18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

NĚMECKO: Neklidná Kamenice III.

Policie vydala zatykač na třetího podezřelého, iráckého státního občana Farhada Ramazana Ahmada, 22 let. Na rozdíl od dvojice prvních podezřelých je na útěku. Zde foto, je však dva roky staré a od té doby prý změnil účes. Podle saských úřadů může být ozbrojen.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Mertl 6.9.2018 18:01

Re: Umíte číst, pane závistivý?

To mění něco na tom, že je to reklama?

J. Jurax 6.9.2018 19:41

Mění.

J. Fialová 6.9.2018 13:10

Re: Další pisálek

Ondřej Neff, na obálce jedné knihy: „Není třeba dlouho bádat nad otázkou, proč je Marian Kechlibar jeden z nejčtenějších bloggerů českého webu. Jde vždycky k věci, nežvaní, nepředstírá, je výtečně informovaný a je mu jedno, jestli ho bude někdo chválit nebo mu bude spílat.“

J. Kanioková 6.9.2018 13:19

:)))))))))))

L. Písařík 6.9.2018 15:02

Re: Další pisálek

I mně je to jedno, jestli ho budou chválit nebo mu spílat.

F. Houžňák 6.9.2018 16:05

To bude asi taky tím, že se svým psaním

neživí.

M. Vondráček 6.9.2018 14:56

Re: Další pisálek

Cloumá Vámi vztek a závist pane Mertle. Že Vy bude volič ANO ??

P. Grigar 6.9.2018 17:26

Re: Další pisálek

.. a nyní nás pan Mertl může poučit, jak by to napsal on, kdyby to uměl..

K. Potoček 6.9.2018 11:57

Návštěva Merkelové

Pochopitelně tam budou demonstrace. Na nich bude fakt dost nespokojených lidí. Ale každé takovéto větší demonstrace se zúčastní i radikálové. Budou tam náckové a z druhé strany Antifa (levicoví multináckové). Množina nácků s kratšími vlasy, bude společně s ostatními pískat na Angelu. No jo, ale co má dělat Antifa? Jsou mezi nimi anarchisté, kteří nenávidí vlády, policii, globální ekonomiku i západ slunce, protože název obsahuje slovo západ. Ti přeci nebudou pískat na nějakou ženskou společně s nácky. Takže si to budou muset rozdat, aby vítěz si mohl písknout. Bohužel, německá policie, páč té tam bude fakt dost, se nebude držet jednoho rčení "když se dva perou, třetí se směje", ale zasáhnou. Takže my se vlastně nikdy nedozvíme, kdo měl větší právo si na Merkelovou písknout.

No, vlastně asi ta většina obyčejných nespokojených lidí, kteří pouze chtějí žít v bezpečí ve své vlastní zemi. Ta by si písknout měla.

F. Kodera 6.9.2018 11:29

A co síťová jednotka

pod značkou Netzer - už bude poledne a stále nic ?

P. Grigar 6.9.2018 11:51

Re: A co síťová jednotka

.. potvrzuje se zde už vícekrát napsané - Kechlibara nebrat, nepřibližovat se, má to podšprajcované fakty!!!!! Jinde už fedrují propagandu po lopatách...

I. Širůček 6.9.2018 12:04

Re: A co síťová jednotka

On byl v noci v TV Prima ZOOM takovej pěknej pořad: http://www.sms.cz/serial/tajna-akta-nacistu-nacisticko-islamska-dohoda#_ga=2.155204475.193879082.1536145061-841645194.1535295569 - možná se dívala, a tak zaspala...

P. Grigar 6.9.2018 12:32

Re: A co síťová jednotka

.. nebo ji z toho jeblo.

P. Grigar 6.9.2018 19:08

Re: A co síťová jednotka

.. hm, nejeblo, tak to dopadá, když je přání otcem myšlenky. Musím si na to dát pozor.

S. Donát 6.9.2018 11:19

Koncert pro levičáckou lůzu

a nenávist zdarma. Hnus.

A. Alda 6.9.2018 10:47

Dne 4. 10. 1933 byly vládním nařízením zakázány

dvě německé strany v Československu: Deutsche nationalsozialistische Arbeiterpartei a Deutsche Nationalpartei. Všichni členové těchto stran, kteří neuprchli před pronásledováním do Německa, vstoupili do do té doby okrajové a bezvýznamné Henleinovy Sudetendeutsche Heimatsfront, která tehdy ještě nebyla iredentistická a stavěla se velmi reservovaně vůči německému nacismu i italskému fašismu (a rozhodně nepožadovala revisi hranici). Noví členové ji i Henleina rychle změnili. 30. 4. 1934 se SDHF přejmenovala na Sudetendeutsche Partei a 19. května téhož roku vyhrála parlamentní volby! Leč do vlády připuštěna nebyla a pak už to všechno bralo ještě rychlejší spád přes Mnichov až k Protektorátu.

Kdo se nepoučí z historie, je donucen ji opakovat.

A. Alda 6.9.2018 10:52

Toto jsem chtěl napsat pod příspěvek paní Boublíkové,

leč nezadařilo se.

T. Hraj 6.9.2018 10:04

sehr Groko

AfD se pere o 2. místo, ale co je to Německu platné? Nejenom že Angela stále vede, ale k tomu Zelení mají 12%, die Linke ("bývalí" komunisti) mají 10% a k tomu s 18% SPD. To je panečku národní fronta.

P. Lenc 6.9.2018 10:13

Re: sehr Groko

Psal jsem o tom předevčírem, ta německá stádnost(slušně řečeno) je až udivující.Zatím se mají dobře. Zatím.

J. Novák 6.9.2018 8:45

Tyhle videa z Německa stojí za to zhlédnout :

https://www.facebook.com/stredoevropan.cz/videos/319319628862907/

https://www.facebook.com/stredoevropan.cz/videos/1800457576639693/

J. Sinnreich 6.9.2018 17:27

Re:

V CT 24 neco takoveho je naprosto nemyslitelne. Zpet je doba cenzury, stejne jako za komunizmu. Toto je zapadni "demokracie" v pojeti levicovych fanatiku. Odtud prameni snaha ovladat a cenzurovat Internet.

K. Janyška 6.9.2018 8:40

Všechno má svůj začátek a konec. I SSSR a EU.

Lidi tento, a důvody k němu, však nejsou schopni bez znalosti kompozitivní teorie rozeznat... Dzp.

V. Student 6.9.2018 8:29

Perfektní, díky.

Líbí se mi, jak si umíte sáhnout pro informace. Ano, pozoruji již delší dobu, že antipatie se smějí vyjadřovat pouze jednosměrně, hlavně ve "veřejnoprávních" médiích. Halíka jsem měl docela rád, vlastně ho beru v jistém smyslu i teď, ale ten je toho bohužel typickým příkladem; kdo se strefoval do křesťanství a evropských hodnot, pro toho měl pochopení. Kdo kritizoval diskutabilní prvky v islámu, toho odsuzuje. Teď píše o tom, jak lidé v internetových diskusích zvrací svou nenávist...

Chcete se dozvídat podrobnosti o nějaké vraždě? Tak to musíte počkat, až ji spáchá běloch. Dozvíte se jak bodal, kam bodal, jestli oběť křičela, k dispozici bude odborný psychiatrický posudek pachatele, starosta obce bude hovořit v televizi, příbuzné oběti uvidíte plakat a vyjadřovat se ke znovuzavedení trestu smrti. Ale když to udělá migrant, jediné co v ČT proběhne, bude rozhovor se sluníčkem, vyjadřujícím starost, aby situaci nezneužili xenofobové, že černoši se bojí chodit do centra města, a druhý den uvidíme reportáž s Lékařem bez hranic, vyprávějícím jímavé příběhy o ubohých syrských dětech. Fuj tajksl!

F. Kusák 6.9.2018 11:26

Re: Perfektní, díky.

Je to asi proto, že pan Kechlibar nemá humanitní vzdělání, a nic proti historikům a podobným, jistě potřebným vědám. On je matematik a jak známo, v matematice se každé tvrzení musí dokázat. Tak proto mají jeho články podstatně vyšší kvalitu než čistokrevných žurnalistů. Ale bývaly doby, kdy i novináři psali pravdivě a hlavně odvážně. Proč se to změnilo, to fakt nevím.

Z. Lapil 6.9.2018 12:15

Re: Perfektní, díky.

Já si myslím, že je to projev všeobecně víc a víc přijatelného principu "nevadí, že to neumíš, stejně seš dobrej", stručněji možná formulovaného "Nevěř nikomu přes dvacet". Tuším O. Neff to v nějaké sci-fi povídce formuloval ještě radikálněji: "Jakmile chlapovi začnou růst fousy, je odepsanej".

Protože tohle všecko vede k pohrdání řemeslem, v novinařině pravděpodobně mimo jiné otázkou "to, co píšeš - to víš, nebo si to jen myslíš"? Krásně to předvedli také protagonisté rockové (?) "nové vlny", kteří se k tomu, že neumějí hrát, hlásili přímo programově. Nezapomeňme, že i hudba je řemeslo: můžete mít tisíc talentů, ale když budete hrát falešně a z rytmu, namáháte se zbytečně.

Pavel Nedvěd mě, samozřejmě v novinách, upozornil na podobnou věc: fotbalisti si dnes jdou na hřiště zápas "užít". My jsme ho chodili vyhrát.

Filosof by možná pohovořil o důrazu na individualitu, ale já si spíš myslím, že je to lenost: nač se učit počítat, když mám kalkulačku, nač se učit pravopis, když mám word a nač se učit vycházet s lidma, když mám sílu.

Z. Lapil 6.9.2018 12:18

Re: Perfektní, díky.

Ještě mě napadá: na humanitním vzdělání není nic špatného a problémem vlastně není ani nevzdělanost. Problém je, když se někdo mylně domnívá, že vzdělaný je. K čemuž - v tom velmi souhlasím - dnes lze na mnohých humanitních oborech dospět velmi snadno.

V. Student 6.9.2018 12:34

Re: Perfektní, díky.

Řekl bych, že na žádném vzdělání není nic špatného. Problém je, když si někdo myslí, že mu jeho vzdělání dává právo měnit svět.

Z. Lapil 6.9.2018 12:40

Re: Perfektní, díky.

Přesně. Díky.

J. Kanioková 6.9.2018 13:24

1*****

J. Jurax 6.9.2018 19:49

No, problém je, že inženýr stavař málokdy až nikdy si dovolí kecat do rozboru řekněme Kantovy filizofie, kdežto pfilozóf se klidně cítí práv kecat do stavby mostu, dálnice, obchvatu nebo vlastně jakékoliv stavby.