20.3.2023 | Svátek má Světlana


Diskuse k článku

MIGRACE: Plány EK musíme odmítnout

V únoru letošního roku přednesl francouzský president Emanuel Macron v Mylhúzách ve francouzském regionu Alsasko zásadní projev o negativním vlivu islamismu na francouzskou společnost, resp. o negativních zahraničních vlivech na francouzskou muslimskou komunitu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Tichý 5.10.2020 16:02

Nase muslimska mensina je mirumilovna zejmena proto, ze je mala. Kdyz jich bude vic, nutne mezi nimi bude vic extremistu a netolerantnich jedincu. Jejich netolerance konci no-go zonami, snatky deti, utlacovanim zen, vrazdami zidu.

M. Krátký 5.10.2020 10:09

taky to tak vidím R^R^R^

M. Krátký 5.10.2020 10:06

Stát, který není schopen chránit své hranice musí zahynout - a votom to je !!!!!!

P. Milan 4.10.2020 22:57

Anglie (GB) se moc nehrnula, až měli Frantíci obavy o spojenecké závazky.

P. Milan 4.10.2020 22:55

Uspořádání po II WW se osvědčilo lépe.

P. Milan 4.10.2020 22:54

Pomohli začít. Bez jejich podpory by na to Němci nestačili.

P. Milan 4.10.2020 22:53

Britové ne. Všichni ostatní doufali, že něco získají, Britové mohli jen ztratit.

V. Církva 4.10.2020 22:39

Jako, mně taky mrzí že tu nežijeme v nějaém rozumném soužití s Němci. Nakonec Svatá Říše Římská kdysi fungovala celkem dobře, a byli jsme rovným partnerem a součástí, nebyla postrachem Evropy. Počátkem konce byli buršáci, německý nacionalismus a nadřazenost. Dodnes se z toho někteří Němci nevyspali, i když mám pocit že udělali obrovský pokrok. Chápu že i vznik Československa musel být pro Němce problém. Najednou z vůdců byli občané druhé kategorie. Ale myslím, že byla šance to vyřešit. Nakonec hlavní pozitivum Československa nevidím v naší řeči a národním státě, ale v tom, že buršácké Rakousko-Uhersko nebylo dost svobodné ani positivní pro Evropu. Škoda, že jsme nějak nenaučili sudetské Němce být hrdí na svobodu v ČR a mít výhodu demokratické země, která je trochu jiná než to prudérní Německo a Rakousko. Nakonec této zemi přinesli jejího ducha a styl Češi i Němci.

Nicméně dost filozofování. Realita byla opravdu taková že soužití s němci nemohlo pokračovat. Buď bychom pomlátili my je, nebo oni nás.

V. Církva 4.10.2020 22:21

No my se učili, že válku začalo Rakousko na popud Německa. A nemám pocit, že by se tento výklad radikálně změnil, byl celkem pravdivý.

S tím hrnutím těch ostatních pak máte pravdu. Tak se to většinou zmiňuje.

K. Křivan 4.10.2020 20:22

Hele Plzák, vzpamatuj se ! První vyhlásilo válku Rakousko Uhersko a to Srbsku. Za zavraždění následníka trůnu. Plným právem.

Ostatní země se s nadšení do války hrnuly. I Rusko, Anglie, Francie, ..

J. Plzák 4.10.2020 19:55

Křivan, vzpamatuj se. Němci začali podruhé a dostali přes držku. Sovětský svaz jim to nandal a tak mají dodnes respekt a lezou jim do zadku.

USA se k nim zachovaly mírně, dali jim Marshalův plán, pomohli jim vzpamatovat se a tak podle zásady, že žádný dobrý skutek nesmí zůstat nepotrestán, se*ou jim teď Němci na hlavu.

Chceš snad, abychom se připojili?

J. Plzák 4.10.2020 19:45

Muslimští teroristé, kteří k nám přicházejí, jsou buď totálně negramotní, nebo neumí číst cokoliv latinkou. Když přijdou, nevědí kam se vrtnout. Nemají-li se na koho obrátit, jsou zkrátka namydlení. Nemohou své lumpárny realizovat, protože nevědí kde.

Z toho důvodu je bezpodmínečně nutné, nepřipustit vznik islámských center a komunit, na které by se mohli tito zločinci obrátit o informaci.

Mluví se o výstavbě čtyř center pro uprchlíky. Pokud má jít o detenční tábory pro imigranty, je to v pořádku.

Kdo si ale osobuje právo, tyto běžence do země vůbec pustit? Hlavně ale, toto právo nemá vedení Unie.

"Dokážeme to", blábolila kdysi Merkl. A pak se obrátila na nás, Poláky, Maďary a další, aby to dokázali za ní.[>-]!!

J. Lukavsky 4.10.2020 17:59

"Versailskou dohodou, která byla diktátem" Inu když si někdo začne válku - a prohraje jí, tak obvykle za to platí. Nebo by to mělo být naopak? Kdo prohraje - ten vyhrál a může si poroučet? J.L end

J. Kanioková 4.10.2020 12:52

Naprosto přesně !

V. Petr 4.10.2020 11:55

Sudetští Němci u nás žili od 30 leté války, někteří i déle...

V. Petr 4.10.2020 11:53

Samozřejmě, máte pravdu. Ti sudetští Němci si jaksi neuvědomili, že to Heims ins Reich se dá také realizovat jinak.

Odsun muslimáků je realizovatelný, musí se k tomu najít politická vůle! Viz odsun muslimů ze Španělska v 16 století.

Myslím, že roku 1938 by také žádného Němce nenapadlo, jak jejich rozpínavá politika dopadne!

V. Petr 4.10.2020 11:47

R^R^R^

J. Hrdlička 4.10.2020 11:41

Jj, zcela logicky muselo Německo obsadit nejen Rakousko a Sudety, ale potom i zbytek českých zemí, půlku Polska, Dánsko, Norsko, Benelux.....

Oni nechtěli, oni strašně nechtěli, ale co jim zbývalo:-(

Bohužel i dnes se najdou takoví, co z rozpoutání WW2 obviňují Reich, místo aby se omluvili za svoji drzou existenci....

J. Hrdlička 4.10.2020 11:39

Problém je, že ti pilní, pracovití, inteligentní.....s námi žít v naprosté většině nechtěli a co horšího, tradiční území českého státu si chtěli vzít s sebou. Totalitní Reich byl pro ně lákavější.

J. Jurax 4.10.2020 10:55

No, podle nejnovějšího, progresivního výkladu dějin přece začali druhou světovou Rusáci, že ... kdepak Němci ...

J. Jurax 4.10.2020 10:49

Nejlepší argument proti demokracii je pětiminutový rozhovor s průměrným voličem. © Winston Churchill.

J. Nový 4.10.2020 8:09

Tak naši vítači-Pitáti a STAN nedopadli u voleb tak špatně, což svědčí o tom, že se jejich vítací politika mnoha lidem líbí. Nechápu.

Zadejte si do Google (obrázky) "Bartoš Antifa" a uvidíte, co je ten člověk zač. :-/

J. Lukavsky 4.10.2020 7:55

"Divíte se že je z ČR hnali?" Němce hnali ze všech zemí kde se "ukázali" Norsko, Dánsko, Holansko, Polsko, Anglie..... A není pravda, že všichni Němci museli odejít do své vysněné Říše. Mě jeden učil v Praze a v naší vsi zůstala německá manželka Čecha, ačkoli se do smrti nenaučila pořádně česky... a takových byla spousta. No a jak budete řešit, když v rodině manželka - zuřivá nacistka, jeden syn - slušný, otec a dcera nevěděli, druhá dcera pomáhala tajně vězňům v koncentráku... Rozdělíte je? Za chyby se platí! Sudeťáci uvěřili Henleinovi a Hitlerovi že budou vládnout světu, chovali se podle toho ... a nakonec dostali na budku a zaplatili. Je na tom něco divného? Co by za to dalo 6 milionů Židů kdyby jejich vlak zastavil v Jeruzalémě a ne v Osvětimi! J.L. end

K. Křivan 3.10.2020 21:29

"...Němci začali 2. světovou válku..."

To není pravda.

Byla Velká válka, do které se hrnuly s nadšením všechy velké národy, Němci, Rakušáci, Francouzi, Rusové, Britové, a tahle válka neskončila. Pokračovala Versailskou dohodou, která byla diktátem. 2. světová válka byla jen logickým pokračováním té první, po malém, dvacetiletém oddechu a sbírání sil.

K. Křivan 3.10.2020 21:22

Pátá kolona nepřítele byla vždy likvidována jako první. Vždy a všude.

Můj prapra....předek do muslimů střílel z muškety. Na vídeňských hradbách Leta Páně 1683. Historie se vrací. Taky budeme pucovat laufy a .....

K. Křivan 3.10.2020 21:07

Ne Němcům, ale německým socialistům a jimi svedených poslušných Němců.

roblem byl, že jsme ztratili 3 miliony pracovitých pilných a šikovných, inteligentních pracovníků.. "Nahradili" jsme je rumunskými a maďarskými cig ány, které se Maďaři via Slovensko šoupli.

V. Církva 3.10.2020 20:29

Tak máte pravdu, letecké společnosti na tom nejsou nejlépe a velká letadla nefrčí. Přitom práce by bylo dost a linky do Arábií bez spátečky potřebné.

V. Církva 3.10.2020 20:22

Tím Rybnickou nedojmeme, chudáci byli jen Němci. Ostatní byli budˇ podřadná rasa, třeba Rusové asi i Češi, nebo nepodstatné oběti. Jí vadí jen mrtví Němci. Ta nějakou sebereflexi, pochopení že někdo udělá svinstvo a pak platí nechápe, sebereflexi nečekejte.

Ona to nechápe ani s dneškem, progresivisté propagují multikulturalismus, gendrismus a oběti je nezajímají. Ty oni neřeší. Když se kácí les, padají třísky. Správná je jen jedna pravda = jejich. A jednou se budou kroutit, a vymlouvat že to nezavinili. Prostě nacisti, internacisti, komunisti, to je jedna velká rodina.

V. Církva 3.10.2020 20:06

Co se týká prvního odstavce, mám nějak pocit, že 2světová Němcům celkem prošla. Nejhůř snad dopadli ti vystěhovaní, ale zas většina nemusela žít v komunismu který u nás spoluzavinili. Chcete velkorysost pro národ co zavraždil 6 milonů Židů a převážně on má na svědomí přes 50 milionů mrtvých. Samozřejmě, kolektivní vina znamená neštěstí několika procent slušných lidí. Většině se vrátilo co zaseli. Jako Křesťan s tím úplně nesouhlasím, ale jsem realista.

Co se týká druhého kde pan Jurax napsal že podporuje komunisty?! Že vraždili komunisti neznamená že jsou islamisté lepší. Komunismus a Islám jsou pravděpodobně největší ideologieké problémy lidstva posledních století. Islám je horší, jde za hrob, drží se lépe u moci a je na světě už dlouho.

V. Církva 3.10.2020 19:55

Možná by Vám měl někdo připomenout několik desítek milionů mrtvých, ca 6 milionů Židů, i bez Židů u nás nějakých. To jde na triko Němcům jednoznačně. Divíte se že je z ČR hnali? Přes to máte pravdu, mohli jich tu nechat víc, ti kteří neměli na triku válečné průšvihy a přihlásili by se nějak k českému národu měli zůstat.

Ale jak už jsem napsal. Po tom co Němci vyvedli k nim nikdo normální nemohl být velkorysý. I tak jim 2 světová válka prošla. Po válce se velká část bývalých pohlavárů účastnila obnovy Německa. A Německu byla umožněna rychlá obnova, zatímco my jsme byli hozeni Rusům.