20.3.2023 | Svátek má Světlana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Hejda 14.5.2010 7:02

Prekrucovani skutecnosti

Vždycky se snažím něčí důvěryhodnost posoudit podle něčeho, co buďto vím, nebo dokážu snadno ověřit. Totéž jsem udělal s tímto článkem pana Kremlíka, a věřit mu nebudu - autor zásadním způsobem překrucuje realitu:

Pan Obama v roce 96 protikandidáty samozřejmně měl. "Vyřazování protikandidátů" se týká stranických primárek, kterými Obama prošel. A nehledal bych za tím žádné spiknutí, je pravděpodobné, že ostatní potenciální demokratičtí kandidáti pravidla skutečně porušili. V samotných volbách získal Obama 82% hlasů (republikánský kandidát 5%), takže voliči demokratů zjevně neměli pocit, že by byli primárkami podvedeni.

Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Illinois_Senate_career_of_Barack_Obama (Stejný, jaký uvádí autor článku u svého tvrzení o tom, že Obama ve volbách neměl protikandidáty, protože zařídil, aby volební komise ostatní vyřadila - to jste pane Kremlíku očekával, že si takto odvážné obvinění nikdo nezkusí ověřit?)

J. Schwarz 14.5.2010 9:33

Re: Prekrucovani skutecnosti

To ovšem nic nemění na skutečnosti, že celý "boj s počasím" je podvod tisíciletí a grandiózní kšeft pro alarmisty. Běžte všichni do pr...

V. Kremlik 14.5.2010 10:24

Re: Prekrucovani skutecnosti

a) Diky za upozorneni. Ano, Barack Obama se takto zbavil kolegu proti-kandidatu z vlastni strany. Coz je samozejme neco uplne jineho a je to naprosto ciste jako lilium...

b) Tvrzeni, ze Obi byl v JF a ze JF zakladala CCX si prosim take overte. Zjistite, ze to obe organizace samy uvadeji na svych webovych strankach.

V. Kain 14.5.2010 12:32

Re: Prekrucovani skutecnosti

Oni se už američané probudili a vidí koho si zvolili.Pan Obama si doslouží svůj mandát a končí.Na druhé zvolení nemá šanci.

P. Adler 14.5.2010 22:51

Re: Prekrucovani skutecnosti

prosim vas, pane hejdo, udelejte si domaci cviceni ...

O. Vomáčka 21.5.2010 6:27

Re: Prekrucovani skutecnosti

Pan Kremlik bz bzl schopn7 i tvrdit, 6e smrt babi4kz barraka obamz nebzla nahoda.