28.9.2022 | Den české státnosti


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Snaží se o světovou revoluci

Nemyslím, že by přeháněl. Odpor domácího obyvatelstva k Bruselem řízené muslimské imigraci do Evropy je podle opakovaných průzkumů více než sedmdesátiprocentní a tento stav trvá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kovaříček 3.10.2018 7:59

Re: Krutá Šojdrováa by přece nabídnout

Při troše dobré vůle se ten autobus může otočit a jet několikrát. Čeští humanisté to jistě uvítají. V řízení autobusu by se mohl střídat bohulibý páter Halík s papežem, jistě by za to dostali Nobelovu cenu míru.

K. Nový 3.10.2018 0:16

Nejsou to "sirotci", nejsou do "děti" a mohou jít domů

1) Šojdrová už nemluví o "sirotcích", ale pouze o "nedoprovázených dětech". Takže nejspíše brzo objeví, že jim zbylo spousta příbuzných, které budeme muset též přijmou v rámci slučování rodin a živit je.

2) A také to nejsou děti - migranti často nemluví pravdu o svém věku, takže "chlapci ve věku od 12 do 17 let" budou ve skutečnosti muži od 20 let výše. A pokud si myslíte, že je zkontrolují naši doktoři před převozem, tak na to zapomeňte - neZiskovky budou řvát, že by to bylo to proti lidským právům a důstojnosti migrantů či dokonce proti jejich zdraví (jako když je dováželi do Anglie). A možná se ozve i námitka, že je to rasistické.

3) A mohou se vrátit domů - z Libanonu se do Sýrie už vracejí.

Přece byste ty chudáky dvacetileté chlapce (alespoň dočasně) neoddělili od jejich rodin v Sýrii a nestrčili je do školních lavic s našimi 12-letým dětmi (zejména dívkami).

Nedovážet!

D. Bystriansky 3.10.2018 2:21

Re: Nejsou to "sirotci", nejsou do "děti" a mohou jít domů

Je to přesně tak, ale vydržte, až se vzbudí pátá kolona, to bude vřískot a slzičky.

A ta Šojdrová může dělat v Syrii těm mladíkům - au pair a přiučí se jejich kultuře.

L. Písařík 3.10.2018 4:54

Re: Nejsou to "sirotci", nejsou do "děti" a mohou jít domů

Pan premiér utáhne kohoutky neziskovkám a ušetřené peníze použije, aby migranty a sirotky přilákaly tam kde jim bude líp - domů. A když to tak udělají všichni v EU bude dobře jim i nám.

J. Fridrich 3.10.2018 6:45

Re: Nejsou to "sirotci", nejsou do "děti" a mohou jít domů

Zopakuji definici sirotka - je to mlady tmavsi muz ve veku 16 - 30 roku, ma znackove rifle, smartfoun, je nadrzeny na Evropanky, nic neumi a ani nechce umet, rad by nas Evropany naucil bud po dobrem, nebo po zlem milovat Alaha a Mohameda, chce hezky byt nebo dum, slusne auto a poradne davky EUR od zeme kde bude za toho SIROTKA.... Tak to je ten sirotek nasi pani Sojdrove a dalších pomatenců, kteří neznají historii-vývoj světa, tedy jak se po staletí muslimští arabové tlačili do Evropy s touhou ji dobýt a opanovat. Na cca 500 let se jim to povedlo s částí Španělska, ale byly v rámci rekonquity z Pyrenejského poloostrova vytlačeni tam, kam patří. Také naši předci je pomáhali zadržet před 334 léty pod Vídní - a nyní je s jejich barbarstvím zveme k naší likvidaci a do jejich područí ??