14.10.2019 | Svátek má Agáta


Diskuse k článku

MAROKO: Klíčový partner

Maroko je naším klíčovým partnerem v boji proti terorismu a při zvládání migrace, kdy spolupráce s ním je nezbytně nutná i pro naši bezpečnost. A to si řada jeho kritiků neuvědomuje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Adler 23.4.2019 8:19

Ať už ůmyslně nebo z hrubé neznalosti,

vycházíte z chybné a zavádějící premisy. Nepřítelem tzv. západní civilizace není nějaký "extrémní islám," ale islám jako takový, an sich, svou podstatou. A spřáhnout se v boji proti islámu s islámem je nápad poněkud překvapující. I když, pravda, Solženicyn kdysi popisoval spolupráci obětí se zatýkajícími KGB důstojníky. Jednak prý nechtěli budit sousedy, jednak věřili, že si spoluprací pomohou, dokážou svou nevinu a oddanost myšlence. Stejně je odkrouhli, někdy ještě ve vyšetřovací vazbě. Váš nápad je asi tak dobrý, jako udělat kozla zahradníkem nebo vlka pastýřem stáda, ale pro hodnostáře EU je to pořád ještě úctyhodný myslitelský výkon!

Š. Hašek 23.4.2019 7:48

Ale houby ... s octem,

štrasbruselpane Zdechovský!

A pokud ano, tak převelice opatrně. Tedy vlastně vůbec ne.

Jen hloupá oběť spolupracuje se svým eventuálním katem.

"Spolupráce" jako s Tureckem, Saudskou Arábií, ....... všeliké "barevné" revoluce??? Nikoliv, začít si hájit svoje a sledovat demontáž Francie (pod praporem rovnosti, volnosti, bratrství všech lidí barev, vír všelikých, lásky, ........). Bedlivě sledovat.

A samozřejmě udělat konečně dlouhý nos na tu "eu spolupráci" a komandování brusele (naše zbraně, dotace, zákony, multikulty, ......) - spolupráci, kterou - koupený za svůj plat - podporujete. I Vy dobře víte, že hospodářské vztahy se nepoloží, pokud Vy, Jourová, ...... tam prostě nebudete. Bude jen jeden barák a v něm sto ouřadů a sto počitadel. A Macron si bude hlídat kadeřníka svého i kadeřníka babičky/manželky.

Perryman 23.4.2019 7:46

S certem proti peklu? To se mi nepozdava.

D. Polanský 23.4.2019 7:37

Tak dobrá, ať vstoupí

do NATO. A bude vymalováno. Když už, tak už. Jenom aby to nedopadlo jako s Tureckem. jenom problémy. Potažmo lze nabídnout Maroku partnerství.

M. Mikulec 23.4.2019 5:39

To je dost scestné .

Kdyby se Španělsko snažilo hlidat hranice místo represí vlastních obyvatel u referenda, bylo by to záslužné. Mají na marockém území dvě enklávy Ceutu a Melilu a člověk nemusí byt jaderný vědec, aby očekával průlom Afričanů do EU prave tam. Jenomže si španělské ozbrojené složky doslova nechaly od Afričanů kalet na hlavy. Tak vcil mudrujte, pane eurozakonodárče..

T. Wiszniewski 23.4.2019 1:09

Lháři a pokrytci

jsou tito lidovci. Zejména Zdechovský se v poslední době vybarvuje, již se mu nedaří předstírat neohroženého zastánce ... čeho vlastně? Jde jim klukům lidoveckým o udržení, když už ne poslaneckého koryta, tak alespoň nějakého unijního korýtka, byť v subalterním úředníčkovském postavení. Musí si udělat dobré oko u unijního načalstva. Proto Zdechovský blábolil minule o přínosech afrického usnesení, nebo dnes o partnerství s islámským královstvím v boji s islámským terorizmem. O to ubohé korýtko jim jde, o něj budou bojovat po posledního zdechu.

K. Pavlik 23.4.2019 1:03

Cin certu dobre

No ale pri zapojeni s muslimskymi zememi zcela urcite prohrajeme.

J. Sedlář 23.4.2019 0:43

Jak si to představujete to zapojení ?

Myslíte (řečnická) spolupráci jako s Tureckým sultanátem, tributem ? A mají tam vůbec dost henté kdemohkradsije ? Co kníže na to ? Bude to stačit ?