Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

MM

Tak snad se konečně kyvadlo od liberálního neobolševismu vrací zpět do období demokracie bez přívlastků.

PD

Neobolševismus (nebo jiné sorty levice) pochopitelně existují, ale nejsou a nikdy nebyly liberální.

JJ

J21u49r14a 95J18u83r34a36x

31. 5. 2024 14:28

Jojo, je svrchovaně žádoucí volit "krajně pravicové" strany. Tohle hanlivě míněné označení se stává značkou kvality.

VB

NJN, já bych spíš řekl, že i mladí prozřeli a vidí, jakou budou mít životní perspektivu pod vedením Bruselské liberální oligarchie. Tak budou volit kohokoli, jen aby ty úchylné darmožrouty s nápady na úrovni šimpanze jakýmkoli způsobem vypráskali.

PK

P45e57t29r 98K36u45b38á60č

31. 5. 2024 9:50

U Průzkumů z Německa je možná ještě zajímavější než kdo bude koho volit - že polovina lidí se to průzkumníkům bála říci.

Foto

Nejsem si jistý, zda autor pochopil, co je to pravice a levice. Psát o tom, že mládež volí pravici, protože nemá kde bydlet, to je opravdu unikátní zmatení pojmů. Už jen chybí tvrzení, že mládež volí levici, protože nemůže svobodně podnikat.

JP

Kdy já jsen naposledy četl termín "krajně levicová"? Dokonce i ti levičáci se překabátili na "liberály" a ze starých liberálů jsou najednou "libertariáni".

FN

Nejde o příklon k pravici. Jde o příklon ke zdravému rozumu. Kdyby ho liberálně levicový maistream nepostrádal, voliči by ho neopouštěli. Klasickou ukázkou je lidová strana v čele s Jurečkou, který podrazil své voliče okradením důchodců a zlodějským daňovým balíčkem, na který nejvíce doplatí pracující rodiny s dětmi a obyvatelé venkova.

MP

Za cely svuj zivot jsem nepotkal pravicaka, z meho pohledu konzervativce, ani face to face ani virtualne, modrobolsevici kteri o sobe tvrdi ze jsou pravicaci, vsichni "pravicaci"pouze hubou, VSICHNI !!! A zdravy /selsky/ rozum ? Takovych je v lidske populaci max 5%, cca 90-95% lidske populace je stado, znacna cast z tech 90% tupe stado, Neverite? Tak se podivejte kolem sebe, davy potetovanych co maji v puse elektronickou cigaretu, v nose krouzek, a porad cumi do mobilu, to bude zrejmne ten priklon ke "zdravemu rozumu". Mrknete do "diskuse" pod tzv. "uvodnik" ,vsichni co se deklaruji za pravicaky, tam nenajdete jediny inteligenti komentar, sprostota,urazky,fanatismus,nenavist. Odkazy z cehunskych medii, to je stejne jako Rude pravo za soudruha Husaka. Je tragedie si priznat, ze i mezi rudobolseviky jeden obcas natrefil na zdravy /selsky/ rozum a slusneho/cestneho cloveka.

MG

Jak jsem již mnohokrát napsal, mladí muži se zcela logicky staví nepřátelsky vůči feminismu, všeobecné diskriminaci mužů i kriminalizaci normálního mužského chování. V USA už delší dobu probíhá politický boj mezi muži hlasujícími pro Trumpa a ženami hlasujícími pro demokraty. Zcela logicky dochází ke stejné politické polarizaci i v Evropě. Další specificitou jsou i rozdílné postoje mladých žen podle úrovně vzdělání. Čím je žena vzdělanější, tím je politicky nepřátelštější vůči mužům. Koalice všech mužů a žen s nižším vzděláním je však silnější než vzdělané emancipované feministky. Proto feministky potřebují spojence a těmi jsou přistěhovalci.

Tyto otázky budou pravděpodobně hlavním politickým tématem budoucnosti.

Foto

Dodal bych, cet' jsem ze Churchill rek' tri chyby 20.stol., komunismus, nacismus, a dat volebni pravo zenam. Zeny buduji hnizda, muzi civilizace..., to jsou velmi ruzne agendy..

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz