Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

MÉDIA: K cirkusu kolem novinářky Abu Aklehové

je to právě vedení Palestinskoarabské autonomie na Západním břehu, jmenovitě reprezentace tvořená organizací PLO, kdo svým laxním a obojakým přístupem k boji proti terorismu, rafinovaným protiizraelským podněcováním a v neposledním řadě finanční podporou teroristů a jejich rodin porušuje základní kámen mírového soužití s Izraelci.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DH

A pamatujete Hevrin Chalaf? Představte si, že by média plnily jen příspěvky Šáši Mitrofanova. Věděli byste jen to, co on chce abyste věděli a pracovali byste jen s jeho názory. Teď byl dokument o Mnichovu a investigativci zmařili pokus o zásah tím, že postup policie pouštěli v televizi. Takže Palestinci věděli o každém kroku. Myslíte, že dnes jsou novináři chytřejší? Není součástí cirkusu už jen to, že lidi stojí o informace z bojiště? Chtějí vidět roztrhaná těla. Kdyby paralelně na dvou programech běžela premiéra pohádky a video z bojiště v reálném čase, ti nezainteresovaní ( bez vazeb na jednu či druhou stranu ) by koukali na tu válku. Obzvlášť, kdyby tam bylo, že to obsahuje drastické scény. Teda pokud vás nebaví hity jako válka skladů.

0 0
možnosti
KK

Pokud si pamatuju, tak ta arabka byla ve vojenských hadrech a s přilbou na hlavě. Takže na dálku k nerozeznání od ostatních teroristů. Neméla tam lézt. Její chyba a její problém.

0 0
možnosti
PH

P70e23t84r 14H23á36k

7. 9. 2022 12:09

"Voni takýýý!!!"

0 0
možnosti
KK

"Víme, kdo je útočník, víme, kdo se brání".

Ano pane Stajskale, Osm let útočník, pak podle hesla nejlepší obranou je útok, se z útočníka stal obránce. To z něj ovšem ovšem nesnímá jeho vinu.

0 0
možnosti
RT
VK

V80. 71K44u92h69a70j

7. 9. 2022 9:37

Nějak mi v tom výčtu chybí ta devětadvacetiletá novinářka, co zemřela ani ne před měsícem. A nešlo o náhodu, nastražili na ní bombu, teroristický útok jak vyšitý. Jak ona se jmenovala...jo, Darja Duginová! Neznáte?

0 0
možnosti
Foto

Palestinští Američané mají pro současnou Bidenovu administrativu větší cenu, než ti židovští. Kdo si vzpomene na Gail Rubin, židovskou Američanku, zavražděnou palestinskou teroristkou Dalal Mugrabi dne 9.3.1978 poblíž Galilejského jezera v Izraeli, když fotografovala tamější přírodu? Žádný palestinský Arab nebyl ze strany amerických představitelů hnán k zodpovědnosti.

Další oběť Malki Roth, 15letá mladá americko-izraelská dívka usmrcená palestinským teroristu v pizzerii Sbarro v Jeruzalémě při bombovém atentátu dne 9.8.2001. Spolu s ní zahynulo 15 lidí, včetně 7 dětí a těhotné ženy. Opět Američané nežádali vedoucí představitele Palestinské samosprávy, aby potrestali teroristy a přehlíželi a dodnes přehlížejí palestinské protiizraelské podněcování a podporu terorismu.

Nebo palestinský teroristický útok v Jeruzalémě během srpna letošního roku, během kterého bylo zraněno 5 amerických Židů. Proč mají životy palestinských Američanů větší cenu než ty židovské?

0 0
možnosti
KK

Protože Americe vládne falsifikátor voleb a zločinec Biden s jeho bandou zločinců.

0 0
možnosti
JP

Kterýkoli novinář si musí být vědom rizik, motá-li se v místě přestřelky. Amen.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz