1.10.2020 | Svátek má Igor


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Pittl 4.8.2020 20:23

Evropané, pokud chtějí udržet svůj životní prostor, se budou muset vzdát debilní korektnosti a falešného humanismu a zároveň se rozpomenout na taktiku boje zblízka. Za dvě generace to snad nezapomněli.

J. Minarčík 4.8.2020 19:35

Že by se nakonec bílý muž musel usadit v Rusku na Sibiři?,a že by Rus zase zachraňoval svět/spolu s číňanem/,tak daleko to doufám nedojde,ale jedno je už jisté,svůj životní prostor si musíme chránit,jinak bude hodně zle,jen jedno jaksi nemohu zkousnout-s jakým klidem volené vlády rozhazují daně poplatníků a poplatníci tomu ještě tleskají/volí znovu/a nic proti tomu nedělají,přece nebude celá Evropa živit darmožrouty odkudkoliv-nebo ANO.

M. Hoblík 4.8.2020 17:25

Budoucnost patří mládí, nebraňme jim!

J. Kanioková 4.8.2020 17:38

Jste normální ??? Každý spolek má nějaký řád a policie se musí starat o jeho dodržování !

J. Jurax 4.8.2020 19:44

No, realisticky bych spíš řekl měla by ... jenže musí být i ke grázlům humánní.

Takže policisté se radši navlečou do přileb a chráničů, schovají se za štíty a nechají po sobě házet šutry a zápalné láhve, aniž by se směli bránit, případně se takticky stáhnou, místo toho aby použili pistole, co ssebou furt nosí ... a grázlové zvítězí, protože zůstanou nepotrestáni, a ubezpečí se, že tahle taktika zaručí beztrestnost. A když se nějakého přece jen povede chytit a dostat k soudu, stejně se mu nic nestane, advokát obžalobu zpochybní a soudce si netroufne ... ledaže by šlo o extremistu pravicového.

R. Pittl 4.8.2020 20:18

Věřím v ironii Vašeho textu.

L. David 4.8.2020 15:23

Pro ty rozežrance bude nezbytné budovat evropská Guantanama s pobytem na holomrazu a maximálně miskou polévky denně - nikoliv zdarma, ale za odvedenou práci. I kdyby to ělo být přehazování hromad písku tam a zpět.

Jiný druh léčby nevidím!

K. Křivan 4.8.2020 15:43

Inu, pilulky PlumBum se už dávno osvědčily.

J. Kanioková 4.8.2020 17:42

Ano, bohužel..

J. Jurax 4.8.2020 19:47

Vidíte to sice správně, ale na takové porušení lidských práv grázlů si nikdo Evropě netroufne.

P. Kubáč 4.8.2020 11:49

Když gangy řádí v ulicích - co dělá policie ? Je po takové divoké noci 20 zraněných gumovými projektily a 50 zatčených ?

Jestli není - pak platí heslo rozpadajcích se režimů : "účinné řešení je politicky nepředstavitelné !"

K. Křivan 4.8.2020 15:56

To je heslo německé fašistické (neomarxistické) vrchnosti. Fašismus je státní korporativní socialismus.

J. Kanioková 4.8.2020 17:41

Ano, naše civilizace si leckde zahrává s přežitím té naší.

J. Štika 4.8.2020 11:22

A co je na tom ksakru tak složitého?Při německé důkladnosti a vše ovládající šmírovací technice,musí mít (když tedy budou chtít),o každém dokonalý přehled.Když přijdu,nikým nezván,s holýma ruka (i bez toho pasu) do Evropy,protože doma strašně trpím já i moje rodina tou strašnou válkou (třeba z Maroka nebo Tunisu,kam celá Evropa létá na dovolenou),tak to dělám proto,že chci žít jako ten Evropan,tzn. přizpůsobit se,respektovat hodnoty hostitelské země (díky kterým je na takové úrovni na jaké je),naučit se řeč a začít pracovat.Nemůžu jít někam přece s tím,že budu doživotním parazitem a vyžadovat,aby se společnost přizpůsobila mě,mým hodnotám,aby se z hostitelského státu stala nová Afrika odkud jsem odešel.Když se dokáží přizpůsobit a žít v souladu s většinovou společnotí,O.K.,je jedno jsou bílí,černí nebo puntíkatí,jsou pro společnost přínosem.Ale chceš žít jako Evropan a přitom chceš aby Evropa živila tebe? Nechceš pracovat,nechceš se naučit v přiměřené době jakyk hostitelského státu,vyžaduješ aby se společnost přizůsobila tobě a chceš v ní být doživotním parazitem? Máš smůlu (a opět je jedno jestli jsi bílý,černý nebo puntíkatý),všechny takové by povinně měly tzv."neziskoví záchranáři" opět naložit do lodí a vrátit zpět. To si určitě myslí skoro každý,JSME SNAD RASISTÉ?.

K. Křivan 4.8.2020 15:52

Rasismus je věda, která říká, že člověk se vyvíjel na různých místech v různých podmínkách, různou rychlostí a různým směrem. Tak se u různych ras vyvinuly různé Gausovy křivky vlastností.

Je na tom snad něco špatného ? Proč by měl být rasismus špatný ?

J. Štika 4.8.2020 17:07

Asi spíš než na definici rasismu záleží na jejím výkladu v dané době.Když se celosvětově oslavují hesla typu "na životě černých záleží" (a odměňují se profesoři prestižních amerických škol,kteří přímo napíší,že na životech bílých nezáleží),když se ve jméně boje proti rasismu a násilí demolují celé ulice,rabují a vypalují obchody,demolují a zapalují auta (i policejní s policisty uvnitř),střílí se i mezi demonstranty navzájem,bourají se sochy zakladatelů státu (co mi to jen připomíná),pak je rasisticky pejorativní už jen to,že se nemodlíte za odpuštění,že jste se narodil jako běloch.

I. Spálený 4.8.2020 19:58

Popisujete populační statistiku. To je reálný stav. Rasismus je politický směr, který průměr skupiny vztahuje na jednotlivce. Pokud je tedy v nějaké zemi stokrát méně doktorů, tak tam podle rasisty není žádný doktor. Ale u masové migrace se ty pohledy prakticky překryjí. Protože v milionu pak opravdu bude jen třeba 20 možných doktorů a nevyplatí se je hledat. Jak se z boje s rasismem stane boj s realitou, jde to celé do kopru.

V. Kučer 4.8.2020 20:12

Věda o rasismu se nazývá eugenika kterou Němci zprofanovali. Z toho se stále vychází.

E. Pribijl 4.8.2020 17:05

Tito rabiáti totiž vědí že podle zákonů v Německu si mohou dělat co chtějí a vlivní nahoře nad nimi drží ochranou ruku. Třeba v takovém Maroku si to nedovolí, tam by s nimi hned policie zatočila že by na to nezapomněli. V Německu mají od různých pomatenců ještě podporu. ;-)

F. De Winter 4.8.2020 9:55

Rasové bouře, které začaly ve USA zabitím recidivisty, násilníka a dealera drog George Floyda policistou, jsou začátkem rozsáhlého výbuchu společenské destrukce, která byla dlouho připravována. Cílem je především rozkolísat USA oslabené epidemií koronaviru a navazujícími hospodářskými problémy před prezidentskými volbami. Po zradě “bílého proletariátu”, který ve velké většině ve volbách volí Trumpa a brexit, neboť už má po krk dekadentních hrátek všech elitářských spratků, se vůdci globální revoluce obracejí na své nejpřirozenější spojence. Těmi jsou od jakživa bezprizorní asociálové a vrstvy kriminálníků a zločinců všeho druhu. Liberální demokraté, páteř nové diktatury, si tyto vrstvy od pádu berlínské zdi hýčkají na obou březích Atlantiku. Otevřeli Evropu i Ameriku milionům migrantů, kteří se stali vzpruhou už tak dost silné kriminálnické vrstvy. Spolu s aktivistickými bojůvkami, s kterými mají společný cíl: zničit dosavadní relativní řád, a v nastalém chaosu loupit, vraždit a znásilňovat. Ale hlavně přivlastnit si majetek generací bělochů střední třídy, kteří západní společnost vybudovali. Mnoho let se v USA přes mexickou hranici valí asociálové a kriminálnické gangy. Miliony nelegálů ve spojení s ideovými vůdci z nejrůznějších “charitativních” či politických organizací učinili z dříve bezpečných a prosperujících měst válečné zóny. Klimaalarmisté a vítači, rekrutující se většinou z absolventů vysokých škol, které se z místa vzdělávání proměnily na soustavu VUMLů vychovávajících nového člověka, byli jen předvojem skutečné revoluce. Jen intelektuálové by totiž revoluční požár zažehnout nedokáží. Ohně v ulicích amerických a evropských velkoměst, ve kterých má shořet “starý svět bílého muže”, který ve své většině odmítl přistoupit na globalistické otroctví a nemínil se vzdát tradičních hodnot ani národní a státní identity, dokázaly zapálit až „sorosovské“ barevné armády.

P. Lenc 4.8.2020 10:06

Naprosto přesné, vidím to stejně.Internet je jejich internacionála.

D. Havránek 4.8.2020 10:38

Moc hezky shrnuto a napsáno.....

J. Novák 4.8.2020 14:42

Terminus technicus pro tu lůzu je lumpenproletariát.

R. Pittl 4.8.2020 20:33

Vašemu textu nelze vytknout zhola nic.

J. Pokoutný 6.8.2020 10:11

R^

J. Oldfart 4.8.2020 9:53

Evropa potřebuje Pinocheta.

V. Kain 4.8.2020 12:27

Řešení situace velice jednoduché.Deportace bez kompromisu.Že by se bránili? O tom není pochyb,ale máme ozbrojené složky které by měli nastolit pořádek.

K. Křivan 4.8.2020 16:06

Pinochet zachránil Chile před osudem Kuby. Budiž mu čest a sláva.

I. Schlägel 4.8.2020 9:37

Spoustu lidí čeká spousta práce? No, jak se zdá, Německo (a nejen ono) kráčí průseru naproti, místo aby ho řešilo v zárodku. Kdyby ho řešilo včas, spousta lidí mohla mít méně práce.

P. Lenc 4.8.2020 10:03

Nojo, ale když policie může zasahovat pouze v rámci "humanity" s ohledem na "sociálně nepřízpusobené" imigranty.A policisté kteří toto nedodrží jsou nacisté.Přiznání, že to "má migrační pozadí" bude dřív nebo později "liberální demokracií" pozásluze potrestáno.Ten útok proti naší civilizaci je koordinovaný a jde celým světem.