18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

NĚMECKO: Neklidná Kamenice III.

Policie vydala zatykač na třetího podezřelého, iráckého státního občana Farhada Ramazana Ahmada, 22 let. Na rozdíl od dvojice prvních podezřelých je na útěku. Zde foto, je však dva roky staré a od té doby prý změnil účes. Podle saských úřadů může být ozbrojen.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Moravcová 6.9.2018 12:42

Re: Perfektní, díky.

přesně tak.

F. Kusák 6.9.2018 16:47

Re: Perfektní, díky.

Jsem rád, že tu zazněly tyto názory. Díky

P. Boublíková 6.9.2018 6:33

Můj tip

AfD bude zakázána jako "extrémistická strana".

A. Alda 6.9.2018 9:05

Nemyslím.

Na to už mají příliš přívrženců. Výsledkem by tedy bylo okamžité založení jiné strany a ta by byla se stejným programem ještě silnější.

P. Lenc 6.9.2018 10:17

Re: Můj tip

Jo, buď to, nebo nějaká jiná "právní" eliminace.Nakonec, k diktatuře se nějak přece musí dojít.

S. Donát 6.9.2018 11:18

Re: Můj tip

To si netroufnou.

J. Sinnreich 6.9.2018 0:45

Nasi sousede

Koncert proti nenavisti. Podle vyjadreni poslankyne AfD tito lide se veseli a tanci nad hroby zavrazdenych Nemcu. Jejich nenavist vuci Nemecku je vsak uredne povolena. Odbornici z byvale STASI ted budou sledovat cleny AfD. Mezitim vznika v Nemecku nova iniciativa, totiz vytvorit stranu kera by byla jeste vice DOLEVA nez Die Linke, Zeleni a Anarchisti ". Bude se jmenovat "Aufstehen", (Povstante) tedy podobne jako bylo za Hitlea heslo "Nemecko, probud se." Pekne se nam to v te Germanii vyviji.

J. Frček 6.9.2018 0:40

Viděl jsem reportáž z toho koncertu. Samá fetka a anarchysti. Prostě chlouba národa. Ti echtradikální džihádisti si musí mnout ručičky blahem. Mají prima spojence a ještě je podporuje spolková kancléřka. Příští týden pojedu na nákupy do Annaberku. Asi si na památku udělám pár fotek. Za 20 let mi nebudou vnoučata věřit, že v Německu žili běloši a byl tam pořádek. ;-)

R. Langer 6.9.2018 6:12

Re:

Vsadil bych se, že to tam navážely autobusy z celeho Německa... :-D

F. Houžňák 6.9.2018 6:53

Samozřejmě, a byly na to reklamy v novinách,

jízdenka do Chemnitzu a zpátky za 20 až 30 Eurů, a "kdo na to nemá, tomu na to přispějeme".

P. Grigar 6.9.2018 8:10

Re:

.. bílé Němce si ještě stihnete vyfotit, ale ten jejich obvyklý pořádek už tam asi nenajdete. Vloni jsem pozoroval skupinku bezstarostných imigrantů přímo pod památníkem Goetha a Schilera, na Divadelním náměstí ve Výmaru. Do láhví coly si přidali šnaps, ládovali se fastfoodem a pokřikovali na lovnou zvěř(ženy bez doprovodu..). Odpadkový koš pro ně pojem neznámý. Moc se jim nelíbilo moje fotografování, ale drželi se mimo dosah. Němci je obcházeli obloukem.

R. Langer 6.9.2018 12:30

Re:

Tak to určitě nemohli být muslimové, ti prece pít nesmí, no ne? ;-)

P. Grigar 6.9.2018 12:50

Re:

.. můžou i alkohol, ale pouze jako lék, zřejmě se preventivně chránili proti možným zažívacím problémům z konzumace fastfoodu. S vepřovým si taky hlavu lámat nemusí, když není nic jiného, Nejvyšší milostivě odhlédne, potom se rituálně očistí a je vymalováno. Při zoofilii nesmí nějakou dobu konzumovat maso nebo mléko pomilovaného zvířete, i jiné vcelku zajímavé zvyklosti mají. Na naší civilizaci nespatřují nic pozitivního, kromě těch drobností, kterými si zpestřují život - telefony, auta, hodinky, adidas nebo puma, kalašnikov, TATP, atd, atd....

Parazitismus je vztah dvou organismů, z něhož jeden organismus (parazit čili cizopasník) má zisk a druhý na něj doplácí (hostitel).

To já ne, to Wikipedie!!!

F. Houžňák 6.9.2018 16:08

Muslimové prý nesmějí chlastat jenom alkohol vyrobený

z vína, jak jsem se onehdy dočetl, zatímco alkohol vyrobený jinak prý můžou. Nevím, co je na tom pravdy, ale Turci chlastají fest.

P. Grigar 6.9.2018 17:30

Re: Muslimové prý nesmějí chlastat jenom alkohol vyrobený

.. za to může Mustafa Kemal Atatürk.