19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

NOVINY A TRUMP: Válka do úplného vyčerpání?

Soudě podle tiskové konference pár dnů před nástupem do úřadu, čeká nového amerického presidenta Donalda J. Trumpa zákopová válka se zástupci hromadných sdělovacích prostředků tzv. hlavního proudu. Jediná otázka je, zda ta válka potrvá celé čtyři roky Trumpova vládnutí. Podotázka, kdo v ní vyhraje, je sice důležitá také, ale v této souvislosti je vedlejší.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Kubeš 14.1.2017 13:17

Re: I tak

Jde ovšem o to, koho ještě zajímají ty lživé informace těch rádoby renomovaných redakcí, které má zřejmě madam na mysli. Klesjící náklady jejich tiskovin o tom nesvědčí. Zachraňují to snad jenom ortodoxní multikulturalisté, něco jako je madam Netzer.

H. Lukešová 14.1.2017 14:29

Re: I tak

No vás antisionisty a promuslimy mediální presstitutský mainstream oslovuje...Také velká část lidí presstitutům již nevěří.

S. Netzer 14.1.2017 14:40

Re: I tak

:-))))

Něco o neomarxistech by dnes nebylo?

H. Lukešová 14.1.2017 14:49

Re: I tak

No mediální presstitutský mainstream je obsazen neomarxisty. A víte, že jsou homo lidé obzvláště ohroženi? Jednak je ničí HIV/AIDS, obrovské množství homo lidí je již nakažených a druhak jsou to muslimové, ti otevřeně říkají, že homo lidé zasluhují smrt...

S. Netzer 14.1.2017 14:54

Re: I tak

Žasnu, co všechno víte.

Ty vědomosti máte z těch alternativních médií?

H. Lukešová 14.1.2017 14:56

Re: I tak

Ano. Ale u vás v Německu se dějí tedy strašné věci. Německý soud rozhodl, že je podpálení synagogy přiměřeným činem kritiky Izraele...

http://pravyprostor.cz/nemecko-soud-rozhodl-ze-podpaleni-synagogy-je-primerenym-cinem-kritiky-izraele/

To se děje v zemi, která vyhladila 2/3 evropských Židů. Židé jsou znovu honěni jako divá zvěř, nejprve od nácků, posléze od muslimů.

J. Ráž 14.1.2017 15:14

Re: I tak

To jsou Němci a jiní nikdy nebudou. Tak se nedivte. Kdysi panství nacistů začalo házením kamenů do výloh židovských obchodů, bez větší pozornosti většiny Němců pokračovalo plynovými komorami a panství nacistů ukončilo Norimberský proces. Dnes panství muslimů začíná podpálením synagogy a pokračovat to bude pro Němce zajímavě, až se kancléřem ve funkci ajatolláha stane wahhábistický Imám. Lze však pochybovat, že muslimskou nadvládu ukončí nějaký nový Norimberský proces. To zastánci multikulturního rozvoje Evropy nedopustí.

H. Lukešová 14.1.2017 17:09

Re: I tak

Bohužel máte pravdu a je mi z toho smutno. Národ, který tolik trpěl se v Evropě stává znovu ohroženou menšinou.

S. Netzer 14.1.2017 16:00

Re: I tak

Chápu, že raději vidíte, když hoří ubytovny pro uprchlíky, ale mohu vás ujistit, že za ten rozsudek a jeho odůvodnění nenesu žádnou zodpovědnost.

J. Kombercová 14.1.2017 16:44

Re: I tak

Pikantní je, že si sem tam zapálí tu svou ubytovnu nějaký běženec.

S. Netzer 14.1.2017 17:35

Re: I tak

Žhářství je v tom případě "pikantní"?

H. Lukešová 14.1.2017 17:55

Re: I tak

Proč sem taháte údajné žhářské útoky na migrantské ubytovny, když jsem já nadhodila téma žhářského útoku na synagogu a rozsudek německého soudu, že je tento čin naprosto legitimní výrazem kritiky Izraele. Ach jo. Ta nenávist k Židům z vás teče proudem.

J. Kombercová 14.1.2017 17:57

Re: I tak

Pikantní je to směrem k vašemu komentáři.

Žhářství je ohavný zločin v každém případě.

H. Lukešová 14.1.2017 17:08

Re: I tak

To mi nepodsunete, já nezapaluji ubytovny pro migranty ani to neschvaluji. Já jsem pro deportaci migrantů do jejich původních zemí. Já vás neobviňuji za rozsudek soudu, ale lze vás obvinit za podporu islamizace.

S. Netzer 14.1.2017 17:38

Re: I tak

Aha.

Vy to musíte vědět, když máte to právnické vzdělání.

H. Lukešová 14.1.2017 17:53

Re: I tak

No jo vám se protižidovské útoky líbí, já zapomněla.

P. Adler 18.1.2017 2:53

Re: I tak

kdesi jinde na techto strankach jsem se vas zeptal, zda vam uz nekdo rekl, ze jste hloupa, a dodal jsem, ze vam to rikam ja ... hned vysvetlim: kdybyste prednesla argumenty, ktere by podporily vase prolhaseni (to NENI preklep, to jsem ukradl ze slovniku pana wericha), meli bychom se o cem bavit ... bud byste byla presvedcivejsi vy, nebo by byli presvedcivejsi jini ... jenze vy se omezujete na naznaky, ze vy to vsechno vite nejlepe, aniz byste rekla, co vite, a na ostatni utocite ... to se pak ale nemuzete divit, ze ostatni utoci na vas: jinak totiz neni o cem mluvit ...

R. Zoch 14.1.2017 18:09

Re: I tak

Ale v SRN neni jediny uprchlik. Vsichni prisli z Turecka, Libanonu, Jordanska. Sli nasilim presn Balkam, kde vsude meli pozadat o Asyl az dorazili do SRN. Ztratili vsechny doklady ale ne chytre telefony. 1-2% jsou IS-lide. A stotisice se v SRN "ztratili". To znamena, aby se tem nelegalnim darilo dobre, stoji to 30 miliard Euro rocne a v nejblizsich letech zemre stovky Nemcu. Jeden bezenec, ktery rekne na hranici asyl, stoji statisticky 450.000 Euro. Vetsina z nich nenajde zadnou praci. Doufam, ze z toho nebude obcanska valka.

J. Fridrich 15.1.2017 6:56

Re: I tak

Sibylo, Sibylo - tak se to správně píše Netzer.. S tím rozsudkem k zapaálení synagogy v Německu se ti Němci naprosto zbláznili.. Ano, Izrael ví co je to Arabský-Islámský svět - krutý, necivilizovaný středověk. Izrael stojí desítky let od svého vzniku po II. svět. válce sám proti moři agresívního a doslovně vražedného arabského-islámského nepřátelství... Brzy nás budou učit, jak se bránit těmto imigrantským necivilizovaným a nepřátelským hordám. Ze světa odchází ZDRAVÝ LIDSKÝ ROZUM, smysl pro vnímání REALITY, znalost a poučení z Historie - a přichází IRACIONALITA.

Přibývá lidí kteří věří zcela přihlouplým konspirativním teoriím, čtenářů Blesku, sledovačů primitivních seriálů a stupidních reklam v televizi, odmítačů očkování svých dětí a naopak příznivců rodit děti v obýváku a pod.....

Hodně lidí věří všemu co " objeví " na NETU např. že Američané nebyli v r. 1969 na Měsíci, WTC si odpálili atomovou pumou sami- napsal jeden Ruský akademik a podobné nesmyslnosti..

Ś. Svobodová 14.1.2017 15:16

Re: I tak

Ve Vašich komentářích se odráží jediné: žlučovitost. Do diskuzí se nepouštíte, maximálně vypíšete odkaz, nějaký váš osobní diskuzní názor podložený fakty aby jeden pohledal. Vaše jméno (není -li falešné) odkazuje na ženu s vizemi. A místo toho vždy Enýó.

S. Netzer 14.1.2017 15:36

Re: I tak

To je velmi jednoduché, dobrá ženo. Nečtěte je .

Ś. Svobodová 14.1.2017 20:46

Re: I tak

Slibuji, že už nebudu. Očividně jste jen nastrčený panák.

M. Prokop 14.1.2017 23:44

Re: I tak

Blbka. Nehledejte složitosti tam, kde existuje jednoduché vysvětlení.

V. Karda 14.1.2017 17:42

Re: I tak

Paní Svobodová Soudružka Netzerová není její pravé jméno .Je to sprostý anonym .Bojí se že kdyby zde své pravé jméno uvedla tak by někdo mohl zjistit že třeba vůbec nežije v Německu ale v nějaké České díře.

H. Lukešová 14.1.2017 17:56

Re: I tak

Není. Neznám křestní jméno sybilu. To doopravdy ne. Anonymové se stydí za své jméno. Kdoví proč...

P. Adler 15.1.2017 4:12

Re: I tak

ted nevim, zda jsem se vam, frau netzer, nekdy sveril s tim, ze vas povazuji za ohromne hloupou ... ne-li, moc se omlouvm, a hned to napravuji: jste hloupa ... kdybyste nebyla, vedela byste, ze nazory se mohou (vlastne musi) lisit, ale aby mely platnost, musi byt zalozeny na skutecnostech ... ve vasem pripade jde o zaslepenou nenavist kle vsemu, cemu nerozumite ... a ze toho je dost ...

J. Huml 15.1.2017 4:56

Re: I tak

ja si zase myslim, ze namysleny hlupak jste Vy. Nazory se proste lisi, a to je opravdu vsem prospesne. Jestli je zde nekdo zaslepeny, a take nenavistny, to je Petr Adler. Vlasy sedive, ale mezi usima kysela hmota. Vase nestesti.

P. Adler 15.1.2017 6:03

Re: I tak

dekuji vam za sdeleni ...

J. Huml 16.1.2017 5:20

Re: I tak

Rado se stalo. Jeste prosim laskave, mate Vy, odpovedny autor a presvedceny vlastnik nazoru verejne vyjadrenych s laskavosti redakce NP zapotrebi publikovat Vase urazky, jak koliv zabalene do omluv, (jiste jste v zakladu slusny, inteligentni clovek, zijici delsi dobu ve spolecnosti vzajemneho respektu), vuci nekomu, kdo naprosto s Vasim nazorem nesouhlasi? Pravda, pani Netzer razne odmitla Vas osobni popis soucasne situace, ale nejak nemohu v jejim projevu najit napadeni Vasi osoby. Clovece, nezlob se. Dockate se opovrzeni.

P. Adler 16.1.2017 6:00

Re: I tak

diky, ze jste me rozveselil ...