19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

MIGRACE: Pohlednice z Německa aneb Sluha a pán

Neberu tak docela vážně všechny zvěsti, co jich běhá po internetu; je mezi nimi spousta hloupostí, jak se urodily v hlavách různých fantastů, a jiným chybí k úplnosti už jen razítko Putinovy tajné a dezinformační služby FSB (dříve KGB).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Urban 11.1.2016 10:18

Re: Hlupáček už v úvodu prozradil,

A cože klaus je pro putina?:-)))

K. Filek 11.1.2016 11:46

Re: Hlupáček už v úvodu prozradil,

Urbane ty jsi Babišův šašek.

K. Janyška 11.1.2016 14:28

Re: Hlupáček už v úvodu prozradil,

Musíte se ho zeptat, trdlo. To není můj případ. Užil jsem si se sovětskými okupanty dost a dost na to, aby mě někdo přinutil milovat tu bandu necivilizovanou tam... Dzp.

P. Vaňura 11.1.2016 17:04

Re: Hlupáček už v úvodu prozradil,

A bychom si nakonec neříkali "zlatí Rusové..."

J. Svoboda 11.1.2016 13:40

Re: Hlupáček už v úvodu prozradil,

Človek musí žasnout nad vaší blbostí!

Člověk by si myslel, že už to není možné, ale na vás je bohužel vidět, že ono je!

P. Klouda 11.1.2016 9:53

Pane Frýborte, kdyby ...

... nešlo o tak tristní téma, napsal bych Vám, že dnes jste mě potěšil. Kéž by většina lidí, kteří mají možnost oslovovat početnější okruhy čtenářů (pro jednoduchost publicisté), viděla věci takto přímo a nenalakované na růžovo či bledě modro. Třeba by se pak v dostatečném počtu pochlapili i naši političtí "lídři"...

M. Valenta 11.1.2016 9:48

Malý příspěvek z vlastní zkušenosti

Čekáním na azyl jsem v r.82 strávil sedm měsíců v lágru v malém malebném bavorském městečku Frontenhausen. Uprostřed, nedaleko náměstí stála stará, zdevastovaná vila, jejíž osazenstvo tvořila různorodá směska asi 40 lidí z Afriky, Asie a Evropy (3 Češi). Někteří tam byli 4 i více let a z daleka největší čuňata byly Arabové (to co dokázali udělat během jedné návštěvy se záchodem se nedá popsat) a největší násilníci (policie tak 2 x do týdne) Jugoši.

P. Götze 11.1.2016 9:28

RE

Cela Evropa ceka, az prijde German k rozumu. Nikoho to nedesi? kdysi byl tusim Tusk davan za vzor svymi pamatnymi vetami o tom, ze Evropa se neboji, ze Nemec jedna, Evropa se boji, ze Nemec naopak nejedna. Tot nam ceskym zaprdencum bylo davano za vzor, viz. Machacek a spol. Marna to snaha, pravda vzdy nakonec vyjde najevo. Ale ty dusledky, ty dusledky. Co se jeste musi stat, aby germanum doslo, jak jsou hloupi? A zaroven co se jeste musi stat, aby politici ostatnich statu rekli nahlas a jasne, hele Angelo to uz by stacilo. Vzdyt ten politicky tlak zbytku Evropy je smesny !!!

K. Janyška 11.1.2016 9:15

Ano, jsme jejich ustrašenými sluhy. S přemnoženými

čerty, nejsou žádné žerty... Dzp.

P. Klouda 11.1.2016 9:49

Re: Ano, jsme jejich ustrašenými sluhy. S přemnoženými

S přemnoženými čerty jistě žerty nejsou. Ale nemyslím si, že bychom byli ustrašenými sluhy. Tedy ~ záleží na tom, zda tím zamlčeným podmětem "my" myslíte vládu/y, a nebo obyvatelstvo. Jako obyvatel a občan si připadám spíš bezprávný, a hlavně bezmocný jednak proti vládě těch, kteří u nás vzcházívají z demokratických voleb, a aktuálně díky tomu i proti případnému nebezpečí, co se těch čertů týče. A jestli mám z něčeho strach? Nu, ano ~ nejvíc z toho, aby ze mě další a další vyhrocování stávající situace neudělalo ne někoho, ale něco na úrovni blízké úrovni těch čertů...

Omlouvám se za mnohomluvnost, ale Vy, pane Janyško, byste pro ni mohl mít pochopění... 8)

K. Janyška 11.1.2016 10:09

Re: Ano, jsme jejich ustrašenými sluhy. S přemnoženými

Mám, ale nesmí to být v pracovní době na cizímm kompu... Dzp.

P. Klouda 11.1.2016 10:36

Re: Ano, jsme jejich ustrašenými sluhy. S přemnoženými

Och, kdeže! Já už mám dávno po pracovní době ~ bohužel... Zdraví...

K. Janyška 11.1.2016 14:05

Re: Ano, jsme jejich ustrašenými sluhy. S přemnoženými

Aha, tak pardon... Dzp.

P. Klouda 11.1.2016 14:09

Re: Ano, jsme jejich ustrašenými sluhy. S přemnoženými

OK 8)

Z. Švrček 11.1.2016 8:57

Cha!

Je vidět, že se poměry začínají hrotit, objevuje-li se již hodně takových článků. Když jsem tady na NP již asi před 5 lety napsal něco sice o hodně kratšího, neboť v diskusi, nicméně podobného, vycházeje z dostupných zpráv, vlastních pozorování i seznámení se s realitou prosazování učení Alláhova, dostal jsem od tehdejších (a některých i dnešních) krasoduchů co proto.

Ale jen houšť a větší kapky. Dovedeme si vůbec představit, jak těžce se nám bude reagovat na situaci, kdy v EU budeme mít na konci roku 2016 další dva až 3 miliony nových stoupenců Alláhových (viz třeba odhad p.Fica na STV2 minulý týden)? Veřejná známost o jejich excesech může přispět k změně dnešního "lehára" politiků a k přijetí skutečně funkčních opatření. Lid si to prostě vyžádá a nakonec i musí vyžádat, nebudou-li to ochotni všichni ti Sralbotkové udělat sami.

Jakkoliv se dosud nehovoří otevřeně o tom, že vytváření krizí - té poslední "iprchlické" zejména - je cestou záměrně zvolenou špičkami EU jako záminky nuceného provedení konečných kroků k plné politické integraci zemí EU, zdá se, že přesně toto je záměrem. Jen bych nerad byl sýčkem v tom, že to je cesta vedoucí nejen k likvidaci dosud existujících národních států, ale i samotné EU, jejího vedení včetně a celé Euroatlantické civilizace nádavkem.

Muslimové - opět varuji - nejsou poslušným a slepým nástrojem. Přicházejí sem vybaveni náboženskými i ideologickými prostředky, které jim nejen dovolují, ale i přikazují nás podfouknout, i násilím podmanit a nakonec integrovat v jedno stádo Alláhovo!

J. Urban 11.1.2016 8:43

Evropa páchá sebevraždu

v přímém přenosu.

Ś. Svobodová 11.1.2016 10:02

Re: Evropa páchá sebevraždu

To ne Evropa, ale lidé. Významná část lidí v Německu se stále nepoučila ani po Silvestru a pevně věří své vůdkyni. Stále věří politikům, že TO zvládnou a zaručí jim bezpečnost. Když jsem viděla v TV protipegidskou demonstraci a dvacetiletá holčina se usmívala do obzazovky a hlásala potřebu lásky k uprchlíkům, chtělo se mi za ní brečet.

P. Lenc 11.1.2016 8:29

Holt

je vidět, že ta muslimská invaze je pro Evropu opravdu přínosem. A ten přínos se musí bránit i vodním dělem před "fašouny" z Pegidy.Nakonec, "pokroková" mládež vedená ještě pokrokovější anarchistickou lůzou zásahu uvědomělých policajtů tleskala.Soudruh Sobotka se soudruhem Prouzou mají mustr, jak "demokraticky" zatočit z "hnědnoucím" občanstvem.

Ś. Svobodová 11.1.2016 10:12

Re: Holt

A propaganda jede dál. V ČT1 byla demonstrace Pegidy pouze PŘEDČASNĚ UKONČENA, o vodních dělech nic až na závěrečný vteřinový obrázek, který se ani nemohl dát do kontextu. Nova a Prima informovaly normálně.

Sobotka mi připopíná Beneše v Mnichovu.

P. Lenc 11.1.2016 13:36

Re: Holt

Je opravdu smutné, že soukromé televize začínají být dívatelnější než ČT a to po všech stránkách.A Sobotka? Slimák, nic víc.

M. Čihák 11.1.2016 7:53

zajimave je

že na přijíždějíciích lodích hážou do moře muslimové křesťany a nikoliv obraceně. Svědčí to o tom ,že platí biologické principy a agrese a nenavist zatím vítězí nad ....... doplňte si sami. Jestli nepřitvrdíme tak za potumného mumlání a "Rozhořčení" našich představitelů naše geny vyklidí pozice.

D. Polanský 11.1.2016 6:54

Holt nechce se nám do křesťanské války.

My se jaksi hlásíme ke křesťanství jenom z historické slušnosti. Idea sekulárního státu je tak krásně bezproblémová až je sci-fi. Islám si s ní vytřel zadek. A těch ateistů, co ani pořádně neví, co to ateismus je.

J. Schwarz 11.1.2016 8:21

Re: Holt nechce se nám do křesťanské války.

Tohle přece nemá s náboženstvím vůbec co dělat! Normální stav by byl vetřelce vypráskat ať by byli černí nebo zelení a věřili třeba v Pána Much. Člověk je teritoriální živočich a pokud úplně nezdegeneroval musí svůj životní prostor proti cizí tlupě bránit!

K. Novák 11.1.2016 6:45

Nejsme sluhy

imigrantů. Jsme sluhy někoho jiného a ten vede věc přesně tak, jak chce a jak si myslí, že mu to přinese prospěch. Na nás ani na imigrantech nezáleží.

J. Babička 11.1.2016 5:38

poznámka

Ony ty arabské státy se nejdříve zbavili židů. A nyní se zbavují křestanů. A krasoduchové nás poučují, že nemáme dělat rozdíly. Jenže on názor i toho umírněného muslima na židy se příliš neliší od názoru Adolfa Hitlera. A v uprchlických táborech si křestané stěžují, že je ignorováno nepřátelské, nebo alespon nevlídné chování muslimů k nim. Nakonec je i dost nebezpečné pro křestana být na jedné uprchlické lodi s muslimy, aby ho náhodou nehodili přes palubu. A tak dochází k paradoxu, že si sluníčkáři stěžují, že ti xenobní a evropští lidé ty xenobní muslimy v evropě nevítají, kdežto oni ano.A tak podle nich nemáme dělat rozdíly v pomoci pronásledovaným křestanům, nebo jezidům od pomoci jejich pronásledovatelům. Že generalisuji ? Ano, ale ono to tak generálně platí a tak ti muslimové na které to neplatí jsou spíše vyjímky.

P. Khail 11.1.2016 10:56

Re: poznámka

Co se týče názoru na židy neměl byste zapomínat na křesťana jako je Adam B. Bartoš, není ani muslim (ani umírněný) ani Hitler. On ten svět není jen tak prvoplánově jednoduchý.

J. Kanioková 11.1.2016 1:10

Německo prostě zešílelo, tedy především jeho věrchuška..

Bavorský ministr hospodářství: 90 procent uprchlíků nedostatečně kvalifikovaných - http://www.epochtimes.de/wirtschaft/news/aigner-90-prozent-der-fluechtlinge-unzureichend-qualifiziert-a1297737.html

Statistiky ukazují: téměř každý druhý kapsář na stanicích pochází ze severní Afriky - http://jdem.cz/bu8n63

Německo na pokraji - http://www.nytimes.com/2016/01/10/opinion/sunday/germany-on-the-brink.html?ref=opinion&_r=2

NĚMECKÁ VLÁDA JAKO PASÁK, AUTOBUSY PLNÉ PROSTITUTEK A NEŘÍZENÁ BIOLOGICKÁ ZBRAŇ NA ČECHY.- http://jdem.cz/bu8qt3

Wahhabi tvrz v Evropě - http://kurier.at/politik/ausland/bosnien-herzegowina-ein-wahhabiten-stuetzpunkt-in-europa/172.829.182

P. Dvořák 11.1.2016 1:24

Re: Německo prostě zešílelo, tedy především jeho věrchuška..

NĚMECKÁ VLÁDA JAKO PASÁK, AUTOBUSY PLNÉ PROSTITUTEK A NEŘÍZENÁ BIOLOGICKÁ ZBRAŇ NA ČECHY jse našel pod jinou adresou:

http://www.prvopodstata.com/2016/01/08/nemecka-vlada-jako-pasak-autobusy-plne-prostitutek-a-nerizena-biologicka-zbran-na-cechy/

Obzvláště výživné je to, že mezi nimi jsou i případy lepry!!! A prostitutky si jezdí šukat sem a tam. Jenže ony to nebudou jenom profesionální prostitutky, ale jak jistě víme z nabídky našich "seznamek", jsou mezi nimi i studentky nebo vdané ženy vylepšující rodinný rozpočet.

Do Evropy přišlo dejme tomu milion imigsrantů. Kolik z nich prošlo důkladnou lékařskou prohlídkou nebo má nějaké zdravotní potvrzení?

Kolik musíte mít potvrzení, když chcete se psem jen na výstavu nebo na dovolenou do zahraničí, kde je pes neustále pod vašim dohledem?

P. Khail 11.1.2016 10:52

Re: Německo prostě zešílelo, tedy především jeho věrchuška..

Neměl byste věřit každému nesmyslu, který je na netu. Krom toho ony prostitutky měly dříve (dnes už to hodně opadlo, jak se můžete přesvědčit třeba v Dubí u Teplic) za zákazníky téměř stoprocentně německé zákazníky.

P. Dvořák 11.1.2016 13:28

Re: Německo prostě zešílelo, tedy především jeho věrchuška..

Třetí a čtvrtý odstavec není otázka víry, ale porovnání náhledu na jednoho čokla a miliony imigsrantů.

Ani druhý odstavec není otázka víry, protože o případech lepry se ví (o kolika se neví?), ale tutlá se to jako znásilňování na Silvestra.