16.10.2019 | Svátek má HavelDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ROZHOVOR: Šílená genderová ideologieŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 17, poslední: 15.11.2018 4:09, přehled diskusí

Prevence je zneuzivany termin. :
Autor: J. Chodur Datum: 15.11.2018 4:09

Prevence je oblibeny termin pro nastoleni fasistickych zakonu, omezovani svobody. Zbabelci si samozrejme svobodu nezaslouzi, tudiz voli prevenci a zaslouzi si co dostanou. Nerikam ze nedelame preventivni opatreni, ovsem lide by si meli byt plne vedomi, jake nebezpeci hrozi. Ti co voli bezpeci pred svobodou ztrati oboji.

Od roku 2012:
Autor: J. Vintr Datum: 14.11.2018 20:24

se na amerických školách všech stupňů tluče dětem do hlavy, že neexistuje pohlaví, dané při narození, ale že si člověk může libovolně volit jeden z více jak padesáti "genderů". Tuhle zhovadilost zavedla Obamova administrativa.

Istanbulskou úmluvu nebrat!:
Autor: K. Nový Datum: 14.11.2018 18:24

Př: "Smluvní strany poskytnou přiměřené finanční a lidské zdroje pro účely zajištění náležitého provádění uceleného přístupu, opatření a programů pro předcházení a potírání všech forem násilí spadajících do působnosti této úmluvy, včetně těch, které vykonají ***nevládní organizace*** a občanská společnost." - budeme povinně platit porno Jardu.

Nebo "Smluvní strany přijmou nezbytná legislativní nebo jiná opatření, která zajistí, aby oběti mohly dosáhnout přerušení řízení o vyhoštění vedeného v souvislosti s povolením k pobytu závisejícím na povolení k pobytu manžela nebo partnera, jak je uznává vnitrostátní právo, aby oběti mohly požádat o samostatné povolení k pobytu." - nesmíme vrátit žádnou migrantku, která prohlásí, že je oběť, i kdyby tu spáchala nějaký úmyslný trestný čin.

Nebo "Smluvní strany přijmou legislativní nebo jiná opatření nezbytná k tomu, aby výkon práva na styk s dítětem nebo na svěření do péče neohrozil práva a bezpečnost oběti či dítěte." - řekněte při rozvodu sbohem svým dětem.

Nebo "Smluvní strany učiní tam, kde je to vhodné, nezbytné kroky k využívání výukového materiálu o otázkách jako je rovnost mezi ženami a muži, ***genderové role bez stereotypů***, vzájemná úcta, nenásilné řešení konfliktů v mezilidských vztazích, genderově podmíněné násilí na ženách a právo na osobní integritu, který by byl přizpůsoben měnící se úrovni vnímání žáků a ***zahrnut do formálních školních osnov na všech úrovních vzdělávacího systému.***" - propaganda už na základních školách.

Nebrat! Naše stávající zákony jsou pro ochranu žen dostatečné.

Procenta:
Autor: J. Sinnreich Datum: 14.11.2018 17:39

Ex ministryne Slechtova v Parlamentu uvadi: "je nas 5 az 10 % ". Mysli tim homo, lesby a trans..To je casty argument agresivni komunity LGBT. Jedna se o naprosty nesmysl a cilenou lez. Podle vsech statistickych dat se skutecny pocet techto jedincu ve spolecnosti pohybuje hluboko pod 1%. To jest tech, kteri jsou skutecne LGBT a nejenom si to mysli a z politickych duvodu to deklaruji. Nebo snad budete verit tomu, ze kazdy desaty clovek ktereho znate je sexualne vysinuty?

Roku 1968 publikovala jedna žena článek, který se:
Autor: V. Petr Datum: 14.11.2018 10:40

jmenoval Osvobození od dětí! Tím vystihla, oč v celé věci primárně jde!

Manželství vzniklo primárně jako ochrana ženy z zejména dětí. Ta tolik vysmívaná formule "Co bůh spojil, člověk nerozlučuj" má význam, který je soustavně ZAMLČOVÁN! Kněz žehná páru PŘEDEM k plození dětí. Pár je spojen tím, že se mu narodí SPOLEČNÉ DĚTI! Toto spojení DĚTMI nemá být rozlučováno!!!

Přesně tak.:
Autor: A. Alda Datum: 14.11.2018 11:45

Manželství si kdysi dávno vymysleli předkové právě k ochraně vnoučat. Otcové dcer proto, aby se jim holky s nezaopatřenými dětmi nevracely domů. Otcové synů proto, aby jim partnerky synů neodváděly jejich dědice do svého domova. Smyslem manželství je prostě ochrana dětí, které ze sexuálního styku muže s ženou vznikají. Ze sexuálního styku muže s mužem mohou vzejít homorhoidy nebo nebo natržení svěrače, ale rozhodně ne děti. Ze sexuálního styku ženy s ženou mohou vzniknout leda tak bradavice na jazyku, ale rozhodně ne děti. Homosexuálové prostě manželství nepotřebují, protože nemohou mít spolu děti, které by bylo třeba chránit před důsledky toho, že se nepohodnou a rozejdou se.

Najdi blbost.:
Autor: M. Valenta Datum: 14.11.2018 10:13

Co obsahuje IÚ: Domácí násilí (fyzické, sexuální, psychické či ekonomické týrání); Nebezpečné pronásledování (stalking); Sexuální násilí, včetně znásilnění; Sexuální obtěžování; Vynucený sňatek; Mrzačení ženského genitálu; Vynucený potrat a vynucená sterilizace.

Rozdodování samozvaných neziskovek a jejich financování:
Autor: V. Petr Datum: 14.11.2018 10:34

z veřejných rozpočtů, např.!

Úplně pomatená výchova chlapců, která jim v dospělosti velmi ztíží zaujetí normální mužské role a mnohé přivede na psychiatrii!!! Toto existuje už DNES, když je vychovává pouze matka, jeden případ jsem znal (pokus o sebevraždu)!

Ano:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2018 11:22

DÍKY FEMINISMU DĚLÁME Z CHLAPŮ JEJICH PARODIE (i mamánky) - http://www.jitkamoody.com/diky-feminismu-delame-z-chlapu-jejich-parodie/

Re: Najdi blbost.:
Autor: M. Prokop Datum: 14.11.2018 10:51

No a tohle vše naše zákony zakazují.

Co ta ideologická část radikálního feminismu, té jste si nevšiml?

Re: Najdi blbost.:
Autor: M. Valenta Datum: 14.11.2018 13:31

Co máte na mysli, upravený ženský genitál?

Re: Najdi blbost.:
Autor: V. Povolný Datum: 14.11.2018 15:31

Povinnost signatáře přijmout opatření na potlačení tradic a zvyklostí (!) založených na nerovnosti mezi pohlavími ...

Tedy, už ten samotný nápad, potlačovat zvyklosti a traduce, je na pováženou. Těžko si umím představit dobré úmysly někoho, kdo tohle chce. Nemluvě o tom, že tahle definice je, jak už to v takovýchto případech bývá, nafukovací. Pod tím si lze představit cokoliv, co příslušné aktivisty napadne. A bude to podepsáno, takže povinnost. Neumím si představit, kam až bychom se dostali, kdybychom podepsali něco takového.

Genderová ideologie je nové náboženství feministek:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2018 10:01

a podobně pošahaných nesmyslných menšin. Je to zpochybnění přirozené rodiny, právo homosexuálů na adopci cizích dětí, neomezené právo na potrat. Podle tohoto "náboženství" je přirozená rodina umělou sociální konstrukcí !!! Je to prachsprostá rezignace na přirozenou různost mezi mužem a ženou, podraz na význam RODINY !

"řekla, že pro manželství pro všechny je podle průzkumu 52 procent dotázaných, což sice většina je" ..... NENÍ. Protože se to nikdy nenapíše přesně, negativní důsledky se před tou "většinou" tutlají.

Vymknuta z kloubů doba šílí...

"řekla, že pro manželství pro všechny je podle toho průzkumu 52 procent dotázaných, což sice většina je" ..... NENÍ.

Re: Genderová ideologie je nové náboženství feministek:
Autor: P. Lenc Datum: 14.11.2018 10:44

Ano, nakonec dnešní sociální inženýři se mají kde poučit.Metody socíálního inženýrství komunistů a nacistů byly perfektně rozpracovány a úspěšně praktikovány.Jediné k čemu ti dnešní zatím nepřistoupili jsou koncentráky a likvidace.

Chyba, místo posledního odstavce měl být :
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2018 11:17

odkaz... Pokroková výchova v amerických školách: Pohlaví už prý neexistuje! Lekce genderové ideologie od první třídy. - https://sux.cz/4035

Je to neomarxismus v praxi a má více podob, nejen tuhle.:
Autor: K. Janyška Datum: 14.11.2018 9:09

Vychází z nevědomosti lidstva o tom, jaká je nezměnitelná podstata lidského světa. On je spontánním řádem a řídí lidi, ne oni jeho. To však lidé nevědí... Dzp.

Pane autore, poslanče atd atd:
Autor: O. Prokop Datum: 14.11.2018 9:03

změňte si tu fotku zde na NP. Jak není důvěryhodná ta současná, tak vzniká nedůvěra k Vaším komentářům na NP. Nejde o dnešní článek.