12.12.2019 | Svátek má Simona


Diskuse k článku

NĚMECKO: Hříchy šéfa kontrarozvědky

Německá policie zatkla koncem srpna v městě Chemnitz dva migranty podezřelé z vraždy německo-kubánského občana.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Aron 26.9.2018 17:15

Re: Pouhý nástroj k manipulaci

Přesně tak.

P. Grigar 26.9.2018 6:46

Jaký by to byl krásný svět, kdyby..

.. se politikům dostala pod kontrolu jakákoli prohlášení kohokoli ještě pře tím, než by mohla být zveřejněna. Něco takového jako je třeba u nás NKÚ, který musí zprávu o kontrolním nálezu odborníků předložit ke schválení parlamentu, složenému z amatérů.

J. Pospíšil 26.9.2018 3:35

To všechno je pěkné.

Ale v Německu je to Úřad na ochranu ústavy. A má daleko vyšší kompetence, než BIS u nás. A kdo jiný než právě ředitel tohoto úřadu se má zastat občanů, když jsou neoprávněně napadáni vysokými činiteli státu a jsou difamování těmito činiteli za to, že využili svých práv a vcelku pokojně demonstrovali proti situaci, kterou způsobili právě tito vysocí činitelé státu svými nedemokratickýmí a zjevně nesprávnými rozhodnutími a překročením svých kompetencí.

Německým problémem není Maassen, ale Merkelová.

J. Fridrich 26.9.2018 7:30

Re: To všechno je pěkné.

Souhlas pane Pospíšil - a nesouhlas s autorem článku, jako skoro vždy.. Schneider říká-zjednoduším tu jeho litánii - Maaßen je zlý, Merkel je hodná. Také " dal co proto " zlým Američanům.. Jen hodné Rusko se mu tam už nevlezlo..

J. Zahrádka 26.9.2018 12:33

Re: To všechno je pěkné.

Naprosto přesně! Na tu "ochranu ústavy" a útoky kancléřky proti jedné spolkové zemi jsem se také snažil upozornit svým komentem. Jsem rád, že jste to napsal i Vy, a formulačně lépe.

I. Koreň 26.9.2018 0:38

Hnidopich by dodal

k větě "Maaßen hned po chemnitzských protestech pro deník Bild uvedl, že 'neexistují žádné důkazy podporující autenticitu videa, které koluje na internetu...'", že to "hned" ve skutečnosti trvalo skoro 2 týdny, od neděle 26.8., kdy bylo video pravděpodobně natočeno, do pátku 7.9., kdy byl rozhovor zveřejněn.