh, ateista a bezvěrec. Nakonec kdyžeto byla poslední křížová výprava?" - máte pravdu, o křížových výpravách není ve vašem komentáři ani zmínka. A co doma, všichni zdrávi?

J. Jurax 3.8.2016 14:25

Re: No, abych tak řekl,

No, vždyť říkám, takový prostý, prvoplánový :-)))

F. Houžňák 3.8.2016 14:05

To je pravda, Sudeťáci nás nenáviděli

a chtěli nás všechny vyvraždit. My jsme jim to oplatili tím, že jsme je nechali naživu a poslali je zadarmo Heim ins Reich, kam vždycky chtěli. Jejich majetky zkasírovala Říše.

J. Jurax 3.8.2016 14:24

Re: To je pravda, Sudeťáci nás nenáviděli

No, víte, ač zastávám názor, že odsun byl plně oprávněný a ve svých důsledcích nakonec moudrý, přece jenom že by nás ausgerechnet sudeťáci chtěli všechny vyvraždit mi přijde diplomaticky řečeno poněkud zkratkovité. I když pochopitelně konečnému řešení české otázky po konečném vítězství - třeba v duchu Heydrichova projevu, viz http://klempera.tripod.com/heydrich.htm - by jistě nikterak neodporovali.

Skoro jsem v pokušení Vás citovat - "že jste historicky zcela nevzdělaný hlupák, papouškující nenávistnou propagandu." - ale to by byla ode mne potměšilost, není-liž pravda?

M. Prokop 3.8.2016 14:54

Re: Neznaboh, ateista a bezvěrec by ani tak nevadil,

Nemusí mít každý smysl pro humor či ironii ....

L. David 3.8.2016 11:19

Skvělé návrhy, pane Frýborte, až na to, že měly být

realizovány před třiceti a více léty.

Dnes už je v Německu, Francii, Británii, Belgii, Švédsku, atd. na všechno pozdě! Muslimskou svoloč ze zamořených zemí už nikdo nevyžene. Množí se to jak potkani a na rozdíl od domácího obyvatelstva je tato entita rozhodnuta bojovat a pokládat životy za satanského Alláha.

Ti, jenž se nebojí pravdy, si mohou jenom přiznat, že situace nemá pro západní Evropany žádné rozumné řešení.