11.5.2024 | Svátek má Svatava


Diskuse k článku

SVĚT: Bloomberg je Servít

No a Servít je vůl. Jak ví každý z naší generace. Heslo, že "Servít je vůl", bylo za našeho mládí napsáno na všech záchodcích světa, kam se našinec dostal. Byla to doba plná optimismu a nadějí, přestože u nás vládl tuhý komunismus.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Gramblička 3.7.2013 6:50

Re: Dobry napad, , pro mne trochu pozde,

asi jo, takovej "kuťafas" nemá chybu :-)

P. Joch 3.7.2013 9:29

Re: Dobry napad, , pro mne trochu pozde,

Manželka umí maďarsky a zná asi minutové souvětí, které je tak sprosté, že mi ho už deset let nechce říct :(

Jinak kutya je pes, kutyafas je psí..pohlaví, ló je kůň a lófas je konský..pohlaví.

J. Prikner 3.7.2013 0:27

To je dobrý

Plně souhlasím -ostatně jako vždy- s Vlkem starším.

H. Lukešová 3.7.2013 0:16

Souhlasím s článkem. Novodobý euromarxismus je cestou do pekel.

Feťáků je v naši zemi málo, kuřáků a alkoholiků není více, než-li jinde ve světě a i mě se nacifeminismus štítí. Já nepotřebuji ke svému štěstí nějaký diktát z EU. Nacifeministky z EU by se místo rýpání do evropských a amerických mužů měla zaměřit na chuděry týrané ženy v muslimských státech a v Indii. V Pákistánu je tisíce žen ročně poléváno strašlivou kyselinou. Kde jsou ctihodné dámy, aby protestovaly? V Česku není jistě vše dokonalé, ale útoky proti ČR jsou nevhodné. Jednou jsme Češi, tak bychom neměli kálet do vlastního hnízdo. Zmíněná oikofobie je hnusná vlastnost.

R. Gramblička 3.7.2013 6:52

Re: Souhlasím s článkem. Novodobý euromarxismus je cestou do pekel.

No, já myslím, že kuřáků je mezi dnešní mládeží až moc. Třeba najít si hezkou holku, která nehulí je docela problém

P. Joch 3.7.2013 9:32

Re: Souhlasím s článkem. Novodobý euromarxismus je cestou do pekel.

No zas to má svoje výhody, mladým holám prý nedělá problém ani tzv. čertovo kolo, což by dorostenky za našich časů nikdy neudělali :)

Ale jinak souhlas, myslím, že nejvíc nekuřáků je mezi lidma středního věku. V poslední době se kouření vrátilo jako móda.

V. Kolman 3.7.2013 10:02

Re: Souhlasím s článkem. Novodobý euromarxismus je cestou do pekel.

Když už jsme u toho kouření (cigaret-pochopitelně), dovolím si malé připodotknutí.

       Většina kouřících děvčat si neuvědomuje následující fakt: Nekuřačka většinou milence kuřáka akceptuje. Nekuřák kuřačku ale téměř ve 100% nechce! Proč tomu tak je, to nechávám bez komentáře.

       Dle mého skromného odhadu v Čechách kouří cca polovina děvčat. Z toho plyne, že tuto kouřící polovinu si jen málokterý nekuřák vybere za milenku-partnerku. Dýmajcícím děvčatům zbývá k výběru partnera už jenom ona druhá polovina mužů-kuřáků.  Kuřáků, jimž kuřačka (většinou) nevadí.

       Tudíž -  výběr vhodných partnerů se pro kuřačky logicky rázem snižuje na polovinu. Uvědomují si tento prostý fakt dýmající kuřačky?