17.11.2019 | Den boje za svobodu a demokracii


Diskuse k článku

SVĚT: Copy místo knírku

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pavelka 1.10.2019 14:32

Ne že by mne Greta byla nějak sympatická (to ani náhodou), ale přirovnávat kde koho ke Hitlerovi je poněkud laciné, i když - bohužel . často používané...nějakou podobnost najdeme vždycky, pár oslích můstků...Mimochodem někde jsem četl, že Orwell kdysi napsal "Není žádná politická organizace, která by v posledních deseti letech nebyla ozbnačována za fašistickou"...napsal

J. Vlček 1.10.2019 15:22

Pane Pavelko, sledoval jste to vystoupení zmiňované Gréty? Ke komu jinému byste ty nenávistné rysy jejiho obličeje přirovnal? Řeknu vám, že mně nikdo jiný než Áda nenapadá. Vás ano?

V. Církva 1.10.2019 21:33

Přesně tak, ani Tonda Lopata nebyl tak blízko Ádovi jako projevy Gréty a její tupé následování. Někteří papsychologové nám říkají že Gréta není šílenec a Asperg neovlivňuje chování Gréty. Myslím že většina lidí ví že není šílenec.

Tito psychologové musí být hodně špatní. I malé dítě ví, že lidé s aspergrem mají problém s emocemi, sociálními vztahy a hlavně znakem tohoto onemocnění je vidět problémy černobíle a doslovně.

J. Svoboda 1.10.2019 17:54

Pan Vlček má pravdu!! Nikdo horší, než Hitler se bohudíky na Zemi nenašel. Gréta ho asi chce předčít. Díky primitivním zločincům se jí to asi podaří.

A vy, pane Pavelko byste neměl tříštit na nesmysly a přemýšlet raději o důležitějších věcech. Není čas na lichotky.

J. Pavelka 2.10.2019 8:21

Nesmyslem je přirovnání Grety k Hitlerovi...Mimochodem, Hitler nebyl blázen, ale protřelý politik, svá vystoupení si nacvičoval před zrcadlem a emoce byly hrané a efekt byl zcela záměrně vytvářen...Na něco takového šestnáctiletá holka s Aspergilem naprosto nemá

J. Jurax 1.10.2019 19:31

Gréta je zneužitý magor. Nenávist z ní přímo prýští. Patrně tomu její nemocná mysl fakt věří.

A srovnání s Hitlerem není nepřípadné. Taky to byl magor věřící svým bludům, jimiž svedl jeden národ na cestu zkázy. Lidstvo to stalo desetimilióny mrtvých a gigantické hospodářské škody. Doufejme jenom, že svatá Gréta a její loutkovodiči, propagátoři a podporovatelé přijdou lidstvo levněji než Hitler.