Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

NORSKO: Střety zájmů a děti jako kšeft

Na povrch se dostaly další informace o tom, že s Barnevernem je opravdu něco v nepořádku, a to na základě informací přímo z norských vládních kruhů. Norská ministryně pro děti Solveig Horne si nechala vypracovat nezávislou analýzu fungování Barnevernetu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JJ

J. Jurax

24. 5. 2016 17:53
No jo,

státní bordel a rejžujou jak straky co to dá - není to nějak povědomé?

Ona ta Evropa je fakt jenom jedna ... :-)

0 0
možnosti
KP

24. 5. 2016 18:33
Re: No jo,

Podle sebe soudim tebe. To si fakt myslite ze Norsko je rizeno stetjne jako Cesko?

0 0
možnosti
PS

24. 5. 2016 10:56
Ale Norské fondy přijímat chcete

Neobešli bychom bez dotací, které jsou svázány s ovlivňováním veřejnosti i politiků ?

0 0
možnosti
MP

24. 5. 2016 10:58
Re: Ale Norské fondy přijímat chcete

Dotace jsou mor takřka za všech okolností.

Výhodné jen pro ty, kdo je organizují.

0 0
možnosti
VK

V. Kuncová

24. 5. 2016 9:53
Norsko, tj. totalita

  ... řadový občan toto vše pochopil již dávno, jen ti co se pachtí za penězi nechtějí vidět tu špínu, která se děje v Norsku i v jiných zemích a takový byznys by ráda naplno rozběhla ministryně Marksová i u nás, jim nejde vůbec o nejlepší péči pro děti, ale co nejvíc na tom vytěžit financí...

0 0
možnosti
PS

24. 5. 2016 9:17
,,,,???

Ne nepodobné Německu za vlády Hitlera.

0 0
možnosti
JK

24. 5. 2016 0:53
Naprostý souhlas s autorem i článkem..

a to autor popsal spíš hlavně finanční a motivační pozadí problému. Ovšem neméně příšerné je, že systém jedná s rodiči stylem - PRESUMPCE VINY. Na základě subjektivního názoru jednoho člověka, který dá podnět, a pak už se ta mašinérie rozjede, a vzhledem k zákonu, že kdeco je utajované, tak je rodič prakticky bezmocný.. Čímž netvrdím, že všichni rodiče jsou nevinní.. ovšem Branevern je v podstatě stát ve státě.. Dobře to osvětlil právník Hasenkopf ve dvou článečcích - Proč se norský Barnevern chová tak, jak se chová? - http://jdem.cz/bvvch4 ... http://jdem.cz/bvvrw2

K případu rodiny Michalákových jsou všechny nové informace okamžitě zveřejňovány na FB - Česko, vraťme děti rodičům - https://www.facebook.com/CeskoVratmeDetiRodicum/timeline

Rovněž dost objektivních článků na téma BV (CPS) napsal na svém blogu p. Ruščák, např.- Barnevernet není jediným „státem ve státě norském“ - http://andrejruscak.blog.idnes.cz/c/491185/barnevernet-neni-jedinym-statem-ve-state-norskem.html ..

A dnes na FB je - Mimořádná tisková zpráva Petičního výboru, že - Tento týden má v Norsku proběhnout soud, který bude rozhodovat o odvolání Evy Michalákové... Dnes, několik dní před zahájením ústního jednání před soudem, byla norská právní zástupkyně Evy Michaláková informována o výměně soudce. Důvody nejsou známy. Podle dalších informací došlo také ke změně právníka na straně Barnevernetu, taktéž k výměně referentky BV, odpovědné za případ. Referentka byla vyměněna již několikrát. (Obávám se, že je to zase jeden z kroků Norska, kterým chce zabránit pravdivému objektivnímu posouzení a spravedlivému rozhodnutí !)

Kauza Michalákovi: Chronologie - soudy, sněmovna, postoje politiků, fakta. Pětileté shrnutí případu - http://jdem.cz/b9jwh4

0 0
možnosti
KP

24. 5. 2016 17:02
Re: Naprostý souhlas s autorem i článkem..

Jsem opravdu rad ze verite ze Michelakovi jsou cisti jak lilie. Jen aby Vam to vydrzelo. Mozna ze by vam neuskodilo si precist zacatek knihy Dobrodruzstvi Huckleberryho Finna. Tam se pise o spolku na podporu Joe Indiana. Mozna bude zajimave co budou deti rikat az se dozvi ze nejsou obcany Norska.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz