17.6.2021 | Svátek má Adolf


Diskuse k článku

MIGRACE: Století muslimek a islamizace Evropy

Statistika nemá pověst neposkvrněnou. Benjamin Disraeli, britský státník, premiér a zakladatel moderní konservativní strany, říkal, že existuje lež, bohapustá lež a statistika. Winston Churchill o víc než jedno století později si přisadil, když prohlásil, že věří jen té statistice, kterou sám zfalšuje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Navrátil 20.12.2017 9:10

Kdy bude pozdě?

Čím později přistoupí státy k realistickému řešení islamizace Evropy, tím je větší pravděpodobnost občanské války. Proti ní se bude jevit ta poslední světová válka jako selanka.

J. Fridrich 20.12.2017 9:06

Pomáhat potřebným je hezké a správné.. Všem na

Pomáhat potřebným je hezké a správné.. Všem na celém světě to ale není prostě možné, zvláště pokud se v Africe a Asii chovají NEZODPOVĚDNĚ a množí se jak..... a také nás i přes naši pomoc jim - NENÁVIDÍ !

Dnešní svět - myslím tím křest'anský Západ, bude muset - a to velmi rychle dospět k zcela zásadní skutečnosti a nekorektně-tedy pravdivě konstatovat, že civilizační úrovně a vyspělost jednotlivých etnik, zemí, států, lokalit-tedy lidí žijících v dnešní době na naší planetě je RŮZNÁ a mnohdy velmi odlišná. Stupnice hodnot, rozvoj společnosti, její kultura, hygiena, tolerantnost, vztah k ženám, k dětem, schopnost akceptovat jiné pohledy na vývoj světa-to vše je velmi ODLIŠNÉ v různých částech světa. Konkrétně země tak zvaného Západu, tedy křest'anské, Euro-Atlantické civilizace jsou nepochybně vyspělejší a to nejen ve vědě, technice, technologiích-ale právě v uspořádání své společnosti, hlavně v její humánní podobě, demokracii, práv a svobod svých občanů.V jiných částech světa jsou zcela jiné hodnoty a je zajímavé, že když přijdou k nám, tak místo spokojenosti a vděku za nový domov přináší až nepochopitelnou NENÁVIST. Raději tedy tyto světy nesměšovat-a když už, tak jim pomoci u nich doma, ale pozor na jejich přemnožení. Uskutečnění této záchrany Evropy půjde jen změnou vůdců hlavních Evropských zemí a ve vedení EU v Bruselu..

J. Chaloupka 20.12.2017 9:09

Křesťanská morálka říká: miluj svého bližního, jako

sebe samého. Já nevím, jak u Vás, ale můj bližní rozhodně není ani z Afriky ani z Asie.

V. Student 20.12.2017 15:37

Re: Křesťanská morálka říká: miluj svého bližního, jako

Slovo "bližní" se odvozuje od příběhu, kdy byl nějaký člověk zmlácen a oloupen, a příslušníci církve spěchali na bohoslužbu, takže se na něj vyprdli. Jediný kdo mu pomohl byl příslušník kmene ze Samaří, v podstatě pro židy v té době takový póvl. Ježíš se ptá kdo je jeho bližní. Odpověděli že ten Samaritán.

Takže bližní není každý. Je to někdo, kdo se mnou umí soucítit, umí nabídnout nezištnou pomoc, prostě se normálně chová. Určitě tedy nemusí být můj bližní Afghánec, který sem přivandroval, makat nechce a ani neumí, a jen kouká, co by kde opíchal.

M. Krátký 20.12.2017 8:41

Pro nás Evropany není nic důležitějšího

než apelovat na naše politické i další představitele aby zamezili nárůstu muslimských teroristů v našich státech. Kde muslim - tam nebezpečno !!! Kecy o mírumilovnosti islámu si můžou strčit !!!

J. Chaloupka 20.12.2017 9:08

Prostě si musíme připravit víc vepřového sádla

a tím polévat zemi, aby do ní muslimové nevstoupili. Anebo si zvyknou na prasata.

J. Svoboda 20.12.2017 8:25

Jen další zvěstovatel konce světa, a že jich už bylo ...

P. Zinga 20.12.2017 8:33

Re: Jen další zvěstovatel konce světa, a že jich už bylo ...

Pane Svobodo 169, vyjádřím se nekorektně, ale správně: buď jste blb, nebo prase nebo obyčejný užitečný idiot. Můžete určit místo a čas.

J. Svoboda 20.12.2017 9:14

Re: Jen další zvěstovatel konce světa, a že jich už bylo ...

Kdybyste napsal, že se mnou nesouhlasíte a podpořil to argumenty k věci, pak by bylo všechno OK.

Takhle jste jen předvedl, že jste sprostý hulvát, který argumentovat nedokáže.

Pěkný den.

R. Tesařík 20.12.2017 9:23

Re: Jen další zvěstovatel konce světa, a že jich už bylo ...

Nic jiného si nezasloužíte, spasiteli.

P. Zinga 20.12.2017 9:58

Re: Jen další zvěstovatel konce světa, a že jich už bylo ...

Pane Svobodo 169: jakými argumenty jste svůj odsudek podložil Vy?I zde na NP je dostatek argumentů, podporujících názor autora, ale Vy jste zřejmě vůči argumentům imunní.

J. Svoboda 20.12.2017 10:53

Re: Jen další zvěstovatel konce světa, a že jich už bylo ...

Žádný argument jste neuvedl a vy nejste žádný NP. Jen jste byl sprostý a hrubý k mé osobě.

Pěkný den.

M. Krátký 20.12.2017 8:42

Re: Jen další zvěstovatel konce světa, a že jich už bylo ...

pane J.Svobodo 169 skočte do díry a spláchněte se !!!

J. Svoboda 20.12.2017 9:15

Re: Jen další zvěstovatel konce světa, a že jich už bylo ...

Předvedl jste argumentaci žáka nižšího stupně, pane Krátký.

Pěkný den.

R. Neveselý 20.12.2017 10:32

Re: Jen další zvěstovatel konce světa, a že jich už bylo ...

A vy jste se předvedl jako hňup.

M. Pesat 20.12.2017 11:46

Re: Jen další zvěstovatel konce světa, a že jich už bylo ...

"Je třeba islámským státům podlomit jejich ekonomickou moc. To znamená například zcela jednotně razantně snížit dovoz ropných produktů z islámských zemí rozšířením jaderné energetiky, důsledně vyhlásit sankce a embargo na dodavatele zbrojní techniky i progresivních technologií, zavést zákaz náboru pracovních sil mimo EU, důsledně znovuzavést přísný režim na hranicích, Atd."

--------------------------

Tak to si myslim je presne v duchu prslovi, jit s kanonem na vrabce.

Kuprikladu to zbrojeni, kdyz se podivate cim muslimsti militanti bojuji, AK 47, pick up Toyota s tezkym kulometem/minometem, v kaftanech a sandaly na nohou. Jak uz jsem uvedl, s muslimy/islamem/militantnim islamem lze /v pohode/ "bojovat"/vyhrat v ramci stavajich zakonu sekularniho statu. Samozrejmne pouze za politicke podpory/kryti uredniku/soudcu/policistu kteri ty zakony budou dusledne uplatnovat a zejmena KONTROLOVAT dodrzovani. Napr. Afganistan a tzv. boj s Talibanem, pokud za hranicemi v Pakistanu nezavrete tzv. skoly islamu/madrasy, tak s Taibanem nikdy nemuzete vyhrat, zabijete v boji tisic militantu a mezitim v tech "skolach" pripravi dalsich 10 tisic fanatiku/teroristu. Pasticky na mysi/potkany jsou k nicemu, pokud neznicite hnizdo/lihen/puvod, resp. cistotou/poradkem ti hlodavci uhynou hladem. Cest :)

A. Hrbek 20.12.2017 8:04

autor se patrně překlepl

muslimů je cca 1,6 mld a ne 1,3 mld. Procenta 31 a 23 jsou správná.

Pokud chce nějaká náboženská skupina žít podle svého způsobu, tak pokud neporušuje zákony, tak by jí to mělo být dovoleno.

Základními objektivními zbraněmi islámu jsou vysoká fertilita (až 7) a velké množství volných peněz ve státech s převažujícím islámským náboženstvím. Dokonce mají vysoký počet mladých mužů schopných vojenské služby.

Evropské státy se zaměřily na vymírání a ochotně nejenže hojně prodávají do islámských států zbraně, ale rozprodávají muslimům vlastní majetek. Navíc neustále shánějí levnou pracovní sílu. Čili chovají se v podstatě naprosto stejně jako se chová ČR. Ekonomický význam Evropy neustále výrazně klesá s původních 45% na současných cca 23%. S tím je, bohužel, nutno se smířit. Boj proti islámu hubou není vůbec nic platný. Je třeba islámským státům podlomit jejich ekonomickou moc. To znamená například zcela jednotně razantně snížit dovoz ropných produktů z islámských zemí rozšířením jaderné energetiky, důsledně vyhlásit sankce a embargo na dodavatele zbrojní techniky i progresivních technologií, zavést zákaz náboru pracovních sil mimo EU, důsledně znovuzavést přísný režim na hranicích, Atd.

A hlavně zásadně změnit postoj Evropanů k zajištěni jejich dlouhodobé existenci. A to jak v materiální, tak i duchovní oblasti a zejména v oblasti reprodukce. Krátce a jasně - nekecat a omezit současnou spotřebu a konto budoucnosti vlastních dětí. To ale v zájmu vlastního blahobytu skoro nikdo neudělá. Takže Evropě a la long není pomoci. A pokud nebudou muslimové pány Evropy, tak to budou Číňani.

M. Rubáš 20.12.2017 7:27

Takhle to dál nejde

Obyčejní Evropané tyhle lidi samozřejmě nechtějí, ale elity ano, rozpor mezi názory elit a obyčejných lidí bude narůstat až to přejde v krvavou revoluci.

http://www.epshark.cz/clanek/116/evropska-masova-migrace-lidri-versus-verejnost

J. Schwarz 20.12.2017 6:58

Víc než to

že stran množení "muslimové poslouchají Alláha" a ostatní "dají víc na ekonomiku" mají na populační vývoj naše idiotské představy o rovnosti všech, sociální státy a zákonodárství, které nutí ostatní "Alláha poslouchající" muslimy živit. Pokud by je měl živit jenom ten jejich Alláh, tak by jich tolik nepřibývalo.

J. Kopis 20.12.2017 5:07

Primárním problémem jsou hloupí voliči

https://globe24.cz/svet/46028-drsne-obvineni-nemecko-plati-teroristy-z-evropskych-penez

J. Kopis 20.12.2017 5:08

Re: Primárním problémem jsou hloupí voliči

https://www.expres.cz/dimitris-avramopoulos-o-migraci-doj-/zpravy.aspx?c=A171219_113821_dx-zpravy_neos

P. Maleček 20.12.2017 1:32

Statistika sranda je, páč má blbé údaje.

No zas taková sranda to není. Ale pikantní je, že za růstem počtu muslimského obyvatelstva je západní humanitární lékařsko-potravinová pomoc, díky níž se muslimské obyvatelstvo, zvláště v Subsaharské Africe množí tak, že australští králíci jsou proti tomu asexuální břídilové.

To nemluvě o petrodolarech, ty ale naštěstí šejkové zčásti rozfofrují za mrakodrapy, sjezdovky v poušti, či závody F-1 nebo fotbalové šampionáty.

A tak se pana statistika ptám - jakpak bude pokračovat statisticky očekávaná expanze islámu, když se ta prý humanitární, ve skutečnosti pro Evropu (tu neruskou) destruktivní pomoc zastaví.

Ha - a teď se hukáž statistiku.

Z. Lapil 20.12.2017 10:58

Re: Statistika sranda je, páč má blbé údaje.

Statisik by vám řekl, že hustota obyvatelstva v Africe (35obyv/km2) je proti Evropě (až po Ural) poloviční.

Neodvážím se z toho vyvozovat přímý závěr, že v Africe je prostor ještě zhruba pro miliardu lidí, jen připomínám, že tundra je taky svým způsobem poušť, která neuživí víc bytostí, než sem tam nějakého soba, a Izrael před pár desítkami let mlékem a strdím taky zrovna neoplýval.

R. Neveselý 20.12.2017 0:38

Poslední věta článku

"Pokud budeme držet pospolu a pokud vládnoucí elity nepodlehnou sílícímu nátlaku Bruselu, dobrodějů z OSN a domácí páté kolony užitečných skřítků."

Ano, ta pátá kolona je tady zastoupena velmi hojně:

Nezerová, Rudolf, Šejna, Bystrý a další výtečníci.

V. Lunák 20.12.2017 1:16

Re: Poslední věta článku

Netzer. Vy jste takové nemehlo, že je možné vodit vás za provázek úplně ve všem.

S. Netzer 20.12.2017 7:21

Re: Poslední věta článku

Máte všechny zrádce zevidované, Ilsnere? Všechny?

V boji proti vnitřnímu nepříteli musíte být nemilosrdný!

"Chladnou hlavu, planoucí srdce, čisté ruce!"

P. Zvolánek 20.12.2017 8:04

Re: Poslední věta článku

Myslím, že děláte chybu, nikoho nepřesvědčíte a pokud vás neodkráglují vaši chráněnci, budete žít i tak ve strachu. Ta doba je blíž, než si dokážete představit.

S. Netzer 20.12.2017 9:53

Re: Poslední věta článku

Vyhrožování patřilo vždycky k vašemu řemeslu.

P. Zinga 20.12.2017 9:27

Re: Poslední věta článku

Šejna, myslím, není "vítač".

V. Novák 20.12.2017 9:30

Re: Poslední věta článku

"Bystrý" je troll, jak byste snad mohl rozpoznat...