17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

SVĚT: Bojkotující z BDS

BDS? Kdo to jsou lidé, skrývající se za značkou BDS? B jako boycott (bojkot), D jako divestment (stažení investic), S jako sanctions (sankce). Čemu vlastně tito lidé věří? V jejich iracionálním myšlení je Stát Izrael zakotven jako démon Blízkého východu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 16.5.2014 13:17

Re: Děkuji za pěkný článek

Také Vám děkuji za Vaše uznání.

V. Šiška 16.5.2014 6:53

Nepřestává mě udivovat

jak blízko jsou názorově komunisti k nacistům, tohle je zářný příklad.

J. Krásenský 16.5.2014 7:12

Re: Nepřestává mě udivovat

A zapomněl jste na zelené. Lze říci, že všem politický hnutím, která usilují o "zlepšení světa", vadí Židé a Izrael "až na prvním místě".

V. Šiška 16.5.2014 7:15

Re: Nepřestává mě udivovat

Máte pravdu. I když hlavním nepřítelem zelených je příroda, které se snaží co nejvíce škodit :-)

R. Langer 16.5.2014 12:23

Re: Nepřestává mě udivovat

Kdepak, hlavním nepřítelem zelených je lidstvo, který se musí zredukovat na 1/10 současného stavu, aby přírodě "neškodilo".

P. Čech 16.5.2014 8:40

Re: Nepřestává mě udivovat

Politickým hnutím nevadí. Vadí politickým stranám

P. Lenc 16.5.2014 8:24

Re: Nepřestává mě udivovat

Není se pane Šiška čemu divit. Jsou to pouze dvě strany jedné mince.Desetitisíce nácků v Putinovském Rusku jsou toho příkladem.

P. Švejnoch 16.5.2014 10:55

Jste poněkud monotematický, zdá se

Myslím, že ještě u článku pana Kremlíka o solárních panelech chybí nějaký Váš příspěvek na téma "zlý Rus a ještě horší Putin".

Legrační... :-)

M. Koutný 16.5.2014 9:42

Re: Nepřestává mě udivovat

Co je na tom divného? Levičák jako levičák....

J. Babička 16.5.2014 6:11

poznamka

Zajimave je, ze za navrat Spanelska, se muslimove jen modli v mesitach, ale nic pro to celkem nepodnikaji. A staci se podivat na mapu, ze tam "ukradene" uzemi arabum je snad padesainasobne vetsi, ze ten prouzek zeme co tvori stat Izrael Ono se to momentalne nehodi k tomu by velkou podporu zatim nezjiskali.

B. Volarik 20.5.2014 5:39

Re: poznamka

Taky zatím nedostřelí raketkou na Iberský poloostrov....zatím...

H. Lukešová 16.5.2014 2:10

Článek seká do živého...

Jsem zvědavá kolik lidí bude argumentovat k nastíněnému tématu a kolik lidí bude hloupě a drze napadat Ad Hominem...První pán se ukázal...Počítám s hloupými reakcemi,protože tyto články vždycky vyvolají často divokou diskusi...

J. Veselý 16.5.2014 6:33

Re: Článek seká do živého...

Dobrý článek, a ten několikrát usvědčený lhář není žádný pán..... "-))

P. Pokorný 16.5.2014 1:10

Ježišmarja, udělejte jí někdo dítě

jinak ještě pár let a je hotová. Uff, to je nářez.

A. Richter 16.5.2014 4:10

Re: Ježišmarja, udělejte jí někdo dítě

Pane Pokorný,

čím to je, že za pravdu se KAŽDÝ stydí.

Že Vy jste jenom antisemita. Ale i ti arabové jsou semité. A pěkní hýzli, není liž pravda.

Tak Čest práci, pane Pokorný!

.... *8-(

M. Krátký 16.5.2014 4:32

Re: Ježišmarja, udělejte jí někdo dítě

A k uvedenému máte jakou připomínku, pane Pokorný. Nebo umíte jen plivat jedovatou slinu ? Dobré ráno ostatním

P. Boublíková 16.5.2014 5:01

Re: Ježišmarja, udělejte jí někdo dítě

Mně se článek líbí. Židé jsou jediný národ, který v té oblasti přežil od starověku, a podle mého názoru mají právo mít tam svůj stát.

No a co se týče slečny Lukešové, tak zájem o Izrael a vše židovské je její koníček a i kdyby měla dítě, tak se tohoto koníčku určitě nevzdá (nebo jen dočasně) :-)

S. Landa 16.5.2014 11:51

Re: Ježišmarja, udělejte jí někdo dítě

Vskutku jsou Židé jediní, kdo v té oblasti přežil od starověku?

P. Boublíková 16.5.2014 12:32

Re: Ježišmarja, udělejte jí někdo dítě

Nevybavuji si žádný jiný blízkovýchodní národ, který kontinuálně existuje od starověku, kromě Židů. Ale pokud si na nějaký vzpomenete, nebudu mít námitek :-)

S. Landa 16.5.2014 16:22

Re: Ježišmarja, udělejte jí někdo dítě

Co třeba Aramejci?

S. Netzer 16.5.2014 20:59

Re: Ježišmarja, udělejte jí někdo dítě

Po Aramejcích zbyla jen jejich řeč, díky tomu, že je liturgickou řečí některých výchdních církví.

S. Landa 16.5.2014 21:20

Re: Ježišmarja, udělejte jí někdo dítě

Jste si jistá? Totiž, když jsem žil v Sýrii, tak jsem navštívil pár vesnic, ve kterých žili lidé, jež se prohlašovali za Aramejce. Nakonec i Arabové o nich mluvili jako o Aramejcích...

S. Netzer 16.5.2014 21:55

Re: Ježišmarja, udělejte jí někdo dítě

Ti lidé mluví aramejsky.

http://www.travelfocus.cz/syrska-maloula-brana-mezi-skalami/

I. Lyčka 16.5.2014 7:34

Re: Ježišmarja, udělejte jí někdo dítě

No, kdyby se jí mělo narodit něco podobného jako jste vy, tak ať děvče raději zůstane navždy bezdětné.

S. Netzer 16.5.2014 8:48

Re: Ježišmarja, udělejte jí někdo dítě

:-)))

R. Brzák 16.5.2014 9:25

Re: Ježišmarja, udělejte jí někdo dítě

Pane Pokorný, zdvihám nad Vámi znepokojeně obočí - každý soudíme podle sebe a svých vlastních (byť nepřiznaných) tužeb - Vám pomohlo, když jste dítě zplodil?

J. Ondera 16.5.2014 9:39

Re: Ježišmarja, udělejte jí někdo dítě

Vůl je hodně slabé označení pro někoho takového, jako jste vy.