10.8.2022 | Svátek má Vavřinec


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Miliardáři v USA stvořili totalitu

To je pakatel ve srovnání s miliardáři čínskými, kteří za rok coronavirové pandemie vydělali 1,6 bilionu. Vyšší zdanění bohatých má už dávno v programu ta levicovější část Demokratické strany, jako Bernie Sanders, a váhá už jen nad číslicí, kterou stanovit jako práh zvýšené daně u jednotlivců a u firem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Cícha 20.2.2021 19:07

Ono je to vlastně stále dokola a t.zv.stará vesta: slovo na počátku všeho tedy i všech zkázonosných ismů a stejně tak politické správnosti tedy konec svobody slova, názoru, shromažďování, je to neúprosná logika, vysvětlení té skluzavky ne do neznáma, ale do až příliš dobrého známa. K tomu kolaps jednoho přísloví, že lež má krátké nohy. Snad v lepších časech, dneska je má velice dlouhé.

L. Novák 14.2.2021 21:16

Hehe, dejte se dohromady s hlasatelem spikleneských nesmyslů Vintrem, budete si rozumět. :-P

J. Sinnreich 14.2.2021 15:06

Vse zacina uz v zakladnim skolstvi. Absolutni absence vedomosti o historii, geografii, lingvistice, ale i o exaktnich vedach, provazi americkeho skolaka uz po druhou az treti generaci. Proto ten zoufaly odpor Demokratu (Teachers Union) vuci vyberovym a soukromym skolam. Plus vedome prekrucovani dejin a nezakryvany brainwashing. Nyni se bude vyucovet ve skolach "Project 1619", podle ktereho je prosperita a demokracie Ameriky zalozena na praci cernych otroku! Nevedomemu stadu se lepe vladne.

A. Renjascu 14.2.2021 12:54

A zde ještě něco pro ty co zvládnou delší poslech. Je to sice od levičáka a představitele kavárny Fištejna, ale zřejmě si i on jakožto dlouholetý redaktor svobodné Evropy uvědomuje, že už končí veškerá legrace a je ohrožena svoboda. No, žel mnozí intelektuálové se probudí až když už je pozdě. Historie je v těchto případech krutou žalobkyní intelektuální pýchy.

https://m.youtube.com/watch?v=QsBFLKef7uw

https://m.youtube.com/watch?v=rst7RIs8vwU&t=614s

A. Renjascu 14.2.2021 10:20

Malý dodatek ke "spravedlivým a nezfalšovaným" volbám:

https://m.youtube.com/watch?v=fGTdLrc3fsk

J. Lukavsky 14.2.2021 9:48

"Youtube je už plný úžasných afrických vynálezů" nic proti knize Ruští a Sovětští vynálezci. To byla síla! všechno, všecičko bylo vynalezeno V Rusku a nejvíce v SSSR. J.L. end

M. Boháček 14.2.2021 7:56

A vyzerá to, že si pri vytváraní totality pomohli aj neexistujúcim vírusom. ???

Věřím, že Čína a globalisté zorganizovali tento podvod COVID (chřipku maskovanou jako nový virus), aby přinesli globální tyranii a celosvětový policejní stát totalitního dohledu a tato zápletka zahrnovala......

Mám doktorát z virologie a imunologie. Jsem vědecký pracovník v klinické laboratoři a testoval jsem 1.500 „předpokládaných“ pozitivních vzorků Covid 19 zde shromážděných v Jižní Kalifornii. Když jsme, můj laboratorní tým a já provedli testování pomocí Kochových postulátů a pozorování pod SEM (rastrovacím elektronovým mikroskopem), nenašli jsme žádný Covid v kterémkoli z 1.500 vzorků. Zjistili jsme, že všech 1.500 vzorků byly většinou chřipka A a některé chřipka B, ale ani jeden případ Covid, a nepoužili jsme test BS PCR.

Zbytek vzorků jsme poté zaslali Stanfordu, Cornellu a několika laboratořím University of California a našli stejné výsledky jako my, ŽÁDNÝ COVID. Našli chřipku A a B. Všichni jsme poté mluvili s CDC a požádali o životaschopné vzorky COVID, ale CDC uvedlo, že je nemohou poskytnout, protože neměly a nemají žádné vzorky. Prostřednictvím všech našich výzkumných a laboratorních prací jsme nyní dospěli k pevnému závěru, že COVID 19 byl imaginární a fiktivní.

Jak je možné, že Covid je všude, jak to, že nikdo v žádné laboratoři po celém světě tento virus nikdy neizoloval a nevyčistil jako celek? Je to proto, že virus nikdy nenalezli, jediné, co kdy našli, byly malé kousky RNA, které stejně nebyly nikdy identifikovány jako virus.Říkám, že neexistuje Covid 19, je to fiktivní. Čtyři výzkumné práce, které popisují genomové extrakty viru Covid 19, nikdy nebyly úspěšné při izolaci a čištění vzorků. Všechny čtyři práce napsané na Covid 19 popisují pouze malé kousky RNA, které byly dlouhé pouze 37 až 40 párů bází, což NENÍ VIRUS. Virový genom má obvykle 30.000 až 40.000 párů bází.

https://www.topcz.net/vedecky-pracovnik-klinicke-laboratori-covid-19-falesny-probudte-svet/

R. Tichý 14.2.2021 7:49

Perfektni popis stavajici situace, zadna fabulace.

R. Tichý 14.2.2021 7:49

Tak dlouho budete strasit Putinem, az vas podrizne srp a uderi kladivo z Holywoodu. Ovsem pozlaceny...

R. Tichý 14.2.2021 7:47

Asi jste se spletl a prispevek umistil pod jiny clanek.

R. Tichý 14.2.2021 7:46

Souhlas.

Doby, kdy Zeman mohl kazat ekonomicke teorie je daaavno za nami.

L. Novák 14.2.2021 0:02

Hloupé přirovnání...

Petr Fiala je vysokoškolským učitelem a je na univerzitě doma. Zeman je jenom tlučhuba který se prolhal až na Hrad, tudíž na univerzitě, kde politická propaganda nemá co dělat (a Zeman nic jiného neumí) je osoba nežádoucí.

B. Máca 13.2.2021 21:51

No-platforming funguje i v Česku. Rektor Masarykovy univerzity nepřipustil vystoupení prezidenta republiky Miloše Zemana. Trvalé působení předsedy ODS Petra Fialy tamtéž však problémem není.

J. Urban 13.2.2021 20:22

Kdysi jsem Kurase cetl rad. Bidena obvinuje z demence (nevim, mozna opravnene), sam na tom asi ale nebude o moc lip. Zvlastni. Z kdysi konzervativcu - nebo mozna jen "konzervativcu" - se stavaji obhajci ci dokonce strujci konspiracnich teorii, levicakum (jako treba Zemanovi a Babisovi) se klani, totalitni rezimy adoruji...:-(

J. Jurax 13.2.2021 19:46

Ano.

Ale to byl toxicky maskulinní heterosexuální bílý muž. Názory takových třeba vyzmizíkovat.

F. Netopil 13.2.2021 18:11

Nestačím zírat. Tak učit se svobodě slova a jak bojovat proti cenzuře se prý máme u pana Orbána v Maďarsku. Teda Vy jste hlava pane Kurasi ! Na to jste přišel asi potom, co soudruh Orbán zakázal činnost Sorrosovy university a povolil totéž čínské univerzitě ze Šanghaje. Jednou už člověk musí s těmi americkými komunisty pořádně zatočit. Teď už jenom zbývá obrátit se s žádostí o pomoc na pana Putina.

P. Princ 13.2.2021 16:35

"Registrace volebního práva od 16 let."

V 16-ti letech člověk nedokáže vyjít z koupelny a neutrhnout přitom kus tapety. © Frank Zappa.

J. Brunner 13.2.2021 16:29

R^

V. Chrastina 13.2.2021 12:59

Pane Kurasi, skvělý rozhovor, věcný a fundovaný a nezaujatý, jako ostatně vždy. R^V

J. Pokoutný 13.2.2021 10:09

Co se týče "Palestinců" a jejich vynalézání historie, nejsou sami. Youtube je už plný úžasných afrických vynálezů, vzniklých dávno před jejich skutečných objevem, "afrikanizace" starověkého Egypta i Karthága, objevení Amerik 50 let před Kolumbem, aniž v oblasti, odkud měla ta výprava vyplout, existovaly přístavy a doky, schopné vypravit lodi, které by Atlantik překonaly...

I. Polák 13.2.2021 10:04

Myslím, že v USA buď již je, nebo skoro je, pohodlnější koupit 1000 hlasů voličů než jít sám volit.

P. Lenc 13.2.2021 9:53

Máte pravdu i když bohužel...;-€

J. Kalina 13.2.2021 9:07

Demokracie pomalu končí neb končí i podmínky pro něž měla možnost vzniknout a udržovat se. Stručně řečeno (dle mého skromného názoru) demokracie vznikla v podmínkách, kdy se ve společnosti objevily další možnosti jak získávat větší majetek (vedle držby půdy to byl rozvoj obchodu, výroby) a potřebovali najít nějaký způsob vycházení se stávající mocí a podílu na ní, ALE neměli zájem na destrukci státu a zase jich nebylo tolik. Tedy těch co volili a mohli být voleni, byli to tíž co stát platili a byli schopni POZNAT, zda se majetkem státu hospodaří správně. Nyní to vypadá, že existuje skupina lidí, která stát k bohatnutí nepotřebuje a zároveň ve společnosti existuje velké množství zcela protichůdných tendencí, že stát nEní schopen toto všechno nějak ukočírovat. Ještě se tomu pomáhá nápady stále blbějšími a dovozem dalších voličů z odkukoli o kterých je jisté jen to, že vytvoří další sílu jež nebude schopna se dohodnout prostřednictvím voleb. Demokratickými prostředky (volbami) nevznikne (a nevznikají a z toho úhlu pohledu bych koukal i na rozhodnutí ÚS) akceschopné vlády a proto se na to bude muset jít jinak.

J. Nevrkla 13.2.2021 8:14

R^.

I to veselé je smutné.