17.6.2024 | Svátek má Adolf


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Soukup 26.4.2024 12:39

Prozatím největší válečný zločin 21. století. Má i u nás mnoho " podporovatelů". Je dobře o nich vědět.....

D. Laurencikova 25.4.2024 23:45

Oni spíš věří, že sami jsou chytří. To je z mého hlediska jakási obrana organismu.. Představte si, jak by jim bylo, kdyby si uvědomili svůj skutečný dusevni stav.

D. Laurencikova 25.4.2024 23:45

Oni spíš věří, že sami jsou chytří. To je z mého hlediska jakási obrana organismu.. Představte si, jak by jim bylo, kdyby si uvědomili svůj skutečný dusevni stav.

D. Laurencikova 25.4.2024 23:35

Oni jsou tam ale doma, ti rusáci.

D. Laurencikova 25.4.2024 23:35

Oni jsou tam ale doma, ti rusáci.

D. Laurencikova 25.4.2024 22:50

Vy vypisujete dokonce takové s prominutím ptákoviny, že zdejší diskuteri jsou placení Ruskem. Takový nesmysl musí člověka nejdřív napadnout. Tomu říkáte argumenty? Vám toto opravdu není trapné? Jak to probíhá, prosím vás, čte Putin zdejší diskuzi, nebo nechává si od L. Nováka posílat aktuální seznam, ať ví, koho má odměnit? To by mě opravdu zajímalo, jak si to v té vaší hlavě představujete.

D. Laurencikova 25.4.2024 22:50

Vy vypisujete dokonce takové s prominutím ptákoviny, že zdejší diskuteri jsou placení Ruskem. Takový nesmysl musí člověka nejdřív napadnout. Tomu říkáte argumenty? Vám toto opravdu není trapné? Jak to probíhá, prosím vás, čte Putin zdejší diskuzi, nebo nechává si od L. Nováka posílat aktuální seznam, ať ví, koho má odměnit? To by mě opravdu zajímalo, jak si to v té vaší hlavě představujete.

P. Diviš 25.4.2024 22:13

Poprvé v roce 1918, ještě jako Sovětské Rusko, na Finsko. Jako SSSR mimo jiné 2x na Polsko a znovu na Finsko.

D. Laurencikova 25.4.2024 21:39

Vy jste si dovolila tady dokonce tvrdit, že jsem já byla agentkou StB, to jste údajně vycmuchala. Přitom ani neznáte moje dřívější jméno. Taková drzost! Říct vám, že jste blba, to není vulgarni, to je lichotivé.

D. Laurencikova 25.4.2024 21:39

Vy jste si dovolila tady dokonce tvrdit, že jsem já byla agentkou StB, to jste údajně vycmuchala. Přitom ani neznáte moje dřívější jméno. Taková drzost! Říct vám, že jste blba, to není vulgarni, to je lichotivé.

L. Svoboda 25.4.2024 21:22

Děkuji. Nečekal jsem, že na můj názor Prokop Diviš odpoví tímto způsobem. Odpověděl jsem jen to, co si opravdu myslím. Ti áčkaři, jak si říkají, zřejmě opravdu věří tomu, že všichni lidé s jinými názory jsou neinteligentní, nevzdělaní nebo dokonce primitivní.

D. Laurencikova 25.4.2024 21:14

R^Vyborne napsane, bravo! Pani Lukesova, ja take nevim, proc dnes musi najednou kazdy, kdo promluvi s Rusem do vyhnanstvi pro malomocne a vubec to nehodlam respektovat. Protoze uz zitra budou ti sami, kteri dnes "ruSSko" hystericky odsuzuji, tomu samemu podlezat. To je stara pisnicka.

Ja to vidim takhle: V Nemecku vladne panika. Vladnouci garnitura a jeji medialni komlex a"civilni spolecnost", ktere si vykrmuji stovkami milionu Eur rocne pro boj "gegen rechts", delaji vsechno pro to, aby odstrelili nebezpecneho konkurenta, uspesnou AfD. K tomu jim zadny prostredek neni dost podly. AfD ma samozrejme skalni voliccstvo, ktere nic neodradi, ale s tim volby nevyhraje. Hodne lidi je bohuzel ovlivnitelnych a sama vidite, jak snadne to je, nekoho zviklat cilenou propagandou. Takto si v Nemecku znicili v posledni dobe kazdou pravicovou stranu. Prohlasi ji za nedemokratickou, nasadi na ni fizly, zkonstruuji afery, do nekonecna se vlecou spory..... Clenove techto stran dostanou nejruznejsi problemy, daji od nich casto ruce pryc...

S AfD to nebylo nebo spis neni tak snadne, jako treba s Republikany. Tam zkusili totez, nasi "demokrati". Sledovani tajnou policii, nejruznejsi obvineni, 14 let sporu, nakonec osvobozujici rozsudek, ale strana znicena!

Jestli si i AfD znici, tak .... to tak bude. Bye bye, Deutschland! Jak pise Akif Pirincci v jedne ze svych knih na zaver: "Nebude skoda, o nemeckeho zbabelce". A jak pise na zaver sve knihy Björn Höcke: "Porad nam jeste zbudou dobre knihy a dobre vino". ;-)

Che sera, sera!

P. Smetana 25.4.2024 21:05

Tak to pochybuji. Adolf Hitler byl abstinent.

D. Laurencikova 25.4.2024 20:44

Jeste dodam, ze bych vam strasne rada napsala nekdy neco pozitivniho. To delam mnohem radeji, nez vsechno ostatni. Ale vy bohuzel pisete tak ubohe propagandisticke nesmysly, neoverene, nicim nepodlozene, krome "jedna pani povidala". Rada byste zakazovala, banovala a cenzurovala, tleskate sprostote a odsuzujete a urazite slusne lidi.... Vy si z meho hlediska nezaslouzite zadne pozitivni hodnoceni.

Ja ve vas vidim vyhraneny prototyp cloveka, ktery s prknem pred ocima vede Nemecko do nestesti. Jednu z tech, kteri retrospektivne bojuji proti nacismu, ktery dnes neexistuje a jdou do boje proti jinemu nazoru - cti "proti nenavisti" s revem: "Vsichni nenavidi AfD"! A vubec nevidite ten protiklad.

Jedine skutecne proizraelske strane podsouvate "skryty antisemitismus", a to je podlost. Atisemitismus mate v Nemecku uz vsude neskryty kolem sebe a neni to AfD, kvuli ktere se Zide neciti uz v Nemecku bezpecni. A nejen Zide. Ze nemate smysl pro realitu, to jeste neni to nejhorsi. Horsi je vase podlost a jista zakernost, pani Rybnicka. Ta mi vadi, ne hloupost, tu vam odpustim.

O. M. 25.4.2024 20:42

Máte tam chybu, Rusko, neboli CCCP, útočí proti svým sousedům už od roku 1956.

D. Laurencikova 25.4.2024 20:16

To je pro me cest, pane Svobodo.:-)V

D. Laurencikova 25.4.2024 20:13

Pocitat tedy take neumite, pani Rybnicka. Z jakych pochazim pomeru, o tom vy nemate ani poneti. Ale jisteze jsem mela v zivote zrejme vaznejsi problemy, nez to, ze muzu navstivit babicku v NSR jenom malo kdy a nemohla jsem oslnovat spoluzaky kartony zvykacek z Nemecka tak jako vy. Nebyla mi ani dana moznost, v den sve plnoletosti vzit kramle, tak jako vam. A vy to jeste prodavate jako krivdu!

Krome toho, prectete si svoje prispevky, damo. Vy temer pravidelne zahajujete diskuzi tim, ze nekoho urazite. Takze vy sama zrejme pochazite z velmi primitivni rodiny, kdyz jinak nemuzete.

Jestli jsem vam tu a tam napsala, ze jste blba, prominte. Ja vim, ze to zdaleka nevystihuje situaci, ale mirneji uz to opravdu vyjadrit neslo!:-/

H. Lukešová 25.4.2024 20:04

No snad když kandiduje další vlastenecká strana WU, která sice může AfD odebrat nějaké voliče, ale AfD získala potenciálního koaličního partnera. AfD není již sama. Tak vidím světýlko naděje.

Mně je upřímně jedno, jak moc je či není AfD proruská. Nevím, v čem spočívá její proruskost, ale je stranou proizraelskou a prožidovskou. A je mi upřímně jedno, co říkají paní Knobloch či pan Schuster. Šašci mainstreamu, kteří týraným Židům na ulicích a univerzitních kampusech nikdy nepomohli, jenom vyžírali penízky od německé vlády. Za ty peníze omílají vládní propagandu. Mám svůj rozum, nepotřebuji ničí rady.

H. Rybnická 25.4.2024 20:01

Někomu říci že je blbý není kritika ale urážka, a takových vulgarit jsou ve Vašich odpovědích stovky. Ale samozřejmě chápu, že kdo nemá argumenty a pochází z primitivních poměrů jinak nemůže.

L. Svoboda 25.4.2024 19:59

Paní Laurenčíkové si vážím za její názory a hlavně za její velké politické i všeobecné znalosti. Takže závada je na vysílači.

D. Laurencikova 25.4.2024 19:54

Uz jste zase vedle, damo. Kritizovat vas, nastavit vam zrcadlo, to neni vulgarni urazka. To neni vubec urazka. Vulgaritam vy prece tleskate. Abych si zaslouzila ban, to bych musela mit vas ve fanclubu. ;-)

H. Rybnická 25.4.2024 19:50

To byste ovšem byla první. To by NP jenom prospělo.

D. Laurencikova 25.4.2024 19:48

Ja vim a je to mistrovske historicke dilo levice, ze se ji podarilo z nacionalnich socialistu udelat extremni pravici. Komunismus a nacismus jsou dve stranky jedne mince.

Je hrozne, kam to zase v Nemecku dotahli a nejlepsi je, ze za teto situace odvadeji vsechnu pozornost na tu "nasi demokracii nebezecnou AfD"!

P. Diviš 25.4.2024 19:20

Dohledatelná snad ano.

H. Lukešová 25.4.2024 18:52

Nacisté jsou krajní levice, to je podvod dnešní a stalinské levice, která přesvědčila svět, že je nacismus krajně pravicový poltický směr, ale ve skutečnosti je krajně levicový směr. A střet mezi komunismem a nacismem za WW2? No bratrovražedný souboj na levici. Mě upřímně palestinské vlajky urážejí stejně jako ty rudé s hákovým křížem, ta pro mě vyjadřuje stejné poselství, nenávist k a snaha zničit můj lid.

H. Lukešová 25.4.2024 18:46

Jistěže. Četla jsem výroky moudrých lidí, kteří říkají, že nenávist, která začíná u Židů, nekončí pouze u Židů, ale rozšíří se dál, což, jak vidíte, platí. Nejprve a nejvíce jsou terorizovaní Židé, jenže nyní muslimové terorizují i nežidovské německé děti a chtějí nahradit evropské právo šariou.

Nechápu, proč to heslo "od řeky k moři", není zakázané, jako je zakázané hajlování, jaký je rozdíl mezi výkřikem "Židé do plynu", od pokřiku, který chce zničit Izrael a tamější Židy?

Co bychom měli udělat? To heslo "od řeky k moři" modifikovat, "od řeky k moři izraelská suverenita"... Žádná teroristická entita zvaná "Palestinský stát"...

Našla jsem si izraelskou vlasteneckou píseň Lehi "Hayalim Alhumin" z doby izraelské války za nezávislost z roku 1948. Nádherný, vlasteneckž song, chytl mě za srdce. Nic tak krásného jsem ještě neslyšela.

https://www.youtube.com/watch?v=djgBK5rvPlo

K. Křivan 25.4.2024 18:40

To by nešlo. Na tento název májí patent blbové jako vy.

D. Laurencikova 25.4.2024 18:31

Ano, nemecka levice jednak vynalezla stroj casu a prenesla se 90 let zpet a spustila neuveritelny, retrospektivni povyk v boji proti nacismu. Takovy, jaky tenkrat zcela vypadl, jaky se absolutne nekonal. Tak to dnes levice dohani. Bohuzel oznacuje za nacisty vsechny, kteri nejsou stejne tak vlevo, jako oni sami a pouzivaji, jak spravne pisete, i metod SA.

Pravice se nemuze chovat stejne. Pravice, to jsou slusni lide. Mozna skutecna EXTREMISTICKA pravice by mohla Antife konkurovat. Ta s temi vysokymi holinkami a nacistickymi znaky, jak vidite ve starych dokumentech... Neco podobneho jsem v Nemecku za temer 40 let ale ani v naznaku nezahledla.

D. Laurencikova 25.4.2024 18:23

Ja vam neupiram vas nazor. Ani vy, ani ja tuto situaci nevyresime, tak zni moje poselstvi. Ale urcite to muzete aspon zkusit. ;-)

V. Církva 25.4.2024 18:22

Rozumné názory ten pan Krah zdá se má. Přesto bych se zeptal, byla levice v Německu za Hitlera? Je v Rusku levicový režim? Byl McCarthysmus levicový?

Jistěže se dnes chová třeba německá levice po vzoru nacistických bojůvek, jen nevím jestli nízká politická kultura platí jen pro levici.

Jako pravice v EU prakticky neexistuje, ale kdyby ano, nemůže se chovat stejně?