28.3.2020 | Svátek má SoňaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ŠVÉDSKO: „Humanitární“ fašismus (1)Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 104, poslední: 31.1. 2019 21:49, přehled diskusí

Katastrofa:
Autor: Senil Datum: 31.1.2019 15:35

Švédsko je asi nejvíce korektní země na světě a tamní elita stojí otevřeně na straně migrantů a různých jiných asociálů.

https://www.epshark.cz/clanek/1584/svedska-statni-televize-odmita-pomoci-policii-identifikovat-migranty-kteri-okradaji-duchodce

Re: Katastrofa:
Autor: R. Chodovsky Datum: 31.1.2019 16:12

Asi budete můj názor považovat za dosti kontroverzní, ale televize není od toho, aby kohokoliv pomáhala identifikovat a k pomoci policii už vůbec ne. A kdyby měla policie důvěru občanů a pracovala jak má, identifikace zločinců by proběhla velmi rychle.

Tak to já s vámi nesouhlasím,:
Autor: J. Kanioková Datum: 31.1.2019 17:09

u nás běží pořad, v němž se mluví o nějakých akcích i ukazují k tomu fotky či videa. Lidi mají možnost policii pomoct tím, že když někoho poznají, můžou to policii nahlásit. A je to dobře ! A je to na pomoc těm, kteří jsou těmi křiváky zlodějskými postiženi. Nebo když jde o ublížení komusi.

Nemáte pravdu - "A kdyby měla policie důvěru občanů a pracovala jak má, identifikace zločinců by proběhla velmi rychle." !

Spousta špatných akcí nemá svědky a policie má jen záběry z bezpečnostních kamer.

Re: Tak to já s vámi nesouhlasím,:
Autor: R. Chodovsky Datum: 31.1.2019 17:23

To, že spolu nesouhlasíme v každé, řekněme maličkosti, pouze dokazuje, že jsme přemýšlivý lidé.

A já ještě přidám... kamery na ulicích jsou pěkné svinstvo.

Co takový rada Vacátko a objasněnost špatných akcí, které nemají svědka?

Já na ten pořad narážím jen občas,:
Autor: J. Kanioková Datum: 31.1.2019 17:32

a většinou tam jde o vykradené zlatnictví nebo cosi podobného, třeba v supermarketech, kde mají uvnitř bezpečnostní kamery.

A to je dobře, že mají kamery. Jak by se mohli bránit proti zlodějským zrůdám ? Stane-li se mi cosi špatného, budu ráda, když cokoliv pomůže při identifikaci pachatele.

"kamery na ulicích jsou pěkné svinstvo." .. proč ? Třeba může být bouračka a je dobře, když se dá zjistit, co a jak.

Re: Já na ten pořad narážím jen občas,:
Autor: R. Chodovsky Datum: 31.1.2019 18:00

Rozjíždí se zajímavé téma pro zajímavou debatu... škoda, že nám přivezli uhlí (v mém případě je to tedy odchod do sauny)... ale Vy tu často býváte i do pozdějších hodin....

Velmi rád Vám pak sdělím své názory na kamery v ulicích, jejich vliv na bezpečnost, na práci policie ..a vliv důvěry občanů na tuto práci a opačně, vliv práce policie na důvěru občanů ....

Začnu tím, že kamery ve zlatnictví (spíše na pumpě) jsou nějakým znakem a hlavně následkem.. a v podstatě mi nevadí. Raději ale chodím nakupovat do zlatnictví, kde mne kamery nesledují.

Re: Tak to já s vámi nesouhlasím,:
Autor: M. Prokop Datum: 31.1.2019 17:51

Obávám se, že na tu 3i bandu by rada Vacátko už nestačil. A ve Švédsku zvlášť.

Re: Katastrofa:
Autor: M. Prokop Datum: 31.1.2019 17:48

Nemá to za úkol.

Pokud by se zloději udělala rozhovor pod podmínkou neprozrazení indentity, budiž.

Ale pomoci policii v případě evidentní lumpárny by mohla.

Re: Katastrofa:
Autor: J. Jurax Datum: 31.1.2019 21:49

Pusťte si na ČT pořad Na stopě - nejbližší bude 4. února v 23:35 - a pak mudrujte ...

Re: Katastrofa:
Autor: M. Prokop Datum: 31.1.2019 17:50

Jo a taky bych to odmítnutí chápal, kdyby šlo třeba o vypátrání důchodce, který si postěžoval, že kvůli 3i už ani nemůže vystrčit nos na ulici, to je taky trestné a někdo ho naprášil.

Dobře popsáno!:
Autor: K. Zelenohorská Datum: 31.1.2019 15:15

Jakkoliv popis situace ve Švédsku zní šíleně, můj pocit je, že skutečnost je ještě výrazně horší. Zdravím pane Plevo ze Stockholmu.

Re: Dobře popsáno!:
Autor: J. Pleva Datum: 31.1.2019 20:18

Zdravím zpátky, paní Zelenohorská! Souhlasím, že skutečnost je nepředstavitelně horší, aspoň v některých geografických lokalitách, a potom hlavně ve vládě a na úřadech. Např. nezávidím těm, kdo bydlí v blízkosti mešit a migračních center, jako v Alvesta kde povolila komuna stavbu velké mešity, a mohou se těšit na vyřvávání muezina, prpotože i to jim ti volové povolí. Salámová metoda. Už nejsem schopný skutečnost popsat tak, aby to odpovídalo tomu zoufalství, stupiditě, šílenosti, darebáctví jak se většina našich peněz strká darebákům atd, prostě už chybí slova, a ta nejsilnější nechce ani NP tisknout, při vší svobodomyslnosti. Přeji vše dobré!

Tohle šílenství není jen ve Švédsku:
Autor: M. Krátký Datum: 31.1.2019 14:21

takhle blbne skoro celá Evropa i USA, Canada atd - asi už dlouho nebyla válka a lidi blbnou z nadbytku - nás západoasijatů je ale dost poučených ( V 4 + podobně pár postižených zemí ) a tak se bráníme i za cenu, že nás Západ považuje za póvl a ani naši bankéři a "politici" pro nás nehnou prstem aby bouchli pěstí do stolu a EUR u nás bylo za 15,-CZK. Jak už dávno před 100 lety říkával Josef Švejk - bude válka - vic vám neřeknu !!!

Re: Tohle šílenství není jen ve Švédsku:
Autor: M. Prokop Datum: 31.1.2019 15:03

Co se týče € za 15, na to nestačí bankéři a politici, to určuje nabídka a poptávka (když ČNB zrovna neblbne, ale i když blbne, nelze kurz zvexlit tak zásadně). Proto byl nesmysl Komárkova "koruna jako marka".

Re: Tohle šílenství není jen ve Švédsku:
Autor: R. Chodovsky Datum: 31.1.2019 16:26

Pozor pane Prokope. Zvexlit jde. Máte-li dostatek prostředků, dostatek odvahy, trochu znalostí a v pravou chvíli "zařídíte" inflační nabídku, respektive inflační poptávku (záleží na tom, čeho chcete dosáhnout), pak se to velmi, velmi, velmi pravděpodobně povede.

Re: Tohle šílenství není jen ve Švédsku:
Autor: R. Chodovsky Datum: 31.1.2019 16:28

Udržet se to nedá. Vydělat se na tom dá.

Re: Tohle šílenství není jen ve Švédsku:
Autor: M. Prokop Datum: 31.1.2019 17:52

Tak. Panu Krátkému jsem porozuměl tak, že má na mysli dlouhodobý kurz.

Pořád mi nejde do hlavy:
Autor: J. Vintr Datum: 31.1.2019 12:56

co ty politiky a ostatní dobrosery k tomuto jednání vede. Všichni snad mají nějaké povědomí, jak to vypadá v zemích, odkud ti imigranti přicházejí a určitě by nikdo z nich v takových zemích žít nechtěl. Tak proč se tak snaží, aby to takhle vypadalo u nich doma.

Chtějí si nahrabat, ať už na provizích od:
Autor: F. Houžňák Datum: 31.1.2019 14:23

různých Arabů nebo na "podpoře NGO" nebo jinými způsoby, a až to rozjebou tak, že budou ohroženy i jejich hlídané enklávy, odjedou se svymi kufříky diamantů k třídnímu nepříteli do Ameriky. To je jednoduché. A řada z nich není tady "doma".

Re: Pořád mi nejde do hlavy:
Autor: J. Pleva Datum: 31.1.2019 20:38

Pane Vintře, díváte se na ten hlavolam "proč to dělají" jako normální člověk. To nesmíte. V blázinci se taky většinou neví, proč se ten který blázen zbláznil. Je to pojednání na velkou knihu, ale zatím se mi jeví jako hlavní motivy:

- Nomenklatura se před světem vytahuje svou dobrotou, za peníze druhých. Doufají, že za tu fasádu není vidět.

- Socialisti-Fašisti si tahají do země voličský dobytek, zde rozuměj muslimy, s nimiž je spojuje fašistický přístup. Moc je pro ně nejdůležitější. Co bude za pár let je nezajímá, ani to jak oblažují národ darebáky. Tak daleko nemyslí.

- Pokračuje to stále proto, že tento kolektiv ideologicky spřažených partají a bratrstev nemůže couvnout od svých vyhraněných pozic, zamalovali se do rohu. Jejich mocenská síť by se roztrhala. Musí pokračovat do konečného zhroucení systému.

Atd...

Re: Pořád mi nejde do hlavy:
Autor: P. Grigar Datum: 31.1.2019 21:10

.. na světě je moc lidí, takhle by to dál nešlo, s tím se musí něco udělat.

:
Autor: J. Fridrich Datum: 31.1.2019 11:53

Ti jejich sileni levicovi.experimentatori vedou Svedsko-jeste nedavno skvelou zemi k rozvratu a zkaze...

Autor má smutnou pravdu:
Autor: J. Kanioková Datum: 31.1.2019 11:51

Ministr pro migraci Morgan Johansson systematicky zadržuje informace o migraci - https://ledarsidorna.se/2019/01/migrationsminister-morgan-johansson-undanhaller-systematiskt-information-om-migrationen/

Sociální rozpočet ve Stockholmu: téměř celý nárůst jde na nově příchozí a bez doprovodu - https://samnytt.se/sociala-budgeten-i-stockholm-nastan-hela-okningen-gar-till-nyanlanda-och-ensamkommande/

Atraktivní byty v Östermalmu ve vnitřním městě Stockholmu jsou upřednosňovány pro nově příchozí migranty - https://samnytt.se/nyanlanda-migranter-far-fortur-till-attraktiva-lagenheter-pa-ostermalm-i-stockholms-innerstad/

Návrat džihádistů - Švédsko nejhorší k řešení této hrozby v Evropě- https://ledarsidorna.se/2019/01/atervandande-jihadister-sverige-samst-i-europa-att-tackla-hotet/

Švédsko je tragická země z pohledu nacionalismu. Žádná z parlamentních stran nechce EU opustit.-https://twitter.com/feymark/status/1090893947185041408

Re: Autor má smutnou pravdu:
Autor: J. Kanioková Datum: 31.1.2019 12:41

Více policistů začíná říkat, kdy politici lžou o zločinech - http://katerinamagasin.se/fler-poliser-borjar-saga-ifran-nar-politiker-ljuger-om-brottsligheten/?fbclid=IwAR2c4bzceU3I5Uf6jLT8PB8zIAqZ4XZG3QgtjusYhbdAj9-ZNpWMtNSCqRc

Peter Springare, policie- https://www.facebook.com/peter.springare

SaveMySweden - https://www.facebook.com/SaveMySweden/

Julia Caesar - https://twitter.com/JuliaCaesar08

Ingrid Carlqvist - https://twitter.com/ingridcarlqvist...........PeterSweden-Švédsko. - 2. nejvyšší počet hlášených znásilnění na světě. - Zaznamenejte počet smrtelných střelby v loňském roce. - 40 000 děvčat genitálně zmrzačených. - Bombardovací krize, 6 výbuchů za pouhých 48 hodin minulý týden. Přesto Švédsko říká, že Brexit je problém ... Možná nejdřív opravit vlastní problémy?-https://twitter.com/PeterSweden7/status/1090633752211009536

Je to pár týdnů,:
Autor: P. Lenc Datum: 31.1.2019 10:57

co jsem si dovolil napsat, že ve Švédsku a Norsku vládnou fašistické režimy.Kdo mé příspěvky čte, tak si možná vzpomene.A dnes mohu napsat že česká sociální demokracie s ANO a komunisty má k tomu také našlápnuto.Především socialisté se snahou naprostého ovládnutí školství, snahou o cenzurování "nevhodných" příspěvků a naprostému podrobení se neomarxistickým direktivám EU se k této metě vrcholného socialismu blíží opravdu rychle.Jsou jako komunisté, podejte jim prst a utrhnou vám ruku.

Ano, bohužel:
Autor: J. Kanioková Datum: 31.1.2019 12:51

Re: Je to pár týdnů,:
Autor: R. Langer Datum: 31.1.2019 15:09

Ano, máte pravdu, korporátní fašismus bují velkou silou. A proč, to je poměrně zřejmé. ;-)

Svatozář za všechny prachy:
Autor: F. Navr8til Datum: 31.1.2019 10:18

Hra na humanitu za peníze občanů je vrcholem pokrytectví.

Ano, v neprospěch vlastních občanů..:
Autor: J. Kanioková Datum: 31.1.2019 17:40

Čím hůře pro Švédy, tím lépe pro nás::
Autor: P. Zinga Datum: 31.1.2019 9:35

i náš volič potřebuje "příklady" a Švédsko-spolu s Německem- jsou příkladem par excelenc, jak něco nedělat. V západní Evropě se píše o "švédizaci" v případě totálně katastrofální imigrantské politiky.

Takže Švédové, jen houšť!

A navíc vykradli naši galerii...