Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

LD

Co je platné, že Obama svižně vybíhal schody, když to jinak byl proradný agent islámu ! !

KA

K48r60e59i61d29l 31A24.

4. 7. 2024 16:27

V západních médiích se od nočních hodin šíří zpráva, že podle nového průzkumu by Trumpa dokázala porazit Michelle Obamová a spekuluje se o tom, že nahradí Bidena.

U nás to jako první zveřejnil dezinformační Aeronet předevčírem, ale píšou o tom nyní i anglickojazyčná seriózní média, v českých zatím nic.

PD

Tak to asi nejsou tištěné Lidovky české.

SPP

ještě nedávno naše veřejnoprávní vládní media nevěděla, do jakého tělesného otvoru se Bidenovi nacpat, a teď je najednou osvítil duch svatý a prý odstoupit, odstoupit...

JF

Amíci mající volit mezi dvěma starci - zdravotně degradovaným senilem a sociopatickým egomanem se plaví ke své Scylle a Charybdě - a zatím na obzoru není žádný Odysseus ... :-(

LP

někdo evidentně hodně chce, aby ten dement zůstal onou figurkou na vysokém postu. Zřejmě ten, koho nikdo nevolil, ale kdo reálně vládne v USA. A je to všude - u nás si socany doslova koupil zbohatlíček Barta, v ODS za nitky tahají Rittigové, Bakalové , Janouškové a spol, dozimetristy si pase nesvéprávný podnikatel Redl, spolukriminálník Krejčíře............Nějak nám ta demokracie zvlčila - tak nějak se "kapitalizovala".

PH

P73e28t81r 62H47a90n

4. 7. 2024 15:14

Zaplaťpánbůh za ANO, to má aspoň regulérního majitele, zapsaného hned v několika rejstřících. ;-D

PH

P88e50t44r 13H29á26k

4. 7. 2024 9:55

Pak je zřejmé, že americký prezident NENÍ nejmocnějším mužem na světě. Že je to jen divadlo.

Nevěřím tomu, že by si to pan autor neuvědomoval. O Bidenových poradcích nemluvě.

PH

P77e45t84r 93H82a94n

4. 7. 2024 15:15

Možná je aspoň nejnemocnější... ;-)

VK

V45. 19K82u19h71a98j

4. 7. 2024 9:46

Co jsou "odzdrojené síly"? Biden už zdroj sil nemá, to je pravda, ale název zdá se mi poněkud krkolomný i na Kosorina. Nebo je to překlep a mělo být "odzbrojených"? To by mi přišlo vtipnější.

PH

K čemu tak vzdálené přirovnání? Ono stačí si vzpomenout, že když na podzim 2021 byly parlamentní volby u nás, tak se tenkrát náš prezident Zeman zdravotně zhroutil a odvezli ho špitálu, kde ho pak křísili asi 2 měsíce. Už toho na něj v tom věku, po těch dekádách v české politice bylo moc.

Tenkrát se i politicky diskutovalo že by měl být z funkce odejit, ale protože se naštěstí zmátořil tak, že dokázal jmenovat Fialovu vládu, tak ho nechali v té funkci prezidenta doklepat ten rok a něco do konce...;-D

Také nezapomínat, jak Havel své 2. volební období promarodil, prorehabilitoval a promarnil sepisováním nestravitelného Odcházení...;-D

MP

"To první je správně, i v případě fyzicky zdatných prezidentů."

ano, Ronnie Reagan zahral roli prezidenta USA na jednicku

MV

Je sice pravda, že Biden by měl úřad prezidenta opustit. Rusku ale volné ruce k řádění nenechá což se o kandidátovi Reps opravdu říci nedá.

FP

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz