Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

VN

Jo, a teď jsem si vzpomněl. Pane Zieglere, že neumějí vyrobit ani budíka, jste tam neměl.

To je ale vlastně licence pána domu.:-)

JM

Též v tom vidím předsudečnou nenávist,ale k Rusku se může,za jidášský groš něco naškrábat,poplácání po ramenou,případně před nastoupenou jednotkou s fanglí,že mi to furt připomíná dobu zla?:-P

PD

Doba zla je dost přesný název poměrů v Rusku - odtamtud také to zlo často přichází.

VN

Tak ministr dopravy Kupka (mj. mi osobně jaksi nejsympatičtější člen této podivné vlády) otevírá nádraží s tím, že jeho plná rekonstrukce je dokončena. 5 dní nato dojde k tragické srážce. Postupně se dovídáme, že moderní zabezpečovací systém ETCS se teprve dodělá. Pak se proflákne, že ale předchozí starý systém už byl tedy předtím v rámci rekonstrukce demontován. Pak je v TV zase zdůvodnění, že na vině byla špatná konstrukce spacího vagonu...

Jasně, na červenou se nejezdí. Neznám vyšetřování, ale cosi jako motoristovi mi říká, jak nebezpečné jsou změny dlouhodobě zažité organizace dopravy (přednosti, v tomto případě třeba kolejiště apod.).

Ale hyena Ziegler se stará o poruchu brzdy tramvaje někde daleko v Rusku. Vše se hodí, i pofňukat, jak je mu to líto.

PD

Ano, příčin nehody v Pardubicích je více, než jen ta hlavní, asi přehlédnuté návěstidlo Stůj!

Pan Ziegler se zajímá o Rusko, tak o něm píše. Vy zase můžete napsat o Pardubicích.

VK

V29. 66K21u54h32a54j

11. 6. 2024 9:05

V roce 1986 vybuchl raketoplán Challenger. V televizi to prezentovali tak, že Amerika je špatná a ještě špatnější a bude se to zhoršovat, ale těch astronautů že nám je samozřejmě líto.

Prostě i tuhle tragédii dokázal bolševik zneužít jako propagandu pro sebe. Jste stejný, Zieglere, ať už si tenhle svůj protiruský aktivismus odůvodňujete, jak chcete.

VK

V82. 91K52u89h45a95j

11. 6. 2024 9:01

Proboha, Zieglere, vy už se z té předsudečné nenávisti běžte léčit, opravdu nazrál čas!;-(

JP

I já chtěl začít příspěvek slovem proboha. Jenže chtěl jsem se jen zeptat, co je to za vykastrovaného býka.

JR

Jak vznikl článek o splašené tramvaji.

Někde v Rusku se splašila tramvaj. Ha, řekl si pan Ziegler, nyní to těm Rusákům nandám. A mele a mele o těch hrůzách , které se v Rusku na kolejích dějí. Pak si uvědomil, že i u nás se plaší tramvaje a vlaky a přidal vysvětlení.

Někteří srovnávají kemerovskou tragédii (1 zem.) s nedávnou srážkou vlaků v Pardubicích(4 zem.). Ale to je špatně.

Mimo pana Zieglera, nikdo nic nesrovnává. Většina ani neví, kde město leží, ale pro všechny platí: nesrovnávejte, nesrovnávejte, nesrovnávejte!

FN

Pět dnů před děsivou nehodou s mrtvými a raněnými slavnostně otevřeli ministr dopravy Kupka a premiér Fiala rekonstruované nádraží v Pardubicích. Byla to součást předvolební kampaně a tudíž slavnostní otevření muselo proběhnout v termínu, kdy ještě nebylo instalováno moderní zabezpečovací zařízení. Kdyby tak učinil Babiš, byl by pětikolovými politiky a médii označen za vraha. Ale v zájmu předvolební kampaně padlo o tomto velkém průšvihu pár decentních slov a zavládlo velké mlčení. Také pan Ziegler drží v tomto směru bobříka mlčení, stejně jako o dozimetrickém vysávání pražského dopravního podniku. Abych panu Zieglerovi dodal další munici k jeho myšlenkovým výtokům uvádím, že v roce 2018 došlo v sibiřském hornickém Kemerovu k požáru obchodního střediska Zimňaja višňa, při kterém uhořelo 64 osob. Námět k zásadní úvaze o špatném stavu hasicího zařízení v sibiřských obchodních domech.

DL

Pane Zieglere, plně chápu vasi starost. Musíte holt přestat používat v Rusku veřejnou dopravu, když je to tak. Jeďte při Vašich průzkumech raději autem, nebo na kole.

JN

Ano, válka bezpochyby Rusku ekonomicky škodí, na infrastrukturu přirozeně nejsou peníze. Ale co mohou dělat? Porážku díky bohu nemají v povaze. Mnohé se ve válce naučí, v řadě věcí se dostávají na světovou špičku, jejich prestiž ve světě rychle roste, hegemonistické plány Západu jsou odsouzeny k porážce. Změní svět k lepšímu, všechna čest.

JJ

J96u25r69a 10J97u24r67a50x

11. 6. 2024 14:00

To píšete střízliv a prost vlivu omamných drog?

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz