5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

SVĚT: Další fraška v OSN

Říká se, že opakovaný vtip přestává být vtipem. Ovšem opakovaná hanebnost hanebností být nepřestane. Jedné takové jsme opět v těchto dnech svědky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Vodvářka 31.5.2021 19:30

Vy jste opravdu nepochopil, co pan Stejskal píše. Skutečně byste začal soudit třeba pana Churchilla za bombardování Drážďan? Víte proč bylo bombardováno Německo v době 2. sv. války? Víte proč byl dobyt Berlín ( a samozřejmě přitom umírali i civilisté?).

Zkuste si nejdříve položit otázku, kdo začal. Pakliže budu mít souseda, který mi bude na zahradu házet třeba hnůj a já mu to - po opakovaném upozornění, že to nemá dělat -oplatím. Budete mne soudit taky? A dávat mi za to vinu?

B. Rudolf 31.5.2021 19:40

To se opravdu chcete vrátit až do r. 1948? Minimálně tam, byste se musel vrátit, kdybyste se ptal, kdo začal. Možná ještě někam dříve. To už nevím.

No a pokud bych měl souseda, který by mi k mému domu postavil vojáka s flintou, který mne vždycky před odchodem z domu prošacuje, a když zrovna nemá náladu, tak mne ani z domu nepustí, nevím, jak dlouho bych to snášel a jestli bych vždy zůstal jen u slovního nesouhlasu.

T. Vodvářka 31.5.2021 19:47

Prosím, prostudujte si dějiny této oblasti. Začněte Balfourovou deklarací a zvolna postupujte k dnešku. A přestaňte dělat z Arabů chudáky. Fakt nemám náladu a čas dělat komukoli postgraduál. Pěkný večer.

J. Hejna 31.5.2021 8:25

Je známo, pane Rudolfe, že polemizovat s nesmyslem je ztráta času.

H. Lukešová 31.5.2021 9:25

Za civilní oběti poděkujte Hamasu, který působí v civilních oblastech, ale zeptám se, jak se ptá paní autorka z MfD, "Žid má jenom sedět a nebránit se a ani nedutat?", to byste chtěl? Je Vám asi líto, že zemřelo příliš málo Židů. Izrael má naprosté a nezcizitelné právo se bránit, nikdo nemá právo toto právo Izraeli upírat, vůbec nikdo, kdo tak činí, je antisemita. Tečka.

B. Rudolf 31.5.2021 19:45

Autentický výrok pana B. Netanjahu z 12. května tohoto roku: "Tohle je jen začátek. Zasáhneme je tak, jak o tom nikdy nesnili."

A toto Vy komentujete slovy o sezení, nebránění se a ani nedutání.

Odkaz, kde lze výrok najít: Děs, adrenalin a mrtví vůdci Hamásu. Eskalace bojů přinesla rychle desítky obětí - iDNES.cz

L. Novák 2.6.2021 13:45

Ale ten výrok je naprosto v pořádku. Agresor musí nést odvetné následky v takovém rozsahu, aby se podobné masívní teroristické úroky Hamásu nemohly opakovat.

A jak byste si účinnou odvetnou Izraele akci představoval vy? ;-)

T. Vodvářka 31.5.2021 5:57

Jsem rád, že si Česká republika v této věci uchovala svůj morální kredit.

I. Štípek 31.5.2021 11:40

Česká republika, kdo to je? Že byste pochválil Zemana a Babiše? Čekám!

H. Lukešová 31.5.2021 11:57

A jaký máte prosím názor na levicového fanatika, antisemitu, zastánce palestinského terorismu a neomarxistu Daniela Veselého z Britských listů, který přirovnal vyvěšení izraelské vlajky k hákovému kříži, největší urážce židovského národa? Vy totiž Izrael také tuze nerad...

I. Štípek 31.5.2021 12:23

Britské listy jsou pomatenci, ztráta času.