3.10.2022 | Svátek má Bohumil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Rehulka 11.12.2010 5:24

Zaplat Pán Bůh.....

....že k tomuto návrhu - tedy, aby Američané, anebo síly NATO (tedy opět Američané) dopravili do Lebanonu "Spojené arabské jednotky", jako protiváhu Hizbollahu ! Ne, že by se mi toto vymýtání "čerta dáblem" nelíbilo, pro mně, za mně, at se mezi sebou "sunni a shiitové" navzájem sežerou, ale idiotské, levicové světové mínění (hlavně EU), by mělo zase důvod ukřižovat USA a jeho síly, jako "světového četníka" !

Že jenom díky "světovému četníku"- Američanům, existuje ještě náš Svobodný svět, to už si prodejná media a prodejní "spojenečtí" politici nepřiznají. To musí vylézt na světlo jen díky zrádnému, protizápadnímu hackeru Wikileaks ?

Aspon nějaký užitek k té škodě, kterou ten hajzl Assange udělal !

S. Netzer 11.12.2010 8:40

Re: Zaplat Pán Bůh.....

Vaše vize světa je poněkud jednoduchá, pane Řehulko. Na jedné straně jsou ty "dobré" konzervativní Spojené Státy, a na druhé "zlá" levicová EU.

Toto černobílé schéma ale nemůžete uplatňovat na daný případ, protože celý Západ a sunitský blízký východ plus Israel stojí na stejné straně straně barikády.

A Spojené Státy by udělaly velkou chybu, kdyby se v tom libanonském chaosu vojensky angažovaly. Jak dopadly v roce 1983 si snad ještě vzpomínáte. Od té "zbabělé" EU nelze naštěstí něco podobného očekávat, ačkoli tenkrát zahynulo i skoro 60 francouzských vojáků.

S. Rehulka 11.12.2010 9:27

Re: Zaplat Pán Bůh.....

Paní Nezer, všechna čest padlým (muslimskými terroristy zavražděným) francouzským Cizineckým Legionářům !

Stejným způsobem tehdy i zahynulo 250 US. Marines !

Ale asi jste dobře nečetla moji úvahu, ta EU (kerá je mi "volná", protože já jsem Australan), se chová opravdu levicově, protože trpí antiamerickým komplexem méněcennosti, podporuje Hizbollah v Lebanonu i Hamas v Gaze finančně a naopak pokrytecky stále kritizuje stát Izrael.

Se Sunitskými "spojenci", bych jistě asi nechtěl stát na jedné straně barikády, to je tak na skončení s dýkou v zádech !

Jak říkají Rusáci : Éta svoloč, vsjo rovno !

S. Netzer 11.12.2010 9:45

Re: Zaplat Pán Bůh.....

Pane Řehulko, jak jste, proboha, přišel na tuto nehoráznost, že EU podporuje "finančně" Hamas a Hisbollah?!

Zadejte si, prosím, do Googlu "Hamas Raising" anebo se podívejte na odpovídající stať ve Wikipedii. Trafik drog, dobrovolné dary Palestinců v exilu, dříve SA, nyní Irán. To jsou nejdůležitější zdroje. To si skutečně myslíte, že EU je tak blbá, že prohlásí tyto bandy za teroristické, blokuje jejich účty, a přitom je financuje?

S. Netzer 11.12.2010 9:52

Re: Zaplat Pán Bůh.....

Dodatek: zbabělá EU finacuje PA, ale USA rovněž. Čísla nemám, ale oba dva přísuny si nezadají. Dohromady stačí na to, aby financovaly celou byrokracii Fatahu, a aby se přitom ještě jeho špičky dodatečně obohatily.

S. Rehulka 11.12.2010 10:09

Re: Zaplat Pán Bůh.....

Toto je další smutný žert ! Ano, i z USA jdou peníze do Gazy. To proto, že jako američtí Židé posílají peníze do Izraele, i arabové (nejen palestinci) žijící v Americe, posílají peníze těm svým. Mně ale, nejvíce srandovní připadá, že Svobodný svět (tedy USA, i stát Izrael a další) jednají s presidentem Fatah organizace, i když je prezidenem v Gaze pouze jmenem, opravdovými vládci jsou terrorisé Hamasu. A mimoto, Fatah není o nic lepší, nežli Hamas, ted, proože není prakicky u moci, vemlouvá se civilizovaným zemím. To je zcela průhledné !

S. Rehulka 11.12.2010 9:59

Re: Zaplat Pán Bůh.....

Paní Netzer, jestli je to fakt, tak se omlouvám.

Přesto si myslím, že EU káže vodu a pije víno ! Mnoho peněz jde Hizbollahu přez lebanonské Drúzy, přez Syrii samou, přez Kypr (a dnes i Turecko). Google je výborná vymoženost, ale není to "boží hlas" ! Zkuste se zeptat Izraelců, co si o tom myslí. Ty doby, kdy mohla IDF pomoci lebanonským milicím vypráskat z Beirutu Yasira Arafata a jeho bandu, jsou naneštěstí pryč, ti vrazi mají podporu (stále tvrdím) v EU a hlavně v OSN. (U.N.- Merde !)

S. Netzer 11.12.2010 10:11

Re: Zaplat Pán Bůh.....

Hamas sbírá po celé Evropě, a zrovna tak na severoamerickém kontinentu "dobrovolné" (do jaké míry dobrovolné nevím) dary od svých příznívců. Tomuto účelu slouží různé "dobročiné" organizace (Jednou z nich je ona IHH, o které se svět dozvěděl v souvislosti s celou tou aférou Mavi Marmara), a mohu alespoň za Německo a za Francii říct, že se po nich tvrdě jde.  Ovšem organizaci zakážou, a týden poté se objeví pod jiným jménem.

S. Rehulka 11.12.2010 10:17

Re: Zaplat Pán Bůh.....

Takže jediné řešení, není nějaké diplomatické vyjednávání, či zakazování oficielních výběrčí, ale zákroky, jaké sankcionoval Izrael po vraždě svých sportovců na Olympiádě v Mnichově.

To, je totíž to jediné, čemu ti bastardi, stále se schovávající za civilisty, rozumí a čeho se bojí !

S. Netzer 11.12.2010 10:21

Re: Zaplat Pán Bůh.....

Tak nějak, ovšem Mossad taky není všemocný, a víte, jak dopadli začátkem letošního roku.

S. Netzer 11.12.2010 10:18

Re: Zaplat Pán Bůh.....

U Vás v Austrálii, to asi taky bude podobné. Vždyť tam máte taky plno Libanonců.

S. Rehulka 11.12.2010 10:57

Re: Zaplat Pán Bůh.....

Jenom pár tisíc (po občanské válce přišla vlna křestanů), ti zapadli, pracují, obchodují a nejsou s nimi problémy, stali se prostě Australany, tak, jako my přišlí z Československa.

Zato, když sem začali proudit lebanonští muslimi, okamžitě začala stoupat kriminalita. Sdružují se v ghetech,děti se špatně učí, tedy vychází ze škol z 7. či 8. třídy, mladíci, zdraví, ale nepracující, přesto jezdí ověšeni zlatem v nejdražších autech. Jsou hlavním zdrojem drog, nelegálních zbraní a kdykoliv jim hoří u řiti, na australský passport na rok, či dva zmizi do Lebanonu.

Skupují (v Sydney a Melbourne) pozemky, kde staví mešity a náboženské (segregované) školy, kde vyučují jejich fanatičtí kněží (nechci psát mullahové, nevím, jestli to je správný název)- každopádně to jsou vymývači mozků, islamští politruci ! A ti mladí, často už tady narození, se ani za Australany nepovažují, jen se jim hodí Aussie passport !

Samozřejmě, že se (snad) i mezi muslimy najdou slušní lidé, ale zatím jsem tady žádného nepotkal !

S. Netzer 11.12.2010 12:42

Re: Zaplat Pán Bůh.....

Tytéž problémy s přistěhovalci z Libanonu jsou zde v Německu, kam se přistěhovali v 80-tých a 90-tých letech. Nejsou to pouze Libanonci, nýbrž Palestinci (uprchlíci) a Kurdi (Mhalamyie Kurdi) bez státní příslušnosti, kteří se v třicátých a čtyřicátých letech minulého století přesunuli z Turecka do Libanonu. Jejich žádosti o politický azyl v Německu byly vesměs zamítnuty, ale protože mnoho z nich nemělo žádné pasy, a jiní své pasy zničili, nemohlo Německo tyto osoby extradovat.

Jedná se o několik spolu vzájemně soupeřících klanů, které ovládají obchod s drogami, především v Berlíně. Tyto klany se úspěšně rozrůstají, protože každá rodina má v průměru víc než 10 dětí, a jsou prý i rodiny, které mají 19 potomků. Takový klan čítá až 500 duší.

J. Kanioková 11.12.2010 19:19

Šmankote, s tou porodností je to katastrofa!

Teda hlavně s těmi jejich klany. Já k tomu prakticky nemám co dodat, protože vám oběma věřím a díky moc za informace. Vaše debata je dostatečná, abych z islámu byla čím dál víc ustrašenější a plná pocitu bezmoci.

S. Netzer 12.12.2010 8:40

Re: Šmankote, s tou porodností je to katastrofa!

Paní Kanioková, to má s islámem asi tolik společného, jako mafie s křesťanstvím. Navíc jsou tito Kurdové většinou jezidové.

B. Rybák 12.12.2010 17:55

Re: Zaplat Pán Bůh.....

Zcela souhlasím.