7.7.2020 | Svátek má Bohuslava


Diskuse k článku

MÉDIA: Neuvěřitelné chování redaktorky BBC

Renomovaná britská BBC vysílala rozhovor s maďarským ministrem zahraničí Péterem Szijjártó. Rozhovor byl šokem pro diváky z důvodu vystupování dotyčné redaktorky, která se neudržela a spustila téměř hysterický výstup.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Novák 4.7.2018 23:52

Kéž by takhle reagoval i Babiš

Při otázkách na čapí hnízdo...:o)

P. Han 4.7.2018 22:25

Re: Britská redaktorka má i u nás své velmi pilné žáky či spíše

No ale jsou to aspoň pěkný holky. Pánbůh by byl nespravedlivý, kdyby jim ke kráse nadělil ještě inteligenci, jak by k tomu přišly ty ostatní?

P. Han 4.7.2018 22:22

Re: paní Malá

Ano, je skvělá. Jen nechápu, na co tam měla toho ministra. Mohla to být náramná one woman show pro parťáky z její kavárny.

J. Kanioková 4.7.2018 21:22

.............

"Paní redaktorka Emily Maitlis je typickou představitelkou dnešních „pokrokových absoloventů“ britských univerzit s mesiášským pojetím přístupu k problémům spojených s migrací"

Ano, šílená kráča ! A typická západní "liberálka"

P. Papež 4.7.2018 20:43

Jediným lzivym demagogickym retorem jste vy, ať jste chlap či žena. Vystupujete jako vzpomínka na 80. leta, Holt zapsklej bolševik se vždy pozná.

P. Papež 4.7.2018 20:35

Právě proto, že nepodceňuji lidi, jsem to napsal. Bohužel lidi podceňují Drahoše, protože vystupoval slušně bez podpasovek.

M. Mikulec 4.7.2018 19:47

Re:

Pane Papeži, nepodceňujte lidi, národ sledoval předvolební debaty a udělal si obrázek. Proto volba dopadla takhle. :-)

M. Mikulec 4.7.2018 19:45

To je děsný

Jsem pyšná na pana Pétera Szijjártó. Dobře hájí svou vlast. Co by sakra měli ilegálové pohledávat na jižní hranici mezi dvěma mírovými státy? Za čím táhnou? Kdo je pozval? Hlavně- proč by to měli odskákat Maďaři?

Ta neuvěřitelná redaktorka se ptá nebo konstatuje- "Vy nemáte problém s migrací". Ovšem kdyby se Orbán a jeho země od začátku nestarali, tak by problémy měli!

Vypadá to, že se hranice v EU zase začnou kontrolovat, a slavný vynález Schengen zůstane pěkně doma v Lucembursku.

M. Mikulec 4.7.2018 19:39

Re: Schizofrenie: Moderátor sám sobě hostem

Levičáci musí stále někoho vychovávat a poučovat. Vedle nich nelze v klidu a spokojeně žít. Je v nich ta permanentní revoluce zažraná, nebo co.

P. Manda 4.7.2018 19:36

Re: Část rozhovoru jsem viděl.

Re: Část rozhovoru jsem viděl.:

Autor: S. Netzer Datum: 4.7.2018 12:12

O "nás" víte tak nanejvýš to, co si přečtete na Psu. Tedy kulové.

P. Manda 4.7.2018 19:35

Re: Autor Troška

jste opravdu ubohý ovád.

J. Anděl 4.7.2018 19:30

Re: Věřím tomu

Tak možná by pro ní nebyl moc zajímavej se svými názory a rozhovor by se nekonal.

J. Anděl 4.7.2018 19:29

pěkný

No, moderátorka nebyla nijak zvlášť skandální, v dnešní době normální standard - a důvod, proč se nedívám na televizi :-).

Ale ten chlapík byl překvapivě na takový typ interview dobrej.

F. Navrátil 4.7.2018 18:28

Schizofrenie: Moderátor sám sobě hostem

Je to stejné megalomanství jako u redaktorů České televize. Jsou totiž přesvědčeni, že diváci jsou zvědaví na jejich názory a ne na názory hosta. Proto se snaží v rozhovoru především demonstrovat své myšlení a své politické preference. Dalo by se říci, že ideální interview pro takto postiženého moderátora je monolog!

P. Grigar 4.7.2018 17:19

Re: Také mi to tak přišlo. Být panem Fialou tak řeknu:

..jenže v případě odchodu se připravíte o možnost cokoli dále říci a musíte počítat s tím, že moderátor to patřičně využije a divákům široce i hluboce předestře, co jste to za ubožáka, který utekl před jeho brilantní argumentací. Jediné řešení je vytrvat a "hrubý pytel látat ještě hrubší záplatou". Szijjártó si zachoval logickou argumentaci a dokázal ještě k tomu být gentlemanem, pro objektivně uvažující lidi se moderátorka totálně ztrapnila.. no a těm ostatním není třeba něco vysvětlovat, stejně nepřijmou nic mimo svoje vlastní vidění pravdy.

P. Grigar 4.7.2018 17:07

Re: Část rozhovoru jsem viděl.

..provozovatelé či dokonce pověření zástupci knihovny nejsou "a priori" povoláni k určování vhodnosti či nevhodnosti názorů. Knihovna jako instituce... "je zřízena za účelem poskytovat rovným způsobem všem občanům bez rozdílu veřejné knihovnické a informační služby vymezené v Knihovním zákoně." Veřejně někoho označit za štváče a případně ho na základě tohoto označení proskribovat může toliko soud. Kde to žijete, tlamičko uslintaná...

P. Grigar 4.7.2018 16:57

Re: Část rozhovoru jsem viděl.

..nic nevidí, nemůže, neznám domácnost se zrcadlem tak proklatě nízko zavěšeným, aby do něj mohl nakouknout kdejaký jozefčík.

V. Církva 4.7.2018 16:56

Re:

Na FB jsou určitě lži a očerňování pana Drahoše. Nicméně nesmyslnou Výzvu vědců podepsal. A z TV debat bych rovněž předpokládal, že by paní tedaktorce neoponoval. Ale to jsou jen dohady. V každém případě můj nefacebookový názor je, že pan Drahoš není špatný člověk, ale politice moc nerozumí, se svými politickými názory nejde mimo dnešní mainstream,, je s nimi málo originální, a nezdá se že by za ně tvrdě bojoval.

V. Církva 4.7.2018 16:49

Re: Fanatismus a podkládání zločinných úmyslů

Ano moderátorka působí fanaticky a řekl bych jí že mi připomíná výstupy které jsme tu měli v 50tých letech a občas je vidíme v ukázká z KLDR. Moderátor může názor zpovídaného okomentovat, nebo použít otevřenou otázku. Ale toto předvedla mentorování a fanatické předkládání vlastního názoru.

V. Církva 4.7.2018 16:42

Re:

Tak není to jednoduché. Ale souhlasím, že schopný politik musí být přesvědčen o tom co dělá, ale musí to i umět obhájit.

V. Student 4.7.2018 16:41

Re: Část rozhovoru jsem viděl.

Ále - jí by měli vyhodit!

V. Církva 4.7.2018 16:40

Re: paní Malá

Asi jste nepochopil co je úkolem moderátora. Zjistit skuečnost, třeba názory zpovídaného určitě ne názory moderátorky. Ta jen může říct že si MYSLÍ, že Evropa či EU jsou disertivita, lidská práva .. oponovat ji pak můžeme, jestli si to opravdu myslí občane nebo jen politické a mediální elity, nebo i občané s Evropskými kořeny. Pokud ano zbývá i otázka jestli se to “lidskoprávní agendou” neposunulo špatným směrem a že se došlo k nesmyslům.

Jinak jak ministr, tak moderátorka reagovali skvěle, a pružně takže v tom byli profíci. Jen Maďarský ministr respektuje vůli lidí a paní moderátorke nemoderuje ale mentoruje ve smyslu svých politických představ. Dle ní i Vás správných, podle mne i ministra mylných.

Z. Lapil 4.7.2018 16:39

Re: Fanatismus a podkládání zločinných úmyslů

Dobrá poznámka: ta ženská se v některých fázích vůbec neptala, ona se hádala.

J. Hanzlík 4.7.2018 16:35

Fanatismus a podkládání zločinných úmyslů

za reportérský stůl nepatří. Tento typ lidí se v médiích velice rozšířil. Není to zdaleka jen BBC, např. v CNN personálně naprosto dominují. Není to asertivita, je to jisté štědře podporované ideologické dryáčnictví, které sice využívá princip demokracie, ale ve chvíli, kdy je „zpovídaný“ v rozporu se zadaným úkolem globálního multikulturalismu pomocí masové migrace, tak nastoupí tato „technika“, která nestoudně pohrdá demokratickým mechanismem voleb.

Redaktorka je zcela pohlcena ve svých frázích, s kterých přímo teče lavina lidských práv, ale pouze jedním směrem. Není vůbec schopna podávat konstruktivní otázky, byť by byly nepříjemné. Je to demonstrace ideologické způsobilosti, která činí vzdělání i konvenci naprosto zbytečnými.

Z. Lapil 4.7.2018 16:01

Re: Část rozhovoru jsem viděl.

Ježišmarjá, co má co redaktorka BBC vyhazovat z práce maďarského ministra?! Byť to bylo za nepatřičné názory.

P. Papež 4.7.2018 15:58

Mám radost, že jste genius, který vi, jak by si pan Drahos s ní notoval. Také je to ukazkou hlouposti lidi, kdyz si na FB precetli vymyslene lzi na Drahose a stále je opakuji.

Z. Lapil 4.7.2018 15:57

Re: Už v r. 2012 natočila BBC seriál Shakespearových her...

Základní otázka: bylo to dobré představení?

Protože nezapomeňte, že muži hráli ženské role odjakživa. Vzpomínám na jinak výborné "dobové" provedení barokní opery poněkud ovšem matoucí tím, že nejedna dáma byla převlečena za pána (kastráti nejsou a kontratenorů je málo) převlečeného za dámu.

S. Netzer 4.7.2018 15:27

Re: Autor Troška

Nejen Troška.

Zde se to primitivy přímo hemží.

R. Langer 4.7.2018 15:16

Re: Autor Troška

Co je na těch vývodech konkrétně hloupé, můžete nám to nějak osvětlit?

R. Langer 4.7.2018 15:14

Re: Ten rozhovor jsem neviděl,

Jo, myslím, že zrovna on by si tu "moderátorku" vychutnal tak, že by se z toho pos*ala.