18.9.2020 | Svátek má KryštofDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MIGRACE: Politika sousedstvíVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 3, poslední: 24.12.2017 13:30, přehled diskusí

Jak omezit migraci z Afriky? Zkráceně řečeno, :
Autor: P. Dvořák Datum: 23.12.2017 3:06

místo toho, abychom Afriku živili v Evropě, budeme Afriku živit přímo v Africe. Ale to už tady bylo ne? Začalo to v padesátých, šedesátých letech fotkami dětí s mouchami na obličeji a s vyvalenými bulvami i bříšky. Napapaly se a dál už nedělaly nic jiného, než šukaly. Desetinásobek jejich dětí se k nám dnes hrne.

Za sebe mohu říct, že kdyby se jich na moři utopil milion, jejich osud mě zajímá úplně stejně, jako je zajímá osud můj. Vůbec.

Re: Jak omezit migraci z Afriky? Zkráceně řečeno, :
Autor: Š. Hašek Datum: 23.12.2017 4:33

Asi tak.

Ani korunu. Bohatý světadíl kde ani skoro nikde nemrzne. Sakra, jen máknout.

Navrhuji Afriku použít jako studijní plochu pro nažhavené mladíky a mladice ze světadílu brusele, kteří by tam byli vysíláni na stáž. Základní parametr stáže by ale byly prašulky vlastní, nebo od maminky, žádná čerpadla v tísni!! A na pět let. Genderděvčata přednostně do Eritreje.

Až by se vrátili, možná by začali chodit i do kostela a vzali místo skladníka/ce u Amazonu/bylo by jim dobře mezi ukrajinskými dělňasy. Zkráceno.

Re: Jak omezit migraci z Afriky? Zkráceně řečeno, :
Autor: J. Fridrich Datum: 23.12.2017 6:04

Pomáhat potřebným je hezké a správné.. Všem na celém světě to ale není prostě možné, zvláště pokud se v Africe a Asii chovají NEZODPOVĚDNĚ a množí se jak..... a také nás i přes naši pomoc jim - NENÁVIDÍ !